Nasienie węża

Ostatnie uaktualnienie: 7 Maja 2016

 

Jeżeli już znasz ten temat - możesz pominąć pierwszą część i rozpocząć czytanie części II, bogatszej o wiele nowych materiałów.

Wstęp

Wielu z nas ubolewa nad jedną kwestią. Mamy problem ze zrozumieniem ludzi. Jakoś nie potrafimy siebie widzieć w pewnych sytuacjach a zachowania się innych budzą w nas wstręt i trudno nam uwierzyć, że ktoś mógłby się posunąć aż tak daleko, zwłaszcza w krzywdzeniu bliźnich. Chrystus dał nam wskazówki oraz wyjaśnienia odnośnie ludzi, których tak trudno jest nam zrozumieć.

Jana 8:44  Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Wskazał On wyraźnie na grupę ludzi, których ojcostwo pochodzi od samego szatana i główną ich cechą jest brak prawdy oraz stałe używanie kłamstwa. Jest to według tego wersetu główna cecha szatana diabła.

Jeżeli masz w swym otoczeniu osobę; pozera, cwaniaka, który inaczej nie potrafi żyć, jak żyjąc wyłącznie z kłamstwa, to najprawdopodobniej jego rzeczywiste ojcostwo pochodzi wprost od szatana! Może on o tym nawet nie wiedzieć, ale poznajemy ludzi właśnie po ich czynach.

Druga łatwo rozpoznawalna cecha to skrajna nienawiść do Prawdy w jakiekolwiek formie.

Ktoś napisze na jakimś forum lub w emailu do nas - widzicie wszędzie spiski. Oczywiście, że je widzimy ponieważ całe nasze życie jest walką ze spiskami przeciwko nam. Kiedy powiemy prawdę o czymkolwiek, natychmiast otrzymujemy ripostę - taa, wszędzie spiski i masoni. Reakcja typowa dla potomstwa szatana. Szatan z pasją nienawidzi Prawdy, Boga oraz tych którzy miłują i Prawdę i Stwórcę.

Nasienie węża nienawidzi Boga, Chrystusa i wszelkich objawów Prawdy.

Która religia na świecie jest zwalczana? Chrześcijaństwo. Dlaczego? Ponieważ jest to religia wierząca w Boga, która w większości uzyska zbawienie.

Jaka księga na świecie jest coraz bardziej agresywnie zwalczana? Biblia, ponieważ mówi Prawdę. 

Kto zwalcza Prawdę? Nasienie węża ponieważ ono służy Ojcu Kłamstwa czyli szatanowi.

W jednej z rozmów zorientowałem się, jak bardzo Żydzi nienawidzą Trumpa. Dlaczego?

Ponieważ Trump mówi otwarcie wiele prawdy. Nie wierzę zbytnio w jego obietnice, ale ukazuje on wiele Prawdy. Jego wiarygodność nie jest moim zdaniem istotna. Istotny jest stosunek kłamców do tego człowieka. Czasami lubię go słuchać ponieważ wali on ludziom kawę na ławę ukazując kłamliwy i zbrodniczy policyjny rząd USA. Kłamcy go straszliwie nienawidzą. Kim są owi kłamcy?

Po stosunku do Trumpa rozpoznamy nasienie węża! Jeżeli ktoś powie, że mu za bardzo nie wierzy i nie zieje do niego nienawiścią, to jest normalne. Po prostu ktoś nie wie o nim za wiele i nie rozumie, o co w tym wszystkich chodzi. Ale jeżeli na dźwięk słowa Trump ktoś dostaje szału - to wyraźnie wskazuje na nasienie węża, ponieważ ich interesy są poważnie zagrożone. To zagrożenie wywołuje u nich nienawiść.

Podejrzewam, że na dźwięk mego imienia czy na adres tej witryny także wielu reaguje w taki właśnie sposób. To świadczy o jednym. Piszę wiele Prawdy i synowie ojca kłamstwa mnie nienawidzą.

Mateusza 23:33 Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? 34 Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

Jest to sąd nad plemieniem żmijowym samego Sędziego z ramienia Boga.

Oni mają od Niego wyrok śmierci. Są pośród nimi wyjątki ale wrogowie Boga i Prawdy nie ujdą przed sądem Gehenny.

Ostatnio miałem okazję poobserwować dokładniej niektórych 'ludzi' i widzę wyraźnie pozerów, kłamców nawet kłamiących bez przyczyny, lub kłamiących dla poniżenia kogoś, do wzięcia nagrody i pochwał za cudzą dobrą pracę, nawet kłamiących dla czystej zasady - zawsze trzeba kłamać i robić kłamstwem dobre wrażenie.

