Ataki na białą rasę

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Temat ten nawet nie jest ukrywany w mediach!

Od kilku lat trwa zacięta wojna przeciwko ludziom białym, szczególnie w Europie i USA. Nie tylko wojna ta trwa od kilku lat, ale ostatnio wojna ta drastycznie się powiększyła, wzmocniła się też cenzura w USA, gdzie atak na białą rasę stał się niemal niewidzialny, aczkolwiek jest on w pełni realizowany.

Szukałem artykułów o atakach przeciwko ludziom białym w ostatnich kilku dniach, ale cenzura USA już nam tych informacji nie ujawnia. Dlatego są one rzadko omawiane i wyraźnie ukrywane. Wojna przeciwko ludziom białym; głównie w USA jest bardzo agresywna i biali ludzie są ostatnio często zwalniani z pracy!

Główne media wraz z mniejszymi w USA... masowo milczą. Nie dotyczy to jedynie USA, ale jest to w identycznym stopniu stosowane w Europie. Wszystkie państwa europejskie są na siłę wypełniane ludźmi z Afryki, którzy nie tylko nie muszą pracować, ale nie muszą także robić czegokolwiek, poza atakowaniem białych ludzi. Przyczyna jest oczywista, ale nikt publicznie o tym nigdy nie mówi.

Przyczyną ataków przeciwko białym ludziom jest fakt, że Polacy i Słowianie są jedynymi ludźmi stworzonymi przez Boga na Ziemi! Władze o tym doskonale wiedzą!

Świat szatański tego świata wie, że jego czas chyli się ku upadkowi i niedługo sam Bóg wkroczy na Ziemię po to, aby ochronić Polaków i Słowian z rąk szatańskich władz oraz ich zbrodniczych armii! Uwagi i skargi na takie działania rządowe są usuwane, a mas media o tym zwykle milczą.

To jest także stosowane w Polsce, gdzie nikt nie mówi ani słowa o Polakach żyjących z takimi problemami, a rząd robi to zupełnie odwrotnie wprowadzając do Polski ludzi, którzy są znani z uwielbiania masowych mordów na Polakach w II WŚ. Nawet dzisiaj Ukraińcy żyjący w Polsce... Polaków raczej... nie 'kochają'.

Jest wręcz odwrotnie, a rząd działa w taki sposób, aby utrzymywać Ukraińców mieszkających od niedawna w Polsce oraz powstrzymywać ludzi, którzy będą się ośmielali na wypowiedzenie przeciwko Ukraińcom  jakiegokolwiek negatywnego słowa czy zdania. Ale Ukraińcy mogą nas krytykować!

Rząd polski sprowokował wielki konflikt polskich farmerów przeciwko tanim zbożom z Ukrainy. Polska takiego problemu nigdy nie posiadała i nikt Polaków nie zmuszał do porzucenia polskich zbóż! Jest oczywiste, że rząd polski z pewnością bardziej kocha Ukraińców niż Polaków! Warto te dziwne rzeczy sprawdzić dokładniej.

Ten plan został zorganizowany przez wschodnie państwa Europy, gdzie zniesiono na 2 lata wszelkie płatności podatkowe, co powodowało bardzo niską cenę zbóż. Polscy rolnicy nie mają takiej ulgi, ponieważ rząd polski nadal wymaga owe płatności, które powodują znacznie wyższe ceny polskich zbóż w porównaniu z Europą. Polski rząd kocha... Ukraińców.

Mnie natomiast gnębi jedno pytanie, które jest znienawidzone przez rząd.

Czy Ukraińcy mieszkający teraz w Polsce przeproszą Polaków o zbrodnie popełnione na bezbronnych polskich rodzinach podczas II Wojny Światowej?

Co spowodowało obecną wojnę na Ukrainie? Przecież nikt Ukrainy nie zaatakował, a wojna ta była przygotowywana co najmniej od roku 2014! Przeciwko komu Ukraińcy rozpoczęli wojnę? Dlaczego nikt w mediach nie mówi o przyczynach tej wojny oraz o kolejnych pomordowanych jak zwykle niewinnych ofiarach na Ukrainie?

Kto i dlaczego napadł i zaatakował Ukrainę?

