Imperium kłamstw i zbrodni - USA

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Kłamstwa szatańskie to niemal wszystkie informacje poza biblijne.

USA jako niepokonana armia Watykanu niemal całkowicie upadła i nie ma żadnej szansy na podniesienie się do dawnej mocy i chwały. USA się skończyło i władza USA już niemal nie odgrywa absolutnie żadnej roli na świecie. Ale to nie oznacza, że światowe kłamstwa zostaną zaniechane.

Wręcz przeciwnie - oni się zjednoczą, ale w innym kierunku; po to, abyśmy myśleli, że skończono już z kłamstwami i teraz rządy posługiwać się będą wyłącznie 'prawdą'. Niestety jest to jedynie kolejna iluzja. Po kłamstwach obecnych będzie znacznie gorzej, niż bywało to kiedykolwiek!

Poniżej mamy częściową listę wielu światowych kłamstw, które były rozpowszechnianie przez Amerykę. Co jest najciekawsze; nawet teraz owe nonsensy i kłamstwa są nadal rozpowszechniane. Ale ich 'moc' jest tyle warta, ile jest warta... pomoc USA dla Ukrainy.

Co jest najbardziej dziwne; USA i Watykan nienawidzą Ludu Bożego (oczywiście!) ale najwyraźniej boją się oni panicznie nie tyle Polaków i Słowian, ale oni boją się Boga wiedząc, że ich obecne klęski prowadzą ich do upadku są dziełem Boga Wszechmogącego, który nie tylko wydał na nich wyrok, ale ten wyrok już jest w pełni realizowany!

Poniżej mamy listę wielu prawd!

Zbrodniczy rząd USA zaatakował 9/11, czyli... Amerykanów, aby mieć pretekst do ataku na Irak. Imperium kłamstw to system szatana, złożony z Rzymu/Watykanu, Anglii oraz USA. Jest to czysto szatański system światowy, działający od co najmniej 300 lat. Szatańska trójca szybko już upada.

Watykan robi wszystko, aby przed nami ukryć Prawdę o Bogu, o swoich zbrodniach i o czasie swego istnienia. USA było zawsze siłą zbrojną, kierowaną i kontrolowaną ściśle przez Rzym. Mas media są tak samo kontrolowane i zawsze posługują się kłamstwem.

Bez kłamstw i oszustw mas mediów, żaden rząd nie miałby szansy na istnienie.

Symbioza Rzymu i USA polegała na ścisłej kooperacji. Rzym z Jezuitami (mordercza armia Watykanu) oraz USA to wspólne źródła wszystkich nieszczęść i wojen na całym świecie. Obie wojny światowe zostały także zorganizowane przez Kościół Katolicki/USA. Wszelkie światowe media, banki i armie jeszcze do niedawna były pod ścisłą kontrolą Rzymu. USA już niemal upadły!

To media kierują aprobacją kandydatów na polityków i premierów, którzy mają decydujący wpływ na wyniki wyborów, które ściśle zależą od... opinii przekazywanej ludziom przez mas media. Jeżeli to nie zdaje egzaminu, oszukuje się... wybory i 'wybiera' się po cichu swoich wybranych.

W tym linku mamy film, który nam ukazuje rzeczywiste cele mediów. Google to ukrywa. Na początku filmu występuje dziennikarz, Udo Ulfkotte, który został zamordowany za ujawnianie sposobu funkcjonowania mas mediów. (Link do artykułu z tłumaczeniem!)

W filmie jest segment, który ukazuje nam rzeczywiste sposoby 'przekazywania' opinii oraz 'faktów'. Przewiń film do minuty 15:38 a usłyszysz na własne uszy powtarzane zdania przez 'dziennikarzy i dziennikarki'. Są to momenty wyłapane z różnych sieci, ale zdania są dokładnie te same.

Oto, jak ci zawodowi oszuści starają się okłamać widzów, oraz przekonać ich do kłamstw. Wszyscy 'dziennikarze' powtarzają to samo, poniższe zdanie!

It's OK, you can admit it, if you've bought an item or two or ten for yourself.  (PL) OK, możesz się przyznać, że kupiłeś rzecz lub dwie, a nawet 10 dla siebie.