Nie miejmy z takimi ludźmi niczego wspólnego i unikajmy ich. Jeżeli twój pastor poleca, abyśmy ich miłowali, zmień pastora. Miejmy z nimi pokój na zasadzie - miłujmy naszych nieprzyjaciół, ale w żadnym wypadku nie bratajmy się z nimi.

Zwróćmy uwagę na ludzi, którzy żyją wyłącznie z kłamstwa. Politycy, prawnicy, dilerzy, sędziowie, członkowie rządów, lekarze, przywódcy religijni (większość), dziennikarze, osobistości TV, MTV i mas mediów.

Jeżeli się przyjrzymy nieco tym ludziom, okaże się, że to jest właśnie nasienie węża i nigdy im nie wierzmy na ani jedno słowo, ponieważ oni żyją tylko i wyłącznie kłamstwem.

Prawda jest wyłącznie w Biblii, w słowach Boga i Syna oraz u tych, którzy słowa Boga (nie Pawła) cytują i zachowują Prawo.

Niektórzy ludzi, nawet członkowie naszych rodzin darzą nas nienawiścią od pierwszego wejrzenia. Traktują nas z góry i z czasem okazuje się, że notorycznie posługują się oni kłamstwem i bez jakiejkolwiek logicznej przyczyny uważają się za lepszych od nas - zwłaszcza, jeżeli posiadamy cechy i zdolności, których im brakuje. Nie chodzi tutaj o zazdrość.

Oni nas nienawidzą dlatego, że jesteśmy... ludźmi!

Dlaczego większość z nas wierzy tym kłamcom?

Jako ludzie posiadamy wrodzony wstręt do kłamstwa, morderstw, rabunków, gwałtów, pedofilii itp. Posiadamy także wrodzony instynkt zaufania do innych ludzi i nasze sumienia nie pozwalają nam na bez dowodowe oskarżania kogokolwiek o kłamstwa. Jeżeli my kłamiemy, mamy to wypisane na twarzach i złapani na kłamstwie dostajemy często rumieńców wstydu. Dlatego ufamy każdemu człowiekowi, dopóki nie staniemy się zawiedzioną ofiarą kłamstwa. Z tych przyczyn, z powodu posiadania sumienia jesteśmy bardzo łatwymi ofiarami każdego sprytnego oszusta czy kłamcy.

Kierując się sumieniami często nie jesteśmy w stanie... uciąć głowy kurczakowi. Ale Oni potrafią beztrosko  a nawet z przyjemnością mordować i torturować miliony ludzi bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Wojny światowe są tego oczywistym dowodem. 

Problem polega na tym, że oni nie są ludźmi stworzonymi przez Boga i nie posiadają duszy i sumień.

To oni - bez wyrzutów sumienia robiąc niemal wszystko i złapani na gorącym uczynku - nie wykazują absolutnie żadnego zakłopotania, poza wściekłością z powodu strat, które towarzyszą ujawnieniu ich ohydnych czynów.

To oni są odpowiedzialni za większość zbrodni na ziemi oraz za wprowadzanie nas w błąd pod każdym możliwym względem.

Najczęściej spotykane osoby bez sumień:  władze, głowy  korporacji, oficerowie policji, przedstawiciele mas mediów, dilerzy wszelkiej maści, gangsterzy oraz... większość lekarzy, dentystów, naukowców, prawników oraz... przywódców religijnych.

Ta 'nieludzka' grupa została nazwana przez Chrystusa - synagogą szatana. Inna nazwa - nasienie węża oraz plemię żmijowe. Przez wieki wielu nazywało ich wrogami ludzkości. Poznajmy przyczyny, które spowodowały takie negatywne opinie o nich.

Przyjrzyjmy się im bliżej!

Cały świat jest w niewoli nasienia węża

Rodzaju 3:15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę».

Chrystus ujawnia, że faryzeusze i uczeni w piśnie to także potomstwo czy też nasienie węża.

Mateusza 23:33 Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny? 34 Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

W tym miejscu Chrystus mówi:

Objawienie 2:9 Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Dzieje ludzkości to nieustanna walka nasienia węża przeciwko nasieniu niewiasty, czyli czystej rasy ludzkiej. Biblia ujawnia wiele detali owych zmagań. Nasienie węża sprawuje nadal władzę na ziemi.

Istnieje pilna potrzeba zrozumienia tego terminu oraz bliższego poznania strategii nasienia węża, które najwyraźniej dąży do zupełnego zniszczenia rasy ludzi białych.