Ukraina żyła przez wiele lat w pokoju i dobrobycie bez jakichkolwiek większych problemów. Ukraina to państwo kilku grup ludzi. Podobnym państwem jest także Polska, oraz praktycznie niemal każde państwo na Ziemi. W Polsce było wielu Ukraińców po II WŚ na zachodzie Polski. Teraz jest ich jeszcze więcej, ponieważ kolejna grupa przybyła do Polski stosunkowo niedawno.

Co jest niezwykle ohydne; rząd polski nigdy nie zażądał oficjalnego wyjaśnienia od Ukraińców zbrodni pomordowania bestialsko niewinnych i ciężko pracujących na swój chleb Polaków, Polek a także straszliwe mordy ich dzieci. Niewielu Polaków ma pojęcie o tej zbrodni. Aby zapoznać się z wieloma detalami tych olbrzymich zbrodni, warto przeczytać w tym linku. Kresy we krwi.

Zapoznamy się znacznie bliżej z pewną grupą Ukraińców.

Czy rząd polski rzeczywiście stoi po ich stronie Ukraińców?  Oczywiście że tak, ale dlaczego? Jest to niezwykle ohydne posunięcie rządu, które zagraża bezpieczeństwu wszystkim obywatelom Polski, mieszkającym w Polsce.

Czy jest możliwe, że rząd polski bierze udział w barbarzyńskim planie morderczego USA, którego celem jest zniszczenie rasy białej na całej Ziemi - z Polską włącznie?

To jest możliwe, że ta wojna jest kolejną wojną... szatana, który nią całkowicie kieruje!

Wojna światowa przeciwko rasie białej

Rozpoczęli ją Amerykanie i wojna ta stale się nasila. Coraz trudniej jest Polakom żyć w USA, którzy pojawili się w USA z powodu podobnych reakcji 'polskiego' rządu. Niestety okazuje się, że USA stały się ohydnym państwem w stosunku do Polaków, jak to jest już widoczne także w samej Polsce.

Niewielu wie, z jakiego powodu jesteśmy w taki sposób traktowani, nie tylko w Polsce, w USA czy w Anglii. Mieszkam w Australii i od samego początku mego pobytu ocierałem się o podobne traktowanie Polaków zamieszkujących Australię. Czy istnieje jakiekolwiek wyjaśnienie takiego stanu rzeczy?

Wyjaśnienie oczywiście istnieje i bardzo łatwo jest je zrozumieć. Wystarczy nieco poznać  pewne działania pewnych ludzi, a natychmiast zrozumiemy, co w rzeczywistości dzieje się na niemal całym świecie.

Polacy i Słowianie są najbardziej znienawidzonymi ludźmi niemal na całej Ziemi!

Nie wszyscy o tym wiedzą, że Polacy i Słowianie to ludzie Boży, co znaczy, że byliśmy stworzeni w Ogrodzie Eden przez samego Boga. Jesteśmy jedynymi ludźmi stworzonymi przez Boga, czyli jesteśmy bezpośrednimi potomkami Adama i Ewy. Bóg stworzył jedynie Adama i Ewę, a my jesteśmy ich wielką rodziną.

W sieci znalazłem interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku.

„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany." Polacy znienawidzeni przez cały świat!

Niewielu Polaków w Polsce cokolwiek o tym wie, ale zdecydowana większość tych, którzy Polskę opuścili dla lepszego życia doskonale wie, o czym ja w tej chwili piszę. Polacy jednak nie wiedzą, kim w rzeczywistości jesteśmy i jakie są przyczyny nienawiści do nas! Przeczytajmy także ten artykuł!

Oba artykuły podają nam znane przez wielu z nas dowody na to, że będąc Polakami i Słowianami jesteśmy ludem stworzonym przez Boga, który stworzył Adama I Ewę - czyli naszych przodków.

To my jesteśmy ludem Bożym, który został stworzony przez samego Boga.

Jak wielu już wie, szatan, którzy rządzi całym światem od stuleci i doskonale wie o tym, że wszelkie wojny Polaków i Słowian to wojny obronne przeciwko siłom szatańskim, które dążą do naszej całkowitej eksterminacji, ale sam Bóg staje po naszej ochronie i ataki szatańskie przegrywają.

Bitwa pod Grunwaldem w roku 1410 jest olbrzymim dowodem walki Polaków przeciwko największej i najlepiej uzbrojonej armii całej Europy oraz Zakonu Krzyżackiego. Dzięki mocy Polaków oraz pomocy Boga, Polacy wygrali ową bitwę, złożoną z najbardziej wyszkolonych i uzbrojonych żołnierzy Europy.