17:41 jest także na filmie inne zdanie: This is extremly dangerous to our democracy. (Jest to wysoce niebezpieczne dla naszej demokracji.)

To nie jest żadna demokracja, tylko... demonkracja.

Cyrk jest kontynuowany. Widziałem takich filmów wiele, ale teraz są one drastycznie cenzurowane. Dlaczego? Ponieważ te zdania są wypowiadane z wielkim wdziękiem i pewnością, a były one przygotowane przez CIA czy inne organizacje, kontrolujące media  i 'wyborców', zwłaszcza w USA.

Widać wyraźnie, że najważniejsze teksty są im dostarczane, a oni muszą je zapamiętać i zgrabnie powtórzyć przed kamerami. Nie ma mowy o... odmowie!

Czy 'dziennikarstwo' w polskich koszernych mediach jest inne?

W wyżej podanym linku z tłumaczeniem także widać manipulowane zdjęcia z Ukrainy sprzed kilku lat, przedstawiane nam jako dzisiejsze. O zbrodniach na Wołyniu niemal nikt Polsce nie wspomina, poza niezwykle odważnym autorem. Poczytaj nieco: Kresy we krwi.

Wystarczy spojrzeć na powyższą listę, a natychmiast zrozumiemy, że nie możemy spodziewać się żadnych zgodnych z faktami informacji z mas mediów. Powód jest oczywisty.

Najwyraźniej jesteśmy rzeczywiście w czasach końca tego szatańskiego systemu i szatan traci stopniowo władzę a jego wielbiciele, czyli Rzym/Watykan oraz USA niemal utraciły swoją światową władzę.

I to nam wyjaśnia motywy oraz szczegóły tych działań, o których jedynie niewielu ludzi, poza Watykanem wiedziało i jeszcze mniej o nich mówiło czy pisało. Teraz już to wygląda inaczej! Młot Watykanu - USA także się wielce zmienił. Sprawdź ten artykuł Babilon Wielki.

Babilon Wielki i jego masowe zbrodnie

Pod kontrolą Rzymsko/Watykańskiego Imperium stał Babilon Wielki. Zgodnie z biblijnymi proroctwami, USA to najbardziej morderczy i okrutny zbrodniarz, jaki istniał kiedykolwiek na Ziemi. Bóg nadał mu taką właśnie nazwę w Biblii - Babilon Wielki, ponieważ USA podbiło wielką ilość państw oraz... wymordowało wszystkich opornych mieszkańców.

Poniżej mamy oficjalną listę wojen, w których uwikłane były Stany Zjednoczone.