Temat ten jest bardzo mało znany, ponieważ niemal wszystkie informacje o nasieniu węża są kontrolowane przez... nasienie węża. Dociera do nas sporo  fałszywych informacji o tym, że rządzą nami UFO w ciałach ludzkich, Anunnaki czy inne cywilizacje z kosmosu a także spod ziemi. Mówi się także, że ludzkość to hybrydy różnych ras z kosmosu. Większość tych informacji jest bliska prawdy, aczkolwiek stosowane nazewnictwo jest błędne, niezgodne z Biblią.

Wreszcie można połączyć to wszystko połączyć w jedną całość, która ukaże nam wszystkim ukrywaną od tysięcy lat prawdę.

Przykłady z przeszłości

Mamy biblijne pierwowzory tego, co dzieje się w chwili obecnej.

 • 1. Świat przed potopem - rządzony przez upadłych aniołów, ich potomstwo z ludzkimi kobietami - Nefilimów - gigantów oraz dalsze potomstwo Nefilimów czyli hybrydy. Rządy te i społeczeństwa zostały zniszczone w potopie. Przeżyli jedynie upadli aniołowie, którzy są uwięzieni przez Boga w Otchłani na dzień Jego sądu.
 • 2. Starożytny Egipt. Rządy faraonów Nefilimów - gigantów potomków upadłych aniołów a kapłaństwo - rodzeństwo Nefilimów stanowiło trzon nasienie węża, .
 • 3. Starożytny Izrael w czasach Chrystusa, będący pod okrutną okupacją Rzymu (upadli aniołowie i Nefilimowie) a przywódcy religijni to sataniści, faryzeusze i kapłani wysługujący się Rzymowi, czyli ponownie nasienie węża, synagoga szatana - nazywane także chazarską mafią.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na czystą fantazję, ale istnieje na to wszystko olbrzymia ilość dowodów.

Największe żydowskie kłamstwo...

...polega na tym, że Żydzi (hybrydy i Nefilimy) twierdzą, że są biblijnymi Izraelitami czyli Narodem Wybranym przez Boga. Nic dalszego od prawdy. Jest zupełnie odwrotnie. To rzeczywiste plemiona Izraela były przez hybrydy i Nefilimów prześladowane i skażane genetycznie w ziemi kananejskiej.

Z powodu notorycznego łamania Prawa Bożego Izraelici zostali srogo przez Boga ukarani. 10 pokoleń Izraelitów dostało się do niewoli asyryjskiej około roku 700 p.n.e. i my, Słowianie jesteśmy ich potomkami czyli rzeczywistym Narodem Wybranym przez Boga. Pozostałe 2 pokolenia, Judy i Lewitów poszły do niewoli babilońskiej. Nefilimowie i hybrydy nie przestali prześladować Słowian i Judejczyków a ta sytuacja jest w dzisiejszych czasach identyczna.

Po uprowadzeniu 10 pokoleń Izraela w góry Ararat nagle pojawiła się na tym terenie dzicz chazarska i powstało najokrutniejsze w tym czasie na terenach dzisiejszej Ukrainy państwo Chazarów, które z czasem przyjęło Judaizm. W chwili obecnej sytuacja świata jest niemal identyczna jak ta przed potopem. Nasienie węża jest bliskie zniszczenia Narodu Wybranego i rasy białej.

Mateusza 24:37 Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. 38 Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, 39 I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

Wersety te nie są prawidłowo zrozumiane.

Sytuacja przed potopem: rządy upadłych aniołów, Nefilmów i skażonego potomstwa ludzkiego a nawet zwierzęcego. Życie toczyło się na swój sposób zanim Noe wszedł do arki. Potop zmiótł wszystkich. To znaczy kogo? Upadłe anioły dostały się najprawdopodobniej do Otchłani, Nefilimowie i giganci utracili życie wraz z hybrydami, czyli potomstwem Nefilimów i kobiet ludzkich. Przy życiu pozostała czysta rasa człowiecza, czyli Noe i jego rodzina. Na ziemi według Biblii ma się pojawić Bestia, Apollo i mają wznowić władzę nad ziemię upadli aniołowie i mają oni zniszczyć Watykan i przejąć po nim władzę. Pod koniec czasów końca nasienie węża także czeka śmierć.

Celem nasienia węża jest walka z Bogiem, oraz zniszczenie rasy białej, Chrześcijaństwa i Słowian.

