Powrót do strony głównej

 

Przykłady działalności agentów na grupach dyskusyjnych

 

Forum Zjawisk Niewyjaśnionych jest perełką nasączoną po brzegi agentami. Cenzura jest raczej umiarkowana a główną rolę przejęli agenci. Innym forum, na którym można zaobserwować oznaki znacznie większej cenzury wraz z działalnością agentów to Forum Fronda.

Nastepnym forum, które także doczekało się cenzury to Vortal Rzeczy Paranormalnych.

Klasycznym przykładem ataków agentów dezinformacyjnych jest jeden z rzekomo niezależnych największych portali - Forum Zjawisk Niewyjaśnionych.

Na tym forum można zaobserwować klasyczne standardowe akcje agentów pro globalizacyjnych czy też pro wszystkiego, co rządowe.

Wystarczy przejrzeć poniższy temat... 

http://www.niewyjasnione.pl/CA%C5%81A_PRAWDA_O_W%2ET%2EC%2E__cd_cz%C4%99%C5%9B%C4%87_2_-t9265-s6699.html#eot

aby natychmiast zorientować się,  co jest celem atakujących niezbyt rozgarniętych agentów. Oczywiście wszystko to się dzieje pod czujnym, opiekuńczym okiem moderatorów.

Temat 911 był tematem niezwykle popularnym, i można było dowiedzieć się wielu interesujących szczegółów, których pro syjonistyczne media unikają jak dżumy.

Tymczasem moderatorzy FZN zadecydowali na usunięcie tematu jako tematu zaśmieconego przez prowokatorów,  w szczególności przez głównego prowokatora, niejakiego Wortala. Ostatnio po kolejnym banie sprowadzono go ponownie na forum jako niezwykle 'cenną' siłę 'dyskusyjną'.

Wortal 'wsławił' tak obelgami, jak 'inteligencją' i 'wiedzą' . Przykład na fotografii, którą edytował oraz przedstawił jako 'argument' w jednej ze swoich licznych 'dyskusji'.

Forum Zjawisk  Niewyjaśnionych przestało być forum niezależnym i ostre ataki agentów wykluczają możliwość uzyskiwania jakichkolwiek informacji z alternatywnych, nieocenzurowanych źródeł. Oczywiście próby jakichkolwiek swobodnych dyskusji są skazane na zagładę.

Wystarczy sprawdzić moje teksty na FZN (pisywałem jako Fakowski,  Atocus a teraz używam nicka - Foxmail) aby się przekonać, że wszystkie powyższe taktyki są niezmiennie używane przez ciągle powtarzające się te same osoby, ku niewątpliwej uciesze moderatorów.

Doszła do tego jeszcze jedna szczególna taktyka.

Rozpoczęły się publiczne groźby!

Jeden z zagorzałych szermierzy Globalizmu, Spichris groził jednemu z nowych uczestników dyskusji

Groźba brzmiała -  zgładzimy każdego, kogo kochasz.

Po moim proteście wszystkie posty usunięto a najwięcej dostało się oczywiście mnie, za to, że ośmieliłem się zaprotestować przeciwko jaskrawemu łamaniu prawa.

Mało tego, w kilka godzin później tym razem ja otrzymałem pogróżki.

skoro twierdzisz ze masoni zadza swiatem to chyba wystarczyloby pare telefonow i kilku ludzi w czarnych garniturkach aby cie znalezc w tym Perth - prawda ?

W linku tym jest pełny tekst, zanim został on usunięty przez moderatora.

http://www.zbawienie.com/911/spichris.gif

 


Chrześcijańskie grupy dyskusyjne także cieszą się szczególną 'opieką' Szatana


 

Na chrześcijańskich grupach dyskusyjnych można pomnażać wiedzę biblijną, podawać alternatywne przykłady zrozumienia pewnych części Biblii i dzięki wspólnej, otwartej i nie ocenzurowanej dyskusji można dotrzeć do sedna najbardziej zawiłych i najmniej zrozumiałych proroctw biblijnych.

Siłom szatańskim takie dyskusje są szczególnie nie na rękę i wygląda na to, że większość takich grup dyskusyjnych jest pod szczególną 'opieką' szatańską.

Oto jeden z bardziej klasycznych przykładów.

Ulica Prosta

Co jest proste na owej witrynie, to fakt, że nie można się nie zgadzać ze moderatorem tego forum.

Grupę tę prowadzi Smok Wawelski. Awatarek ma wyjątkowo pasujący do swojego programu 'ewangelizacyjnego'

 

Rzekomy 'brat' przedstawiający się jako Gad (Reptilian) czyli Szatan, który wyraźnie posiada upór oraz determinację, aby jego zdanie dominowało i wywierało wpływ na innych. Najwyraźniejszy brak pokory oraz brak dobrej woli w poszukiwaniach Prawdy, oraz przedstawianie swojego zdanie jako najważniejszą Prawdę.

Szatan również argumentował z Jezusem cytując Mu wersety biblijne. Smok popiera demoniczną naukę o piekle a także demoniczne nauki o spełnieniu proroctw w postaci dzisiejszego Izraela.  Smok także popiera stosowanie się dzisiejszych nie żydowskich chrześcijan do przepisów Starego Testamentu oraz tzw. Dekalogu czyli 10 przykazań. Smok najwyraźniej wspiera i rozpowszechnia nauki Bestii czyli poplecznika Antychrysta.