Daty Wojna, w której oficjalnie uczestniczyli amerykańscy koloniści lub obywatele Stanów Zjednoczonych Główni bojownicy
4 lipca 1675 – 12 sierpnia 1676 Wojna króla Filipa Kolonie Nowej Anglii kontra ludy Wampanoag, Narragansett i Nipmuck
1689-1697 Wojna króla Wilhelma Kolonie angielskie kontra Francja
1702-1713 Wojna królowej Anny (wojna o sukcesję hiszpańską) Kolonie angielskie kontra Francja
1744-1748 Wojna króla Jerzego (wojna o sukcesję austriacką) Kolonie francuskie a Wielka Brytania
1756-1763 Wojna francuska i indyjska  (wojna siedmioletnia) Kolonie francuskie a Wielka Brytania
1759-1761 Wojna Czirokezów Angielscy koloniści kontra naród Czirokezów
1775-1783 rewolucja amerykańska Koloniści angielscy kontra Wielka Brytania
1798–1800 francusko-amerykańska wojna morska Stany Zjednoczone kontra Francja
1801-1805; 1815 Barbary Wars Stany Zjednoczone kontra Maroko, Algier, Tunis i Trypolis
1812-1815 Wojna 1812 r. Stany Zjednoczone kontra Wielka Brytania
1813-1814 Wojna w potoku Stany Zjednoczone kontra naród Creek
1836 Wojna o niepodległość Teksasu Teksas kontra Meksyk
1846-1848 Wojna meksykańsko-amerykańska Stany Zjednoczone kontra Meksyk
1861-1865 Wojna domowa w USA Unia kontra Konfederacja
1898 Wojna hiszpańsko - amerykańska Stany Zjednoczone kontra Hiszpania
1914-1918 Pierwsza Wojna Światowa Potrójny sojusz: Niemcy, Włochy i Austro-Węgry kontra Potrójne Entente: Wielka Brytania, Francja i Rosja. Stany Zjednoczone dołączyły po stronie Ententy w 1917 r.
1939-1945 II wojna światowa Mocarstwa Osi: Niemcy, Włochy, Japonia kontra główne mocarstwa sprzymierzone: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja i Rosja
1950-1953 wojna koreańska Stany Zjednoczone (jako część Organizacji Narodów Zjednoczonych) i Korea Południowa a Korea Północna i komunistyczne Chiny
1960-1975 wojna wietnamska Stany Zjednoczone i Wietnam Południowy kontra Wietnam Północny
1961 Inwazja w Zatoce Świń Stany Zjednoczone kontra Kuba
1983 Grenada Interwencja Stanów Zjednoczonych
1989 Amerykańska inwazja Panamy Stany Zjednoczone kontra Panama
1990-1991 Wojna w Zatoce Perskiej Stany Zjednoczone i Siły Koalicji kontra Irak
1995-1996 Interwencja w Bośni i Hercegowinie Stany Zjednoczone w ramach NATO działały jako siły pokojowe w byłej Jugosławii
2001-2021 Inwazja na Afganistan Stany Zjednoczone i siły koalicyjne a reżim talibów w Afganistanie w walce z terroryzmem
2003-2011 Inwazja Iraku Stany Zjednoczone i Siły Koalicji kontra Irak
2004-obecnie Wojna w północno-zachodnim Pakistanie Stany Zjednoczone kontra Pakistan, głównie ataki dronów
2007-obecnie Somalia i północno-wschodnia Kenia Siły USA i koalicji kontra bojownicy al-Shabaab
2009-2016 Operacja Tarcza Oceanu (Ocean Indyjski) Sojusznicy NATO kontra somalijscy piraci
2011 Interwencja w Libii Sojusznicy USA i NATO kontra Libia
2011-2017 Armia Oporu Pana USA i sojusznicy przeciwko Armii Oporu Pana w Ugandzie
2014-2017 dowodzona przez USA interwencja w Iraku Siły USA i koalicji przeciwko Islamskiemu Państwu Iraku i Syrii
2014–obecnie dowodzona przez USA interwencja w Syrii Siły USA i koalicji przeciwko Al-Kaidzie, ISIS i Syrii
2015–obecnie Jemeńska wojna domowa Koalicja pod przywództwem Arabii Saudyjskiej i USA, Francja i Królestwo przeciwko rebeliantom Huti, Najwyższa Rada Polityczna w Jemenie i sojusznicy
2015–obecnie Interwencja USA w Libii USA i Libia przeciwko ISIS

 Ale nie są to wszystkie zbrodnie!

Sprawdź koniecznie artykuł przetłumaczony na polski.

Lista wojen USA

Powyższy artykuł otworzy nasze oczy jeszcze bardziej. Jest tego masa!!!

Cały świat jest karmiony wyłącznie kłamstwem i oszustwem!

Praktycznie Ameryka była zawsze w stanie wojny i jakakolwiek opozycja dla ich hegemonii była i jest natychmiast krwawo eliminowana, jak mord na Johnie Kennedym, czy na wielu innych ofiarach tego morderczego mocarstwa na Ziemi - Babilonu Wielkiego.

Sprawcy największych rzezi na Ziemi w dziejach świata nagle mają pretensje do Rosji za powstrzymanie następnych planowanych zbrodni, tym razem przeciwko Rosji z pomocą manipulowanych Ukraińców.

Wszelkie zbrodnie hitlerowskie zostały sprytnie usprawiedliwione a jedynym kozłem ofiarnym pozostały Niemcy, które pod władzą bękarta Rothschilda, czyli Hitlera, który nienawidząc Niemców, ochoczo spowodował ich olbrzymią klęskę w II Wojnie Światowej.