Ów cel jest doskonale widoczny, jeżeli spojrzymy we właściwym kierunku. Istnieje wiele materiałów, w których Żydzi chełpią się swoimi osiągnięciami na świecie. Ale wystarczy jedna wskazówka i ich rzekoma wielkość natychmiast sypie się jak domek z kart.

Zadajmy sobie proste pytanie. Cóż dobrego Żydzi zrobili dla świata? Absolutne zero! Żadnego pozytywnego dzieła, a okazji mieli mnóstwo. Zniszczyli monarchię francuską i rosyjską. Lenin i Stalin byli u szczytu władzy tak potężnego państwa. Czy powstała z tego jakaś nowa cywilizacja, nowa kultura czy cud technologiczny!? Rosjanie cudem przeżyli jako naród!

USA! Cóż Żydzi osiągnęli w USA? Zastosowanie chrześcijańskich przykazań wyniosło USA na szczyt świata a zastosowanie żydowskiej lichwy i podobnych taktyk, jak w Rosji doprowadziło do zniszczenia największego imperium światowego, jakie kiedykolwiek istniało. I to są bezsporne dowody na to, że syjoniści nie mają innego celu, poza walką z Bogiem. Jest to także dowodem na to, że są oni proroczo zapowiedzianym nasieniem węża. Gdyby Bóg nie istniał, nikt by Go nie zwalczał!

Struktura władzy nasienia węża

Kliknij aby powiększyć!

Wężem jest Lucyfer, także nazywany szatanem. Razem z nim są także jego podwładni - upadli aniołowie. Krążą jedynie poszlaki na ten temat, jest ich wiele ale bezpośrednich dowodów poza Biblią nie posiadamy.  Reszta owej struktury to właśnie nasienie węża wszelkiej maści, Nefilimowie i ich potomstwo - hybrydy. Niemal cała góra owej piramidy to najróżniejsze jej organizacje, wzajemnie zazębiające się i współpracujące ze sobą a także często nie znające się nawzajem.

Zakon Jezuitów - armia Watykanu - jest podzielony na kilka części i o najważniejszym kręgu Jezuitów najprawdopodobniej wiele się nie dowiemy. Ale wiele o nich ujawnił Alberto Rivera, były Jezuita, który ujawnił całkowitą kontrolę Watykanu nad wszystkimi religiami. Za owo ujawnienie został on zamordowany.

Rządzi nami Watykan czyli część upadłych aniołów oraz ich potomstwo, Nefilimowie (Iluminaci, Jezuici, Masoni) oraz dalsze potomstwo, hybrydy nazywające siebie Żydami. Przywódcy religijni całego świata to także nasienie węża! Krążą słuchy, że w podziemiach Watykanu mieszkają niektóre upadłe anioły. Innym miejscem przebywania aniołów są podziemne bazy w USA i w innych krajach.

Kiedyś widziałem film ukazujący środki bezpieczeństwa dla grupy Bilderberg. Masa płotów, kamer, policji, zasieków  z drutu kolczastego itp. rzeczy. Ale moją uwagę przykuło zaklejanie wszystkich okien cienką, nie przeźroczystą plastikową zasłoną. Było to bardzo dziwne i najwyraźniej była to ochrona przez możliwością robienia zdjęć i filmów z wysokich budynków. Przy najnowocześniejszych kamerach z potężnymi zoomami można fotografować z kilkuset metrów a nawet z kilku kilometrów.

Skoro lista członków obrad była oficjalnie opublikowana, kto był pomiędzy nimi, kogo za wszelką cenę ukrywano, abyśmy go nie zobaczyli? Jest ewidentne, że moglibyśmy tę osobę rozpoznać! Pozostawię owe dociekania czytelnikom! 


Z powodu braku sumień są to skrajni rasiści, zboczeńcy, pedofile, geje, mordercy, zbrodniarze łamiący Konwencję Genewską oraz wszelkie możliwe prawa, agresorzy wysyłający wojska do krajów Islamu z poleceniem dokonywania masowych mordów po to, aby celowo wywołać nienawiść u ludzi, którym właśnie oni zgotowali piekło. Niestety wielu uczciwych ludzi także współpracuje z nimi nie zdając sobie sprawy z tego, kim oni są i jakie są ich cele.

Z powodu tak skomplikowanej struktury władzy niewielu ludzi potrafi to połączyć w jedną logiczną całość. Głównym problemem są konflikty pomiędzy nimi. Zwróćmy jeszcze raz uwagę na plan trzech wojen światowych. Nasienie węża wywołało już dwie wojny światowe oraz trzy wielkie rewolucje. Nikt z tego nasienia, czyli z władz nie stracił życia a tracili je jedynie niewinni ludzie, ponieważ Lucyfer rękami swego synagogi szatana realizował swój morderczy plan.

