Powrót do strony głównej.

Przestroga przed znanym fałszywym prorokiem.

Prawdziwe nazwisko - Zdzisław Mołoń

Niezwykle aktywny na wielu grupach dyskusyjnych, często posługujący się nickami - Anioł, Anioł Michał, Archanioł Michał, Książę Michał, Anioł z Apokalipsy, ostatnio posługujący się raczej trafnym dla swojej działalności nickiem - Lucyfer

Znany z tego, że grozi ludziom straszliwym sądem oraz plagami Bożymi. Często uważa siebie samego za Chrystusa, Archanioła Michała lub jednego ze świadków z Apokalipsy.

Wysoce niebezpieczny, szczególnie dla tych, którzy nie posiadają ugruntowanej wiedzy biblijnej.

Najbardziej śmieszną 'groźbą' była zapowiadana kilkukrotnie plaga... piwa!

Plaga piwa będzie 6 Listopada od godź 6,37. Natomiast 1 Listopada będzie znak, woda zamieniona w krew w jeziorze w Zajezierzu, potem jak przyjedzie policja i zabiorą mnie do Inowrocławia to woda w kranach w Inowrocławiu zamieni się w krew, to będzie pierwsza plaga w Inowrocławiu przez 7 dni. Zobaczycie to w telewizji już wieczorem 1 Listopada. http://www.apokalipsa1000.fora.pl/aniolowie-apokalipsy-t125.html

 

Posiada własne forum, na któym wygłasza wiele fałszywych proroctw i kłamstw.  Posiada także jednego 'ucznia' podobnie 'nawiedzonego' jak on, podpisującego się jako Apollyon, który twierdzi, że jest apokaliptycznym drugim świadkiem.

 

I usłyszą głos donośny z nieba, mówiący do nich: >>Wstąpcie tutaj<<.} Do tego dodam, jeszcze, że będzie się to działo na ulicy Królowej Jadwigi, koło poczty, tam, gdzie jest ta metalowa brama. Tam nas zabiją i tam wstaniemy jako aniołowie. Jeżeli do tego czasu Piotr Strachanowski nie umrze ze strachu, to będzie widział to na własne oczy i uszy. {...} Wiara może przenosić góry, może zamieniać wodę w krew, bombę atomową w słomę, święte obrazy w szczury. Wiara może wszystko. Trzeba ją tylko mieć. Do zobaczenia w telewizji Zdzisław {...}

http://www.apokalipsa1000.fora.pl/dwoch-swiadkow-t4.html

Jeden z dyskutantów tak do niego napisał na jednym z forum.

pl.soc.religia

28 Marca 2006


 

Nie uważasz, że należałoby trochę uczciwości, zwłaszcza jeżeli cytuje się ze Słowa Bożego?

Patrząc na ciebie, widzę wyjątkowego krętacza, kłamcę, *fałszywego proroka* i oszusta.

Przymioty iście szatańskie.


Najpierw okłamywałeś mnóstwo ludzi, twierdząc, że jesteś biblijnym Michałem Aniołem, który miał zadbać o ochronę wiernych sług Boga.

Potem zacząłeś rozgłaszać kłamstwa o końca świata 1 listopada 2004 a także 2005 tego roku.
Groziłeś plagą piwa na dzień 6 listopada 2005.

Wszystko to w bluźnierczym obwieszczaniu, że jesteś namaszczonym prorokiem Boga.

Kiedy sie okazało, że to wszystko były kłamstwa, uciekłeś jak obmierzły tchórz i złodziej, zadarłeś ogon diabelski pod siebie, zmieniłeś imię i nadal kłamliwie pozujesz na człowieka bożego, cytując Biblię w iście szatański sposób.

Nie stać cię na odrobinę ludzkiej uczciwości i przyzwoitości.

Gdybyś napisał chociaż jedno słowo przeprosin do grupowiczów, chociaż jedno wyjaśnienie, że pomyliłeś się, chciałeś dobrze czy jakieś inne wyjaśnienie typu - tabletki mnie się skończyły.

Tymczasem jak twój szef - Szatan, nadal kręcisz, kłamiesz, zniekształcasz teksty biblijne i pozujesz na uczciwego człowieka i wprowadzasz uczciwych ludzi w błąd.

Jesteś wyjątkowo podłym człowiekiem, fałszywym prorokiem, kłamcą pozbawionym wszelkich ludzkich uczuć, wysoce nieuczciwym sługą Szatana, który jest ojcem kłamstwa.

Pozujesz na uczciwego człowieka bez śladu skruchy i już widać twoje diabelskie przymiarki do ustalenia następnej daty końca świata.


Pamiętaj o jednym.

Bóg nie da się z siebie naśmiewać.

Wpadniesz kiedyś w ręce Boga żywego i odpowiesz za swoje kłamstwa i za swoją haniebną pychę.

Idź precz Szatanie!!!