Trump podobny do Apolla

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Trump ma nietypowego członka, co ujawniła Stormy Daniels - gwiazda filmów porno, z którą Trump miał seks, podczas, kiedy jego żona, Melania, była w tym okresie w ciąży.  Daniels jednak nie odważyła się podać detali. Trump jest także znany z oskarżeń o pedofilię, ponieważ został o to pomówiony publicznie.

Niektóre tego typu skandale opłacił on milionami dolarów poza sądem unikając wyroku, a ludzi go oskarżających nigdy nie postawił przed sądem z powodu publicznego zniesławienia. Jego udział  u znanego pedofila Epsteina także budzi poważne podejrzenia odnośnie jego spraw seksualnych.

Trump może być transgender, podobnie jak Apollo i być może pochodzi on z bezpośredniego rodu anielskiego. Kiedy był młody, wyglądał właśnie jak Apollo. Sprawdź zdjęcia apartamentu w wieży Trumpa i zwróć szczególną uwagę na 2-gie zdjęcie oraz napis. Jest tam obraz Apolla oraz napis pod zdjęciem. 

Trump widzi siebie w formie Apolla, syna Zeusa i jednego z najpotężniejszych bogów

Poniżej widzimy posąg Apolla w porównaniu ze znacznie młodszym Trumpem.

 

Czy Trump jest reinkarnacją samego Apolla, czy on sam jest Apollem?

Owe przypuszczenia są oparte na pewnych ciekawych obserwacjach i jeżeli ufamy biblijnym proroctwom, teoria ta posiada dozę prawdopodobieństwa.

Wielu uważa, że żona Trumpa wygląda także jak trans kobieta czyli... ona posiada twarz mężczyzny oraz jest wysoka i ma wyjątkowo duże stopy.

Co jest niepokojące dla zwykłych osób; trans aktorzy, jak Angelina Jolie mają na nas duży wpływ, kiedy oglądamy TV. Nie tylko wizualny, ale... jeżeli nam się ktoś z trans podoba - ponieważ nie wiemy, że jest trans - demony wykorzystują to i wkraczają do akcji. Dla wielu powstają problemy tego właśnie formatu.

Nie pamiętam, gdzie o tym czytałem, ale zaczyna się rozpowszechniać opinia, że nastąpił zmasowany atak na ludzkość właśnie ludzi trans i im podobnych, którzy bardzo często są czarownikami i czarownicami.

Jest możliwe, że szatan, upadli aniołowie i nasienie węża zwołali całą potęgę demonów do pomocy w ich ostatniej bitwie przeciwko Bogu i Jego ludowi.

Z powyższych przyczyn nie oglądam TV od kilku lat i radia także nie słucham. Dlatego nie karmię się szatańską masową propagandą.

Nieznane oblicze Trumpa

Trump w niektórych kręgach jest uważany za tzw. Manchurian Candidate. Kandydat mandżurski to osoba, zwłaszcza polityk, wykorzystywany przez wrogie mocarstwo jako marionetka. Termin ten jest powszechnie używany do wskazania nielojalności lub korupcji, zamierzonej lub niezamierzonej.

Trump jest komunistą syjonistycznym, który odgrywa rolę chrześcijanina oraz człowieka oddanego prawdzie. W rzeczywistości pracuje on dla szatana i w pełni popiera on syjonizm i Izrael. Jakiekolwiek obietnice dane Polsce i Polakom to obietnice porównywalne z narracją Bibi Netanyahu i jego rządu.

Zwrócimy uwagę na jeden ważny szczegół. W Polsce nadal stacjonują oddziały NATO i dlatego nasuwa się więc bardzo interesujące pytanie.

Czy Trump będzie chronił Polaków, czy też 'polski rząd' oraz interesy tych, którzy ten rząd kontrolują, czyli rząd... Izraela?

Odpowiedź jest raczej oczywista.

Trump nie aresztował watykańskich zdrajców USA, jak członków CIA czy FBI, nie zamknął lichwiarskiego Banku Federalnego okradającego rząd i Amerykanów. Trump w pełni popiera korporatyzm, czyli rządy korporacji, które często posiadają większą władzę niż jednostki rządowe. Oczywiście wchodzi w to Google/YouTube, Facebook i Twitter.

Wszystko jest jedną wielką farsą i zasłoną dymną. Trump nieco wzmocnił gospodarkę i Amerykanie byli ucieszeni mając znowu pracę. Ale zamiar zniszczenia USA nadal jest na wokandzie i Trump czyni wiele oczywistych kroków, aby temu zapobiec.

Jest w wielu kręgach jasne, że pozorne głowy państw nie podejmują absolutnie żadnych istotnych decyzji. Z Trumpem jest identyczne. Nadal jest realizowany plan trzech wojen światowych oraz dalsze inwazje na kraje nieposłuszne szatańskiemu programowi dla całego świata, jak na Syrię, Afganistan czy ostatnio Iran oraz Wenezuelę. Nic w polityce USA się nie zmieniło.