Ludzi po prostu mordowano umacniając tym samym własną władzę. Dlatego zamordowano Sikorskiego czy rodzinę cara Mikołaja.  Hitler nie zginął w Berlinie!

Nasienie węża nie ma żadnych  problemów z poświęceniem życia tysięcy swoich własnych współpracowników, jeżeli jakiś cel musi być osiągnięty. Oto wyjaśnienie Holokaustu Żydów. Zacznij szukać dowodów na ilość pomordowanych Żydów.

Ostatnim przykładem ich morderczej działalności jest mord 250 000 niewinnej cywilnej populacji Libii.

Mas media - propaganda nasienia węża zachowuje ciszę, ponieważ owej zbrodni dokonało syjonistyczne NATO. Ale kiedy Saddam Hussein jedynie wkroczył do Kuwejtu, wojska NATO zgotowały Irakowi ogniową łaźnię. Polskie wojska także brały udział w tej rzezi. Dlatego zbrodnia w Libii i mord Kadafiego a także zdecydowana większość wojen nie jest nazywana zbrodniami  w syjonistycznych mediach.

Wszyscy członkowie władz biorących udział w zbrodni w Libii są winni ludobójstwa w tym pokojowym niegdyś pięknym kraju i zbrodniarze ci powinni stanąć przed sądem w Norymberdze czy Hadze i otrzymać za te zbrodnie karę śmierci! Polskie rządy nie są w tym przypadku wyjątkiem, ponieważ nasze wojska także brały udział w masowych zbrodniach w Iraku czy Serbii i nadal biorą w nich udział w Afganistanie.

Wojny to bezprawne inwazje na suwerenne państwa, które nigdy nie stanowiły dla nikogo żadnego zagrożenia i ataki na nie są identycznymi zbrodniami, jakimi były wojny zbrodnie Hitlera, Stalina, Mao czy... Saddama Husseina!

Kim są Żydzi?

Słowo - Żyd nie oznacza tylko członka religii starozakonnej czyli rzeczywistych Izraelitów posłusznych Torze czyli pismom Mojżesza. Termin - Żyd jest kodem hybryd - głównie dla Żydów wtajemniczonych. W rzeczywistości Żydzi nie wielbią Boga, ale wielbią Lucyfera pod wszelkimi jego postaciami, począwszy od Amen-Ra z Egiptu, Zeusa i jego syna Apolla z Grecji a skończywszy na otwartym wielbieniu szatana w Watykanie.

Sataniści w rzeczywistości realizują z żelazną konsekwencją stary plan trzech wojen światowych z roku 1871, czyli plan szatana, a Protokoły Mędrców Syjonu są ich szczegółowym planem utrzymywania władzy w swych rękach.

Bezpośrednim dowodem na powyższe twierdzenia jest Talmud. który jest przed nami raczej szczelnie ukrywany. Właśnie Talmud wyjaśnia nam stosunek Żydów do... gojów. Goj według Talmudu to insekt, bestia czy zwierzę, która powinna być eksterminowana za najmniejsze uchybienia w stosunku do rasy panów, czyli Żydów.

Dwa przykłady:

Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

Nie-Żydów należy się wystrzegać, nawet bardziej niż chore świnie” – (Orach Chaiim 57, 6a) Źródło -Stopsyjonizmowi.

Warto przeczytać artykuł i komentarze z powyższego linku. Natychmiast zauważymy, że Protokoły Mędrców Syjonu i Talmud niczym się od siebie nie różnią.

Jedynie nienawiścią do Boga można wyjaśnić wszelkie działania na ziemi będącej pod władzą Watykanu i Nefilimów/hybryd. W żadnych ich działaniach nie widać odruchów chęci pomocy dla biedniejszej warstwy społeczeństw. Jest wręcz przeciwnie.

Jak mówi werset wcześniej cytowany, istoty te podają się za Żydów czyli Izraelitów, ale nimi nie są i kłamią. Inną ciekawą cechą jest ich chazarskie lub edomickie pochodzenie. Rothschild - najbogatsza rodzina światowa jest znana jako ojcowie współczesnego Izraela. Są także poważne podejrzenia, że większość z nich pochodzi z pokolenia Dana, które nie jest brane przez Boga pod uwagę w planie 144.000 wykupionych z ziemi. Pokolenie Dana to głównie Grecja i Turcja.

