Dlaczego Polacy są tak nienawidzeni?

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Poniższy artykuł istnieje w tym linku - Klub Inteligencji polskiej. Warto go przeczytać z wielką uwagą, ponieważ temat jest dla nas bardzo ważny !

Polacy!!! Przeczytajcie to wszyscy. Dlaczego “przyjaciele” Polski zniszczyli nas w 1939-1945. Dlaczego ci sami “przyjaciele” zniszczyli nas w 1989-2012. Kto się bał i boi Polski i Polaków. Najwięksi “przyjaciele” Polski i Polaków to amerykanie.

W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku.

„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany."

Niewielu Polaków nie wie, kim w rzeczywistości jesteśmy. Niewielu także wie, dlaczego Polacy są znienawidzeni przez wielu ludzi oraz dlaczego byli oni zawsze znienawidzeni, straszliwie prześladowani a nawet mordowani. Ale dlaczego najbardziej nienawidzą nas.. Żydzi?

Musimy zrozumieć pewien szczegół, o którym jeszcze nigdy przed tym nie słyszeliśmy. Nikt jeszcze nie próbował Polaków całkowicie zniszczyć, chociaż takich okazji było wiele. To wskazuje nam na olbrzymią Moc, która nigdy nie pozwoliła na całkowite nas zniszczenie.

Moc, która Polaków i Słowian chroni jest Mocą naszego Boga Wszechmogącego!

To my, Polacy i Słowianie jesteśmy Ludem stworzonym przez Boga Wszechmogącego a On jest naszym Bogiem! Ci, którzy o tym wiedzą z pasją nas nienawidzą!

Jesteśmy pogardzani przez wszystkich satanistów, którzy z pasją... nienawidzą Boga. Szczególnie nienawidzą nas Żydzi, ponieważ sam Bóg nas stworzył i jesteśmy nadal Jego świętym Ludem, którego pewna część będzie żyła w najbliższym czasie wiecznie, a mała część będzie żyła... w Niebie!

Biblia wyraźnie o tym mówi, pomimo, że zdecydowana większość Polaków jej nigdy nie czyta. Polacy to rzeczywiści zagubieni Izraelici, usunięci z Izraela za swoje grzechy. To oni opuścili Izrael z rozkazu Boga i powędrowali do Europy, która była zupełnie nie zamieszkana i zamieszkali na obecnym terenie Polski.

Niemal cały świat to zaprzecza, ale bez jakichkolwiek dowodów! Niestety niewielu Polaków unika kłamstw i grzechów Kościoła Katolickiego będącego na krawędzi upadku, ponieważ niedługo Kościół oraz USA całkowicie upadną. Oczywiście zapowiada to Biblia, która jest nieomylnym Słowem Boga.

Biblia nazywa Kościół Katolicki Wielką Nierządnicą. Jej siłą militarną były i są nadal USA czyli tzw. Babilon Wielki. Obie zbrodnicze, mordercze organizacje już drastycznie upadają i w najbliższym czasie obie przestaną istnieć. USA praktycznie niemal już upadły!

Kościół Katolicki nigdy i nikogo nie zachęcał do czytania Biblii. Kościół zawsze się modlił do martwej od setek lat matki Chrystusa, Marii. Wraz z Kościołem Polacy nadal modlą się bezowocnie i bez sensu do martwej Mari, która Polsce i Polakom nigdy w niczym nie pomogła.

Jezus to Isus - oryginalne greckie imię Chrystusa. Świat szatana nigdy nie zmieniał imion. W przypadku Isusa szatan zrobił wyjątek. Język grecki jest językiem Biblii - tak Stary jak i Nowy Testament. Biblie żydowskie są fałszywe, ponieważ zawierają bluźniercze i fałszywe imiona Boga, jak... bluźniercze Jahwe czy Jehowa. Bóg jest to jedyne imię naszego Boga. Innych bogów nie ma!

Oto przyczyny naszych olbrzymich problemów, których Kościół nigdy nie rozwiązał i już ich nigdy nie rozwiąże. Kościół nigdy i niczego dobrego dla Polaków nie uczynił! Jedynie Bóg nas ratował oraz uratuje nas ponownie.

Niedługo nastąpi wzięcie do Nieba wybranych przez Boga Polaków i Słowian, a Bóg wraz z Isusem uwolnią ich resztę polskiego ludu, która uda się w bezpieczne miejsce na pustynię, na której także przebywali dawniej nasi przodkowie, będąc także po opieką samego Boga.

W Biblii istnieją dobrze znane nam proroctwa Boga, ale Biblia jest rzadko czytana. Czytanie Biblii powstrzymuje  szatan, który zna ją dobrze, ale on wie, że  za jego zbrodnie w Niebie i na Ziemi zostanie on srogo ukarany przez samego Boga. Biblia bardzo wyraźnie zapowiada karę dla szatana!