Jest także oczywiste, że nie wszystkie szatańskie plany się wypełniają z powodu wielu zdecydowanych oporów ludzi a także - moim zdaniem - pewnych akcji Boga, który dąży do wyzwolenia Narodu Wybranego i umieszczenia go w Ziemi Obiecanej.

"Trump nie ujawnił, że federalne statuty definiują NEWS ORGANIZACJE jako „ROZRYWKĄ”. Trump nie ujawnił tobie, że legalne jest używanie broni biologicznej w społeczeństwie Stanów Zjednoczonych i że legalne jest używanie broni przeciw ludziom Stanów Zjednoczonych i że legalne jest używanie 5G w połączeniu z wymuszonymi szczepieniami cząstek nano-metalu w celu zamordowania obywateli Stanów Zjednoczonych, ponieważ prawna definicja „obywatela Stanów Zjednoczonych” to „korporacja, która mieszka w okręgu” of Columbia (okręg przestępców) i dlatego DLACZEGO MOŻE BYĆ NIELEGALNE, ABY ZABIĆ KORPORACJĘ, CZY ROZUMIESZ TO TERAZ?" Źródło - Nesara [EN]

"Nie powstrzymał trucizn przeciwko tobie; leków, żywności, powietrza, wody, w rzeczywistości one się ZWIĘKSZAJĄ, dlatego Bayer kupił Monsanto. Mój tata doznał śmiertelnego zaburzenia neurologicznego z leku „Statin”, we krwi cholesterolu a obecnie powszechnie wiadomo, że jest on przyczyną choroby Parkinsona, ale nadal jest sprzedawany. - Nie uwolniono wszystkich MILIONÓW nielegalnych uwięzionych ofiar aresztowanych / uwięzionych za przestępstwa, które nie miały żywych ofiar, nadal ci ludzie gniją w więzieniach. - Nie ujawnił „prawnej definicji osoby”, która sprawia, że egzekwowanie prawa i korporacje zabijają niewinnych ludzi, bez kary, bez reperkusji, mordercy utrzymują swoją pracę: [EN]

- Trump nie ujawnił, że niemal każda definicja w „słowniku prawniczym” została wypaczona, by zniewolić, zgwałcić, obrabować, torturować, prześladować, mordować i popierać ludobójstwo każdego Amerykanina i każdego mężczyznę, kobietę i dziecko na ziemi. - Trump nie ujawnił, że Ameryka jest; okupowanym, zniewolonym i prześladowanym krajem przez zagraniczną brytyjską korporację o nazwie „United States Inc.

Wiele źródeł potwierdza, że Trump robi wielki nacisk na wprowadzanie morderczego 5G i jest głównym tego promotorem.

Całe gromady ptaków spadają z nieba podczas testów, tymczasem naukowcy pracujący dla Silicon Valey mówią, że nawet 1 mm fale są bardzo śmiertelne. Agenci pracujący dla lotnisk TSA, prześwietlający pasażerów oraz ich bagaże... umierają, a także często są... uciszani.

Mimo wielu oczywistych dowodów niezwykłej szkodliwości 5G, Trump w pełni popiera te metody z 5G włącznie. Gwoli ciekawości Izrael nie planuje 5G w Izraelu!

Kiedyś napisałem na forum, że dziwi mnie, że rzekomy obrońca Ameryki i atakujący fake (fałszywe) media w USA jakoś nie zrobił własnej stacji TV w Białym Domu i nie nadaje on żadnych audycji ujawniających rzeczywiste problemy USA oraz zbrodniarzy powodujących owe problemy.

Taka rządowa stacja TV zniszczyłaby w kilku tygodniach wszelkie fake news!

Ale nadal Trump nalega na przymusowe i obowiązkowe szczepionki, pomimo, że szczepionki powodują; wszelkiego rodzaju paraliż, choroby, śmierć,  autyzm, powodując także ADHD. Powody, z których tak się dzieje, stawiają nano cząsteczki metalu, precyzyjnie wyprodukowane jako doskonała częstotliwość rezonansowa dla fali 1 mm używanej w sieci 5G, która jest MILIONY razy silniejsza, niż fala 1 mm używana na lotniskach, które zabijają pracowników TSA.

Dlaczego Amerykanie są zabijani?

Ponieważ jest ich więcej, niż globalistów szatańskich NWO, co prowadzi do bezpodstawnej i ślepej wiary, że oni nie mogliby nas eksterminować. Ale widać, że się mylisz, ponieważ będą kopać w twoje drzwi z drużynami SWAT, faszerować cię trucizną.

Potem, gdy nadejdzie odpowiedni czas, kiedy już posieją to nasienie, cicho opuszczą miasta, a następnie włączą guzik zabijania, zabijając was wszystkich oraz będą to nazywać biologicznym atakiem terrorystycznym, blokując wszystkie szlaki i drogi do środka i na zewnątrz -  po cichu pozbędą się ciał.