Istnieje także teoria, która mówi, że pewna część tych ludzi posiada geny gadów, co może dowodzić, że wywodzimy się od gadów (reptylians) i są to pozostałości ewolucyjne. Być może inne wyjaśnienie jest bardziej logiczne!?

Geny ludzkie wymieszane z genami... nasienia węża!?

Ponieważ ewolucja nadal jest jedynie teorią,  dołóżmy do niej teorię genów węża, czyli szatana - upadłego archanioła.

Ostatnio kolekcjonuje się DNA każdego człowieka. Czyżby zależało im na zwiększonej wykrywalności przestępstw? Trudno w ten nonsens uwierzyć, skoro dążą do naszego wyniszczenia. Istnieje cel, który jest znacznie bardziej logiczny. Najprawdopodobniej szuka się wielu tego typu ludzi, którzy posiadają większą lub mniejszą ilość genów nasienia węża.

Jest wielce prawdopodobne, że władze chcą ich wszystkich 'braci' genetycznych odnaleźć oraz umieścić ich na wszystkich kluczowych stanowiskach.

Utrzymywanie nas w ryzach oraz masowe zabijanie w razie buntów może być jedynie dokonywane przez ludzi bez sumień, podstawowych ludzkich odruchów. Owe cechy gwarantują bezwzględne posłuszeństwo mas czyli bezpieczeństwo władz.

Istnieje wiele dowodów na to, że istoty te z są wyjątkowo podatne na opętanie przez demony. Istoty te nie są częścią rodzaju ludzkiego, stworzonego przez Boga, które jest wykupione krwią Chrystusa. Nie są oni potomkami Adama i Ewy i nie posiadają żadnej nadziei oraz prawa do życia wiecznegi i zbawienia!

Nie są oni nasieniem Boga ale nasieniem szatana który jest odpowiedzialny za ich istnienie. To jest własnie powód chorobliwej nienawiść do Boga oraz Isusa.

Są oni tworem nieposłusznych upadłych aniołów, ofiarami ich grzechów, a Bóg nie ma z nimi niczego wspólnego.

To Lucyfer i jego upadłe anioły są odpowiedzialni za ich istnienie i to jego odpowiedzialność za nich.

W tym świetle pojawia się jeszcze jedna kwestia.

Jeżeli oni są tworami upadłych aniołów, to wyjaśnia nam tak gorliwie rozpowszechniane przez NICH historie, że tzw. Annuaki stworzyły życie na Ziemi. Upadłe anioły - Annuaki 'stworzyły' na ziemi Nefilimów czyli synów Anaka.

Upadłe anioły stworzyły... Nefilimów!

Człowieka stworzył Bóg!

Oto przyczyna, dlaczego media kontrolowane przez nasienie węża tak gorliwie rozprzestrzeniają owe fałszywe informacje o Annuaki, rzekomych stwórcach człowieka na ziemi. Najbardziej gorliwymi agentami nasienia węża są ludzie kierowani przez demony, aktywni agenci ruchu New Age - David Icke, Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Erik von Daniken oraz Zecharia Sitchin.  Ci ludzie są głównie odpowiedzialni za rozpowszechnianie owych herezji o rzekomym stwarzaniu nas przez Annuaki.

Ludzie ci nie kryją się z tym, że ich inspiracją są niewidzialne stworzenia duchowe, które dostarczają im owych kłamliwych informacji, kierują ich badaniami oraz troskliwie się nimi opiekują. Demony to dusze zmarłych gigantów/Nefilimów.

Członkowie New Age udowadniają nam, że nadchodzi nowy okres Oświecenia i rzekomi stworzyciele wszelkiego życia na Ziemi wkrótce się nam całkowicie ujawnią. 

W jaki sposób powstało nasienie węża?

Rodzaju 6:1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. 3 Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat». 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

Z tego wersetu wyraźnie wynika, że rodzaj ludzki został w ten sposób genetycznie uszkodzony.

Bóg postanowił skrócić życie tak człowieka, jak i życie, które powstało z owych igraszek anielskich z kobietami ludzkimi. Biblia nie mówi nam wiele na ten temat, ale według tego wersetu jest wysoce prawdopodobne, że owe hybrydy genów ludzkich z anielskimi mogły najprawdopodobniej żyć znacznie dłużej, niż 80 lat. Bóg temu zapobiegł sprowadzając potop. Zapobiegł, ponieważ nie taki był Jego plan odnośnie człowieka, którego On osobiście stworzył.

Werset 4-ty mówi nam o tym, że także po potopie takie rzeczy miały miejsce. Znamy biblijną postać Goliata z Gat, który zginął z ręki Dawida. Także IV Mojżeszowa mówi nam o synach Anaka.