Sprawdźmy kilka detali opisanych w Biblii i  przygotujmy się mentalnie do obserwowania zabrania do Nieba niektórych Polaków oraz zabrania reszty Polaków i Słowian na pustynię, gdzie będą oni chronieni przez Boga i Syna przez prawie 7 lat.

Co jest niezwykle ciekawe, krążą informacje, które podają, że szatański świat czeka, aż nastąpi wzięcie małej grupy Polaków do Nieba. Oni nie są w stanie rozpoznać, kto będzie wzięty do Nieba i nawet tego nie próbują. Ale plany ich działań przeciwko Bogu rozpoczną się po wzięciu ich do Nieba!

Słowianie to nieco dalsza grupa ludzi białych, która wywodzi się od Polaków, zamieszkująca głównie Europę oraz USA/Kanadę. Słowianie głównie zamieszkują Europę i właśnie z tej przyczyny sprowadzono do tych państw masy czarnych ludzi z Afryki, którzy rzadko pracują i prześladują wszystkich ludzi białych, wraz Polakami i Słowianami z aprobatą i zachętą szatańskich władz.

Wszelkie narody atakujące bez jakichkolwiek powodów Polaków i Słowian, zostaną ukarane przez Boga śmiercią. Syn Boży wraz ze 144.000 Polakami wybranymi przez Boga rozpocznie rządy a także sądy nad Polakami i Słowianami czyli nad Ludem Bożym, który zajmie z czasem całą Bożą Ziemię.

Skończą się wszelkie prześladowana Narodu stworzonego przez samego Boga.

Dopiero teraz jest to nam ujawniane. Pamiętajmy, że Bóg stworzył wyłącznie Adama i Ewę, czyli naszych prarodziców. Reszta ludzi różnych ras jest potomstwem szatana oraz upadłych aniołów! To oni dążą do całkowitego zniszczenia Polaków i Słowian. Żyjemy tylko dlatego, że Bóg przez cały ten czas nas chroni oraz nie pozwolił On nigdy na nasze całkowite zniszczenie.

Po całkowitym usunięciu z Ziemi wrogów Ludu Bożego; wielu Polaków i Słowian zostanie wzbudzonych z martwych do życia wiecznego. Nastąpi to na nowej już Ziemi, na której oni będą żyli wiecznie, czyli na takiej samej Ziemi, jaka początkowo istniała jeszcze przed potopem.

Dlaczego nasz świat jest taki ohydny?

Nasz świat był od czasu ogrodu Eden całkowicie kontrolowany przez szatana oraz jego bandę aniołów i ich zbrodniczego i nie posiadającego sumień nieludzkiego potomstwa. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie dobre życie mielibyśmy dzisiaj, gdyby szatan i sataniści nigdy nie istnieli.

Wszelkie narzędzia i oświetlenia mielibyśmy napędzane bezpłatnymi źródłami energii, których ilości są olbrzymie. One są jednak zawsze ukrywane. Większość energii jest całkowicie wolna, ale jest ona ściśle zabroniona. Nie powinniśmy płacić opłat za energię do jakiegokolwiek urządzenia czy pojazdu.

Czy wiesz, że samoloty nie używają paliw podczas lotów? Sprawdź dowody!!!

Wszelkie patenty bezpłatnej energii są dla ludzkości niedostępne, a to jest powodem naszego trudnego życia. Jesteśmy we wszystkim okradani, ponieważ jesteśmy zmuszani do płacenia nawet za kawałek Ziemi na ogródek. To jest działanie nieludzkie, ponieważ wszelkie Boże energie, moce czy światła powinny być całkowicie bezpłatne. Bóg nam nie kazał za nie płacić!

Cały świat byłby niezwykle czysty, bez jakichkolwiek spalin i trucizn. Obecnie trudno jest wyobrazić sobie taki wspaniały styl życia na Ziemi, ale wkrótce wszystko zobaczymy, ponieważ te rzeczy oraz  nieznane nam wspaniałości ukrywane przez władze, ujawni nam a także stworzy więcej nasz Bóg!

Po usunięciu wrogów naszych nastaną na obecnej Ziemi rajskie warunki życia, zwłaszcza, że otrzymamy wielką pomoc od Boga i Isusa, aby nasze życie było znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Co najważniejsze, zdrowie nasze nie cierpiałoby od jakichkolwiek spalin samochodowych, śmierdzących i niebezpiecznych 'pokarmów' szatańskich, które nas niszczą a nawet zabijają.

To z ich rozkazów wdychamy spaliny wpuszczane CELOWO do naszych samochodów!