Dlatego niemieccy generałowie dążyli do usunięcia Hitlera z grona żywych.

Ale... szatan na morderstwo swego najwierniejszego sługi nie zezwolił. W ten sposób jesteśmy w stanie zrozumieć, jak dokładne są proroctwa biblijne i jakim ohydnym zbrodniarzem, najbardziej okrutnym w dziejach świata są właśnie USA.

Do tej pory tego typu informacje niemal nigdy nie docierały do Polski, która była cały czas kontrolowana przez USA, a zwłaszcza 'polskie' środki masowego przekazu oraz Radio Wolna Europa. Ostatnio Watykan i USA zmusiły Europę to przyjęcia wielu milionów Afrykańczyków,

Wszystkie państwa Europy - zwłaszcza Polska były i są w pewnym stopniu nadal kontrolowane przez USA. To jest przyczyna, dlaczego tak mało wiemy o zbrodniach USA. Większość z nas zwykle stała po stronie USA oraz przeciwko Rosji i 'polskiemu' rządowi' z powodu indoktrynacji Radia Wolna Europa.

W taki sposób byliśmy i jesteśmy nadal niemal całkowicie kontrolowani.

Dlatego wyjechałem z Polski na miesiąc przed stanem wojennym. Rok po przyjeździe do Australii zacząłem się interesować polityką i wtedy dostrzegłem, że cały Zachód jest także kontrolowany, a media zachodnie tak samo kłamią, jak kłamały komunistyczne media w Polsce. Nadal w mediach jest tylko kłamstwo i oszustwo pod każdym niemal względem.

Jakie są perspektywy na przyszłość?

Bez bliskiej interwencji samego Boga oraz Syna, Isusa, który będzie Królem świata, nie mamy żadnych innych szans na pokój, dobrobyt czy uczciwość władz. Jeżeli nastąpi dobrobyt, będzie to próba naszego przekupienia!

Wystarczy przeczytać ilość zbrodni, jakie popełniono na Ziemi w znanych nam czasach, a natychmiast pozbawimy się wszelkich niemądrych złudzeń. Czy myślisz, że nasza przeszłość była lepsza? Nie bądźmy naiwni.

Satanistom, władzom. mediom i klerowi nigdy nie ufajmy, ponieważ oni ZAWSZE kłamią!

Istnieje tylko jedno dzieło na całej Ziemi, które ujawnia nam jedyną i czystą prawdę, której ani szatan ani jego aniołowie nie byli w stanie nigdy powstrzymać oraz skutecznie ocenzurować. Jest to Biblia! Owszem, religijni oszuści dodali fałszywe księgi do Biblii jak księgi 'apostoła' Pawła, Łukasza i Marka.

Nam w pełni wystarczyła ilość informacji o tych kłamcach, aby natychmiast rozpoznać, że ich  pisarze oraz pro żydowskie opowieści są całkowicie sprzeczne z resztą Biblii. Bóg nigdy nie uznał nasienia (potomstwa) węża za swój Naród Wybrany. Biblia zawsze była i jest nadal bardzo negatywna wobec Żydów!

Nasienie węża zawsze było wrogiem Boga i Narodu Wybranego, począwszy od Edenu i jest nadal wrogiem w chwili obecnej. Ono zawsze wielbiło szatana i nadal go wielbi, ponieważ szatan jest ich bogiem, ojcem grzechu i kłamstwa, a oni także idą w jego ślady wielbiąc go w każdej sytuacji.

Na nasze nieszczęście szatańskie nasienie węża nadal rządzi całym światem. To ono posługuje się wyłącznie kłamstwami i wszelkie informacje z TV, radia, wszelkich gigantów medialnych to niemal w 100 % to oczywiste kłamstwa.

Nigdy nie wierz kłamliwym mas mediom oraz władzom. Nigdy na nich nie polegaj. Wierz tylko Isusowi oraz Bogu Ojcu. Tylko Ojciec i Syn posługują się Prawdą i jeszcze nikt i nigdy nie zarzucił im kłamstwa przez tysiące lat!

Objawienie 2:(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za  Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Od kłamców trzymajmy się zawsze z daleka.