Wszelkie głosy czy opinie, sprzeczne z jego przewrotną ideologią w brutalny sposób usuwa a wyrażających zaniepokojenie takim stanem rzeczy wyrzuca z forum.

Biblia wyraźnie ostrzega nas przed fałszywymi apostołami i nauczycielami, którzy pociągną wielu. Trzeba do tego podejść z modlitwą i być przygotowanym na zmianę zdania. Zasadniczą cechą prawdziwych sług Jezusa jest pokora. Chrześcijanin rozpowszechniające ewidentnie fałszywe nauki nie może mieć darów Ducha. "Badajcie duchy, czy pochodzą od Boga!" Jestem przygotowany na nowe nauki odnośnie Królestwa Bożego i pomimo, że mam w umyśle pewien obraz, nie będę trzymał się go kurczowo, ale sprawdzę, "czy tak się rzeczy mają." Smok stosuje wysoce nieuczciwe oraz nieetyczne triki i jest definitywnie niebezpiecznym manipulatorem.

Smok Wawelski używa argumentów siły, zamiast siły argumentów. Wysoce szkodliwy, szatański sposób postępowania.

Stanowcza przestroga przeciwko tego typu manipulacjom.

http://ulicaprosta.lap.pl/forum/index.php


Uaktualnienie. 26/08/2007

Oto temat tekstu - niejako polemizującego z powyższym - Czy oszołomów przybywających na forum z misją mam banować?. Zwróćmy uwagę na ton i język?

Ktoś, kto odważa się mieć inną opinię od moderatora jest... oszołomem!  Język pokornego sługi Boga, czy taż język aroganckiego manipulatora?

Hmmm... doczekałem się nawet oddzielnego tematu.  http://www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?t=662 Oczywiście według klasycznych zasad dezinformacji zaatakowano posłańca, unikając wyjaśnienia meritum sprawy.

Ponownie Smok łamie wszelkie zasady wolnej dyskusji, co jest wyraźnym znakiem cenzury oraz określonej linii dyskusji. Celem jest propagowanie swoistej linii, nakreślonej przez siły 'wyższe' a wszelkie głosy wykazujące błędy są kasowane, a ci, którzy je uwypuklają, są nazywani OSZOŁOMAMI.

Jeden z uczestników napisał prostą prawdę:

Agnostyk - Banowanie zmienia FORUM w kółko wzajemnej adoracji i wspólnotę piewców słuszności własnych pogladów.

Dokładnie! Oczywiście zgadzam się z całej duszy na banowanie postów obraźliwych oraz spamu. Tymczasem...

 

Wolne forum charakteryzuje się tym, że przedstawiane są na nim wszelkie opinie 

a uczciwy moderator zgadza się, aby posiadać odmienną opinię niż jego oponent.

 

Myślę, że wystarczy na temat Smoka Wawelskiego, a jego przykład jest poważną przestrogą dla uczciwych poszukiwaczy Prawdy.


Nie ulega najmniejsze wątpliwości, że wspieranie e jakichkolwiek sił politycznych świata Szatana jest stawianie siebie w pozycji Antychrysta!

Wspieranie Syjonizmu, Globalizacji oraz programów wprowadzania tych zasad jest stawanie w pozycji Antychrysta. Chrześcijański Syjonizm to najbardziej odrażająca część odstępczego chrześcijaństwa.

Tzw. pastorzy, którzy wspierają moralnie zdecydowanie anty chrześcijański oraz anty Chrystusowy Syjonizm stoją świadomie po stronie Lucypera/ Szatana.

Szatan, za pomocą masowej propagandy syjonistycznej skutecznie plugawi rodzaj ludzki używając mediów, które skutecznie powodują rozpad moralny całego bezbożnego świata. To Szatan jest najbardziej odpowiedzialny za wyjątkową demoralizację w ostatnich latach rodzaju ludzkiego.

 

Dlatego też albo jest się po stronie brudnego świata i jego władcy Szatana, albo jest się po stronie Chrystusa oraz Jego Królestwa Bożego.

 

Niewątpliwie istnieją inne witryny, na których dzieją się podobne rzeczy. Chętnie umieszczę odpowiednie ostrzeżenia przed takimi manipulatorami.

 

Zdzisław Mołoń znany fałszywy prorok.


 

Niezwykle aktywny na wielu grupach dyskusyjnych, często posługujący się nickami - Anioł, Anioł Michał, Archanioł Michał, Książę Michał, Anioł z Apokalipsy, ostatnio posługujący się raczej trafnym dla swojej działalności nickiem - Lucyfer

Znany z tego, że grozi ludziom straszliwym sądem oraz plagami Bożymi. Często uważa siebie samego za Chrystusa, Archanioła Michała lub jednego ze świadków z Apokalipsy.

Wysoce niebezpieczny, szczególnie dla tych, którzy nie posiadają ugruntowanej wiedzy biblijnej.

Najbardziej radykalną 'groźbą' była zapowiadana przez niego kilkukrotnie plaga... piwa!

Więcej informacji na temat tego 'nawiedzonego' w linku - Zdzisław Mołoń

 

 
Napisano: 14 Stycznia 2008
Ostatnie uaktualnienie 30 May 2008