Ich agenci (nasienie Kaina) wprowadzą się do mieszkań i domów i nikt nigdy się nie dowie, ponieważ spopielą wszystkie ciała w FEMA obozach, dobijając wszystkich ocalałych, a następnie wyłapią wszystkich niedobitków w odległych społecznościach.

Trump jest w stanie powstrzymać szczepienia jednym tweetem na Facebooku. [EN] Wielu ludzi o tym wie.

Nie zapominajmy o jednej bardzo ważnej rzeczy. W USA dąży się do odebrania broni Amerykanom od co najmniej roku 1975, w którym już miał być NWO. Jak wiemy do tego nie doszło, aczkolwiek były wielokrotne próby.

Większość ludzi nie rozumie niezwykłej mocy, jaką posiadają Amerykanie posiadający broń, często bardzo niebezpieczną. Według różnych danych jest ich co najmniej 72 miliony a w ostatnich miesiącach ta liczba bardzo wzrosła z powodu Covid-19.

Tymczasem armia USA liczy 1.3 mln i ponad 800 tyś rezerwistów, którzy w przypadku wielkiego konfliktu raczej stanęli by po stronie większości Amerykanów. [EN] Oczywiście armia USA jest znacznie lepiej uzbrojona, ale w walkach ulicznych nie miałaby zbyt wielkich szans.

I na tym polega problem w USA. Jedyną szansą dla rządu, aby doprowadzić do globalizacji i szatańskich rządów jest odebranie ludziom posiadanej broni.

Co jest jeszcze bardzo ciekawe, większość ludzi posiadających broń co kilka tygodni szkoli się w wielu klubach i uczą się strzelać i wszelkich działań na polu walki.

Co najmniej 60% posiadaczy broni jest wyszkolonych tak dobrze lub lepiej niż żołnierze armii USA!

Technologia 5G może im bardzo w tym pomóc i władze widzą w niej wielkie szanse. Dlatego to jest planowane wraz w gotowymi 200 obozami koncentracyjnymi - FEMA w USA istniejącymi od wielu lat. Bez tego NWO jest niemożliwy. Chodzi o NWO syjonistyczny, który już praktycznie rządzi całym światem, ale jeszcze się z tym nieco ukrywa a media nie ujawniają tej prawdy.

Zdaję sobie sprawę z tego, że cytowane prze ze mnie źródła informacji nie wyglądają bardzo profesjonalnie, ale... zawierają one mnóstwo informacji, które czytałem czy widziałem w różnych źródłach a nawet w filmach.

W przeciwnym przypadku nie publikowałbym tych informacji, gdybym polegał JEDYNIE na tym źródle. Po za tym źródło to podaje wiele rzetelnych linków do konkretnych dowodów na przedstawiane nam zagrożenia.

Znany slogan byłego  prezydenta USA, Reagana wydaje się być wyjątkowo trafny w dzisiejszych czasach. Nic dziwnego, że była próba mordu na Reaganie!

Powiedział on publicznie: Dziewięć najbardziej przerażających słów w języku angielskim.

(I'm from the government and I'm here to help.)

Jestem z rządu i jestem tutaj, aby ci pomóc.

Ale... Bóg ma inne plany.

Nie oznacza to, że mieszkańcom USA zupełnie nic nie grozi - wręcz przeciwnie. USA grozi wyrok Boga znany z Biblii jako wyrok na Babilonie Wielkim. Być może z planów, o których piszę niewiele wyjdzie i światowi sataniści będą zmuszeni do agresji USA przez Chiny, Rosję a nawet obu państw na raz.

To jest w moich oczach najbardziej prawdopodobna opcja, zapowiedziana w rozdziale 18 Objawienia. Owa opcja będzie w realizacji już podczas trwającego wielkiego ucisku. Ale przywódcy szatańscy, z Trumpem włącznie dążą za wszelką cenę do pokrzyżowania planów Boga i udowodnienia, że oni są w stanie zmieniać Jego decyzje.

Do chwili obecnej oni jeszcze nigdy nie udowodnili owej 'przewagi' nad Bogiem.

Mamy więcej zagadek niż rozwiązań, aczkolwiek wiele rzeczy doskonale zazębia się z proroctwami biblijnymi. Trump może być zwykłym człowiekiem a owo podobieństwo do Apolla to czysty zbieg okoliczności, aczkolwiek... jest to także bliskie proroctwu z Objawienia.

Jedno jest pewne, Jest to definitywnie satanista wspierający szatański syjonizm, ale nie wiemy, jakie są jego cele i zamiary i w jaki sposób to ukształtuje przyszłość USA oraz reakcję Boga na jego działania.

Biblia zapewnia nas, że Wielka Nierządnica ujeżdża Bestię czyli upadłych aniołów a Apollo jest wyraźnie wymieniony w Objawieniu. Bóg zapewnia nas o zaskoczeniu, czyli pozostaje nam czuwanie.