Niedługo nasze życie będzie wolne od lichwiarskich pożyczek niemożliwych do spłacenia, oraz od wielkiej masy chorób, które widzimy dzisiaj wśród ludzi, którzy chorują a nawet umierają z powodu trucizn w pokarmach oraz ciężkich prac dla morderczych władz, uwielbiających wojny oraz pedofilię.

Gdyby nie szatańskie rządy - nasze życie przedłużyłoby się nawet do 120 lat!

Mężczyzna w Polsce żyje zaledwie 73,4 lat, a kobieta 81,1 lat

Przeciętna długość życia na warunkach Bożych dochodziłaby do 120 lat życia, czyli żylibyśmy niemal 45 lat dłużej. Bylibyśmy bardzo zdrowi i nie potrzebowalibyśmy żadnych wielkich i ciężkich prac, które skracałyby nasze życie, oraz nie byłoby mnóstwa obecnych chorób, które nas ciągle prześladują.

Nasze dzieci byłyby wychowywane przez nas a nie przez zboczonych często 'rządowych' i pedofilskich nauczycieli. Poznalibyśmy wiele tekstów Biblii, które pomogły by nam bardzo w łatwiejszym i pokojowym życiu. Istniałyby jedynie małżeństwa kobiet z mężczyznami, według woli naszego Boga.

A teraz wyobraźmy sobie, że Bóg oraz Syn Boży Isus, będą nam bardzo pomagali w wielu przypadkach naszego życia. Szczytem Bożej nagrody dla naszego posłuszeństwa będzie... życie wieczne! Ale nie martwmy się teraźniejszością, ponieważ czas wyzwolenia naszego jest bardzo bliski!

Objawienie 15:4 Któż by się nie bał ciebie, Panie i nie uwielbił imienia twego? Bo Ty jedynie jesteś święty, toteż wszystkie narody przyjdą i oddadzą ci pokłon, ponieważ objawiły się sprawiedliwe rządy twoje.

Kłamstwa tego świata

Wystarczy włączyć TV czy też komórkę, abyśmy byli w samym środku rządowych kłamstw. Temu właśnie służą wszelkie kontrolowane przez rządy media, które wielu ludzi nie zdających sprawy, że to kłamstwa; z nieświadomością chętnie ogląda i akceptuje ohydne plany dla własnej zguby, nie zdając sobie z tego sprawy, że celem rządów jest brutalna kontrola młodych i nie doświadczonych ludzi.

Jeżeli zaczniemy analizować wszelkie artykuły ludzi, którzy dążą do usunięcia wiary Polaków w Boga, zauważymy bardzo interesujący sposób okłamywania nas, który jest dla wielu z nas dobrze znany, ale nie wszyscy nie wierzą w kłamstwa gazet czy TV. Praktycznie zabijamy prawdę, jeżeli włączamy TV, smartfona, radio czy inne ohydne szatańskie programy.

Poniżej mamy trzy strony z listami masowych kłamstw, które część z nas już dobrze poznała.

Ziemia nie jest kulą
Lista wojen USA
Prawda o świecie

Nie łudźmy się! Jesteśmy od tysięcy lat systematycznie oszukiwani, niedouczani i pozbawiani wiedzy, która mogłaby nam rozwinąć wyjątkowo wspaniałą ludzkość wierzącą w Boga i szanującą swoich bliźnich oraz miłującą swoich współmałżonków oraz wychowywane wspólne potomstwo, którego żaden rząd nie odważyłby się poniżać wiedzy czy też planów życiowych.

Obecna pseudo szaleńcza indoktrynacja rządowa czyni z młodych ludzi częściowo niedorozwiniętych, którzy nie są w stanie żyć samodzielnie, posiadać własne rodziny oraz pracować na swoje utrzymanie. Najbardziej ohydne jest to, że młodzi ludzie często nie znają swoich rzeczywistych rodziców.

Co powinniśmy wiedzieć?

Powinniśmy wiedzieć, że Ziemię oraz jej mieszkańców stworzył Bóg Wszechmogący, ale Ziemię z mieszkańcami niszczy w okrutny sposób sam szatan, który zbuntował się przeciwko Bogu. To oznacza, że cała Ziemia jest pod władzą szatana oraz jego aniołami, a wszelkie władze posłusznie im służą.

Nie ma żadnych wyjątków; zwłaszcza w Polsce, ponieważ Polska jest Ludem Boga, czyli są to Polacy  i Słowianie. Cały świat szatański o tym wie, ale nie wiedzą o tym wszyscy Polacy. Musimy mieć to na uwadze, że WSZYSTKO, co nam podają rządowe prasy, TV i inne miejsca to źródła szatańskich kłamstw.