Byłem bardzo zaskoczony problemami po wyjeździe z Polski. Początkowo byliśmy przez kilka miesięcy w Austrii  i  polubiliśmy Austriaków, którzy nas także lubili. Oni chcieli, abyśmy my i kilka innych rodzin zostali tam na stałe, ale ja chciałem mieszkać w Australii. A to jest dowodem, że wielu Austriaków ma także częściowe korzenie polskie i razem czuliśmy się jak... Polacy z Polakami.

Australia była i jest nadal całkowicie inna, co zauważyliśmy natychmiast po wylądowaniu w Perth. Zabrało nam wiele czasu, aby ich niechęć do nas zrozumieć. Zrozumienie nie było łatwe. W Australii oraz w USA większą część mieszkańców stanowią Żydzi, którzy nienawidzą z pasją... Polaków!

Żydzi doskonale wiedzą, kim jesteśmy. Rozpoznają nas po naszych głowach, które są inne niż głowy żydowskie. Żydzi także doskonale wiedzą, do kogo należy Ziemia - należy ona do Boga oraz do nas, oni także wiedzą, że my jesteśmy ludem Bożym. Oto przyczyna nienawiści do nas na całym świecie.

Niestety jesteśmy łatwo i szybko rozpoznawani przez niemiłe nam narody; pomimo, że podczas pobytu na Zachodzie zwykle ubieramy się tak, aby nas po ubiorze nie rozpoznać. Zwłaszcza w Austrii czy w Niemczech nie można było Polaków rozpoznać, ponieważ język niemiecki jest dla Polaków łatwy i szybki w opanowaniu. Kilka miesięcy i nikt nie rozpozna ciebie po twej mowie, że jesteś Polakiem!

Ale język angielski jest makabrą dla większości dorosłych Polaków i zwykle mamy z tym  językiem spore problemy. Owszem, uczymy się języka, ale każdy dorosły Polak; w Australii czy w USA jest nadal rozpoznawany po sposobie wymawiania języka angielskiego. Rozpoznają nas Żydzi; nie jesteśmy przez nich ani lubiani, ani akceptowani!

W obecnym czasie nasila się bardzo wielka niechęć a nawet nienawiść do Polaków, co szczególnie jest obserwowane w USA i w Europie wschodniej. Większość Polaków i Słowian rzadko o tym wie z powodu braku wiedzy, kim jesteśmy, w porównaniu z Amerykanami czy Australijczykami.

My wiemy, że jesteśmy Ludem Bożym, dla którego Bóg stworzył Ziemię, która według Boga należy do nas. Reszta ludzi to ludzie innych ras, które nie mają niczego wspólnego z Polakami i Słowianami. Inni mieszkańcy Ziemi są na znacznie mniejszym poziomie umysłowym, jaki posiadają Polacy i Słowianie.

Znamy wszyscy różnice intelektualne pomiędzy Polakami a wieloma innymi narodami, które ujawniają nam różnicę pomiędzy nami a nimi. Inteligencja Polaków i Słowian, Niemców oraz większości Europy jest znacznie wyższa, niż... inteligencja pozostałych narodów na Ziemi.

Największa różnica pomiędzy nami a nimi istnieje w naszej pracy. Nasza inteligencja jest zwykle na bardzo wysokim poziomie.

Do tego czasu byliśmy wykorzystywani do prac, w których byliśmy wysoko oceniani. Teraz z powodu bliskiego już przybycia Boga oraz Isusa na Ziemię, sytuacja reszty świata zmieniła się drastycznie. Główną różnicą pomiędzy Polakami a resztą świata jest nasze posiadanie wrażliwych sumień, które istnieją wyłącznie w naszych polskich sercach.

Jedynie Lud Boży posiada sumienia, w które wyposażył nas Bóg Wszechmogący.

Dlatego reszta świata nigdy nie zrozumie naszych uczuć, które są stworzone dla nas przez samego Boga. Reszta narodów jest nazywana nasieniem węża i oni takich uczuć nie mają, ponieważ ich serca sumień nie posiadają  To właśnie ukazuje różnicę naszych charakterów w stosunku do nich.

Tzw. nasienie węża to potomstwo częściowe upadłych aniołów i samego szatana oraz ich pseudo ludzi, którzy nie są dziełem Boga właśnie z braku w sercach takich cech, jakie my posiadamy. Takie serca i takie umysły były oraz są nadal podstawową cechą ludzi, stworzonych przez samego Boga.