IV Mojżeszowa 13:(33) Widzieliśmy też tam olbrzymów, synów Anaka, z rodu olbrzymów, i wydawaliśmy się sobie w porównaniu z nimi jak szarańcza, i takimi też byliśmy w ich oczach.

Znacznie więcej wersetów na temat rodów olbrzymów w tym linku - Nefilim Mamy także sporą listę ludzi gigantów, znanych w czasach obecnych oraz znanych z niedalekiej przeszłości. Zdjęcia te są przed nami ukrywane. Trzeba klikać na każde zdjęcie, aby je powiększyć.

Link - http://www.genesis6giants.com/  oraz drugi link -http://www.genesis6giants.com/index.php?s=541

Steve Quayle wydał także obszerną książkę - "Genesis 6 Giants" która powstała w wyniku 30 letnich studiów tego fenomenu.

Po potopie rzeczy takie nie działy się już tak powszechnie, długość ludzkiego życia została poważnie ograniczona a hybrydy nie są w stanie żyć dłużej niż przeciętny człowiek.

Znane mitologie, tak grecka jak i rzymska są pełne opowieści o potomstwie bogów, o nasieniu bogów z córkami ludzkimi. Przy bliższym zbadaniu wielu mitów niemal zawsze okazuje się, że owe mity, to parafrazy wielu rzeczywistych wydarzeń.

Widać wyraźnie, że potomstwo bogów nie musiało być jedynie rodem olbrzymów i istnieli czy istniały osoby o normalnym wzroście, niemal nie różniący się od zwykłych ludzi. Ciekawa jest nazwa bogów z tabliczek Gilgamesza - Annuaki. Czyżby oznaczała synów Anaka?

 

W książce `Terrorism And The Illuminati' David Livingstone przyznaje:

"Iluminaci uważają, że są potomkami Upadłych Aniołów, którzy nauczyli ich "Starożytnej Mądrości", także znanej jako Kabała, którą zachowano do dzisiaj przez wieki."

Rzeczywistym bogiem Iluminatów, syjonistów i Masonów jest Lucyfer. Oto kilka cytatów ze znanych prac Masonów 33 stopnia. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, kim w rzeczywistości są Masoni. W książce " Księga Czarnej Magii" Artura Edwarda Waite, Masona 33 stopnia mamy taki tekst:

Pierwsze zaklęcie adresuje Imperatora Lucyfera, mistrza i Księcia buntowniczych duchów: zaklinam cię by wyjść z twego miejsca pobytu usytuowanego na czwartej części świata i podejdź tutaj aby się ze mną  porozumieć. Rozkazuję i wyczarowuję cię w twoim imieniu potężnego żyjącego boga, pojaw się bez hałasu"

Pod poniższym tekstem podpisał się własną krwią Manly Palmer Hall - Mason 33 Stopnia

"Wyrażam obietnicę Wielkiemu Duchowi Lucifuge (Lucyfer), Prince of Demons, że każdego roku, zwrócę mu duszę ludzką aby uczynił z nią cokolwiek może się mu spodobać, w zamian za to Lucifuge obiecuje, że obdarzy mnie skarbami ziemi oraz spełni wszystkie moje pragnienia podczas długość mojego życia naturalnego. Jeśli nie przyniosę mu rocznie oferty określone powyżej, moja własna dusza zostanie mu oddana " - `The Secret Teaching Of All Ages`.

Dowodów i cytatów jest znacznie więcej - link.

Jim Shaw w książce - The Deadly Deception (Śmiertelne Oszustwo) opisał proces inicjacji, jaki sam przechodził będąc inicjowany jako Mason 33 stopnia. Pełny tekst tego rozdziału w linku: A Freemason's 33rd Degree Initiation

Jim został za ujawnianie owych tajemnic zamordowany.

Mity, czy... fakty?

Znane są światu mity o Herkulesie, synu Zeusa, o Achillesie, znamy górę Olimp w Grecji. Ale to nie są mity - to jest historia! Świat nadal co cztery lata wielbi Zeusa (Lucyfera)  podczas... Olimpiady. Apollo, Atena, Hades - to imiona upadłych aniołów biorących udział w dziejach starożytnej  Grecji.

Wielbienia aniołów (bogów) Olimpu jest oficjalnie kontynuowane na całym świecie, a ceremonie (zapalanie wiecznego ognia - znicza) są starożytnymi rytuałami. Oczywiście mówi się nam, że to zwykła tradycja ale rytuały Olimpiady są traktowane niezwykle poważnie przez cały świat, który za pomocą propagandy medialnej bierze udział w szatańskich rytuałach.