Wszystkie władze na Ziemi to gorliwi słudzy szatana, i jest to przed nami ukrywane. Dopiero teraz wyniki działań satanistów są coraz bardziej widoczne. Głównym dowodem jest akceptacja szatańskiego Kościoła Katolickiego, który wielbi wszystko i wszystkich, poza Bogiem Wszechmogącym. Właśnie Kościół jest naszym największym wrogiem, a jego 'bogiem' jest wielbiony przez Kościół szatan, bez którego żaden kościół na Ziemi nie jest w stanie istnieć.

Wszystkie religie to dzieła szatana ponieważ w Biblii nigdzie nie ma słowa - religia!

Władza szatańska nad Polską zaczęła się powoli formować po bitwie pod Grunwaldem. Liczba Polaków od kilkuset lat nigdy nie wzrosła, ponieważ szatańskie rządy nie tylko sprawowały rządy w Polsce, ale nadal ją kontrolują w czasach dzisiejszych a wyniki ich 'rządów' są zawsze opłakane.

Dowody są oczywiste, jeżeli spojrzymy we właściwą stronę. Ową stroną są USA, które w chwili obecnej prześladują otwarcie białych chrześcijan w USA i dążą do ich zniszczenia. W takim samym celu II Wojna Światowa spowodowała niewolę Polaków i Słowian, która trwa do dzisiaj i jest nadal kontrolowana przez USA.

Taki był cel II WŚ i został on w pełni zrealizowany. Nas oszukiwała nieustannie stacja USA - Radio Wolna Europa, która rzekomo stała po stronie Polaków. W chwili obecnej Polakowi grozi albo usunięcie z Polski albo mu grozi całkowita zagłada. Ale... nie obawiajmy się już niczego, ponieważ w naszej obronie w bardzo bliskim czasie stanie Bóg Wszechmogący oraz Isus Mesjasz.

Nie miejmy złudzeń! Rządzą nami słudzy szatana i dążą oni do naszej śmierci, ale Bóg już nigdy do tego nie dopuści. Niedługo powstanie Bóg z Isusem Mesjaszem do całkowitego i ostatecznego zatrzymania niedoli Polaków i Słowian. Jezus jest błędnym imieniem Mesjasza! Szatańskie władze zmieniły jego imię, ale wiemy, że świat żadnych imion nie zmienia.

To wszystko jest niezwykłym dowodem na prawdziwość Biblii, która jest jedyną księgą Prawdy Bożej i jedynie ona ukazuje nam, kim rzeczywiście jesteśmy. My Polacy i Słowianie jesteśmy stworzeni przez Boga, a Bóg nikogo nie stworzył, poza Adamem i Ewą; naszymi przodkami. Reszta to nasienie węża stworzone przez szatana i upadłych aniołów, którzy w ten sposób skazili genetycznie Boży Lud.

Obecnie całym światem rządzi nasienie węża!

Co nastąpi w najbliższym czasie?

Najpierw nastąpi niespodziewanie wzięcie do Nieba małej grupy Polaków wybranych przez Boga. Będzie to widzialne wydarzenie dla całego świata a także znak Isusa będzie widzialny. Krótko po tym nastąpi wymarsz Polaków i Słowian na pustynię, na której wcześniej przebywał także Izrael za czasów Mojżesza.

Tam Polacy, czyli rzeczywiści Izraelici będą żyli nieco poniżej 7 lat i będą sądzeni przez Boga. Po tym czasie Polacy/Słowianie/Izraelici obejmą przygotowaną ziemię Izraela, po której chodził wcześniej Syn Boży - Isus Mesjasz, który właśnie Izraelitów (Polaków) ponownie wprowadzi do Ziemi Obiecanej.

W tym czasie na Ziemi pozostanie wyłącznie Izrael, czyli Polacy i Słowianie, a wszyscy wrogowie Boga i Izraela zostaną całkowicie zniszczeni przez Boga oraz Isusa. W ten sposób rozpocznie się spokojne życie rzeczywistych Izraelitów, a jego głównym miejscem będzie ziemia izraelska wraz najświętszym miejscem, czyli na górze Syjon, która będzie przygotowana przez samego Boga!

Obecna góra Syjon jest pod ręką Żydów zajmujących ziemię Izraela, ale to ulegnie olbrzymiej zmianie, kiedy Isus oraz sam Bóg ujawnią się na Ziemi, a zwłaszcza w Ziemi Izraelskiej oraz na Syjonie, który będzie całkowicie zmieniony przez samego Boga. Syjon jest obecnie zbezczeszczony przez fałszywy Izrael, który nie miał i nadal nie ma żadnego prawa do Syjonu!

Co jest najciekawsze, ale niewielu o tym wie, Bóg objął już władzę nad Niebem. Niedługo to także się wydarzy na Ziemi i po jej oczyszczeniu od nasienia węża, Ziemia będzie wyłącznie zamieszkana przez Polaków i Słowian, którzy także będą wielbili Boga na odrestaurowanym przez samego Boga Syjonie.