Jedynie ludzie stworzeni przez Boga mają prawo do życia na Ziemi.

Gdyby nie nasze pierwotne grzechy, żylibyśmy wiecznie. Takimi byli właśnie Adam i Ewa; jedyna para ludzi stworzonych przez Boga. Oni utracili grzechem życie wieczne, a niewielka część ich potomstwa uratowała się z pomocą Boga podczas potopu.

Z powodu wielkich zmian Ziemi po potopie, nasza długość życia obniżyła się drastycznie z 1000 lat do zaledwie 100 lat, które już niewielu z nas może dożyć, ponieważ nasze pożywienie jest tragiczne i dlatego żyjemy zaledwie do 80 lat. Do 100 lat żyją ludzie nie mieszkający w wielkich miastach

Owe fakty są bardzo dobrze znane nasieniu węża, co powoduje ich wielką nienawiść przeciwko nam, która jest coraz bardziej zawzięta, ponieważ Bóg zorganizuje w bliskim już czasie ochronę dla Bożego Ludu. Część wybranych Polaków i Słowian na oczach świata uda się do Nieba, aby żyć wiecznie.

Krótko po wzięciu do Nieba nastąpi także zorganizowany przez Boga wymarsz Polaków i Słowian na pustynię, na której będą oni mieszkali pod ścisłą ochroną Boga i Isusa przez niemal 7 lat. Po tym czasie Lud Boży przeniesie się na przygotowany przez Boga Izrael, na którym Lud Boga będzie żył już na wieki.

Nastąpi także niedługo wybór mężczyzn do grona 144.000, którzy także będą wybrani do życia wiecznego w Niebie. Ów wybór może się rozpocząć w każdej chwili.

Działania systemu szatańskiego

Do niedawna nie znałem tej prawdy, ale kilka informacji i nieco myślenia spowodowało niezłe zrozumienie szatańskiego rządu na całą Ziemią. Większość nas wie, że szatan i jego kohorty rządzą Ziemią z pomocą grupy aniołów usuniętych z Nieba przez samego Boga.

Główną pracą szatana przed każdą wojną jest przygotowanie 10-cio letniego okresu czasu działań podczas każdej wojny. Okres przygotowań jest niezwykle ważny i dlatego jest on realizowany w niemal doskonały sposób. W ten sposób system szatański kontroluje całkowicie każdą wojnę na Ziemi.

Grupa nasienia węża, która jest najbliższa szatanowi nie jest nam wcale znana. Nawet nie posiadamy żadnej informacji, kim ci ludzie są.  Druga grupa jest już w części znana niektórym członkom naszego świata, ale znając ich nieco, nadal nie mamy pojęcia, kim te osoby w rzeczywistości są. Upadli aniołowie z Antarktydy istnieją także w tej grupie, ukrywani ściśle przed całym światem.

Całość tego szatańskiego systemu posiada plan wojny na 10 lat przed jej wybuchem, a osoby działające w tej zaprogramowanej grupie poznają dokładnie plan, który oni będą realizowali. Są to grupy państw, które rozpętają wojnę. Ci ludzie nie są wrogami wobec siebie wiedząc, że oni realizują plan szatański. W przypadku odmowy mogą oni utracić swoje życie.

Oczywiście powody tych wojen są przygotowane i nie są one rzeczywistymi powodami, ale mają one znaczenie dla żołnierzy obu stron, którzy biorą w nich udział. Przy takim sposobie ich organizowania szatan całkowicie je kontroluje oraz zyskuje nowe grupy ludzi zaufanych i gotowych do nowych wojen.

Po kilku latach wszelkie informacje o danej wojnie są całkowicie zmieniane a reszta świata wierzy w najnowszą wersję, rzekomo lepiej ujawnioną. W ten sposób powstaje fałszywa historia wszystkich wojen i rozkazów samego szatana. Szatan doskonale wie, że nie może on bezkarnie zniszczyć Ludu Bożego.

Szatan posiada jeszcze jedną, aczkolwiek nie rzeczywistą broń 'nuklearną'. Ta nie istniejąca broń jest ciągle powtarzana niemal każdego dnia, że w każdej chwili ona może być użyta. Nie wierzmy w ten nonsens. Gdyby sataniści posiadali tę broń, natychmiast by ją użyli i Ziemia byłaby całkowicie pusta!