Spójrz na odrestaurowany w Berlinie ołtarz Zeusa. To nie jest mitologia. To są fakty.

 

Sprawdźmy tożsamość jednej osoby. Oto rzeźba Aleksandra Wielkiego -Macedońskiego.

Aleksander Wielki - sprawdź ten link!

Poniżej rzeźba starożytna Apolla - sprawdź ten link także!

 

Objawienie 9:11 I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Apollo - Niszczyciel).

Rzeźba Apolla z Paryża.

Biblijne wyjaśnienie znajdziemy w księdze Henocha. Historia zaczyna się od 6 rozdziału.

Potop także nie był mitem i jest doskonale udowodnionym wydarzeniem, a w górach Ararat, w Turcji  istnieje nieźle zachowana oryginalna arka Noego. Turcja jest wyjątkowym wrogim Chrześcijaństwa i 'wsławiła' się ludobójstwem Ormian. Dlatego strzeże ona dostępu do Arki, podobnie jak Arabia Saudyjska strzeże dostępu do góry Synaj!

Zdjęcie miejsca, w którym osiadła arka Noego.

Nasienie szatana - Nefilimy - demony i hybrydy to rezultat działalności upadłych aniołów. Istoty te nie są objęte żadną obietnicą Boga oraz nie są zapisane w tzw. Księgach Żywota. Bóg nie ma dla nich planu zbawienia, ponieważ są oni owocem seksu upadłych aniołów z kobietami oraz są oni ofiarami upadłych aniołów.

Nie są oni stworzeniami stworzonymi przez Boga i nie ma dla nich miejsca w zaplanowanej dla ludzkości przyszłości. Przyczyną tego jest brak ludzkiej duszy i ludzkich uczuć, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla ludzkości.

Nasienie węża okupuje niemal wszystkie pozycje władzy na ziemi, wszystkie religie, największe koncerny, mas media, naukę, NASA, armie i wiele kluczowych pozycji władzy  jest obsadzonych tylko i wyłącznie hybrydami i Nefilimami. Są także pośród nich upadłe anioły.

Masoneria, syjoniści i Watykan wielbią Lucyfera czyli szatana

Prawda ta jest przed zwykłymi członkami ukrywana i wszelkie działania tych ludzi są otaczane ścisłą tajemnicą. Od zarania czasów, od ogrodu Eden rozwijał się lucyferianizm pod najrozmaitszymi postaciami. Hybrydy, czy Nefilimy, czy też synowie Anaka byli zawsze jego najwierniejszymi synami i sługami, którzy wymuszali na innych wielbienie Lucyfera w postaciach bóstw jak: Baal, Astarte, Izyda, Horus, Marduk, Królowa Niebios czy wielu innych.

Nefilimy i hybrydy wyróżniały się szczególnym okrucieństwem oraz zdolnościami wojennymi. Lucyfer, władca tego świata obsadzał najważniejsze stanowiska polityczne głównie tymi, którzy gwarantowali jemu bezwzględne posłuszeństwo.

Szczyt po potopowych wyczynów podwładnych Lucyfera możemy zaobserwować w starożytnym Egipcie. Egipskie piramidy służyły głównie do uprawiania rytuałów ku czci boga słońca. Najprawdopodobniej piramidy te były tworem podwładnych Lucyfera i potężne bloki skalne były w magiczny sposób przenoszone oraz ustawiane tworząc w ten sposób słynne piramidy.

Także jest warte odnotowania, że tzw. czasy historyczne nie zawierają żadnych danych na temat rozpowszechnianych bajek z tzw. epoki kamiennej czy okresu brązu czy żelaza. Najstarsze wykopaliska zawsze potwierdzają nam wysoko rozwinięte cywilizacje, jak cywilizacja Sumerów, która szczyciła się także technologią, jaka jest dzisiaj nawet dla nauki zupełnie niezrozumiała.

Budowa piramid także jest tajemnicą ale nadal nie wiemy, kto i jak budował owe niezwykłe obiekty. Nawet dzisiaj taka budowa jest niemożliwa!

Od Egiptu oraz egipskich piramid bierze początek historia genealogiczna 13 znanych światowych rodzin królewskich, które istnieją do dzisiaj i są one trzonem zakonu Iluminatów, bezpośrednich podwładnych Lucyfera.

Trzon Nefilimów

Fritz Springmeier podaje listę 13 najważniejszych linii rodowych, które stanowią Iluminatów czy raczej Nefilimów.

Bundy, Collins, Dupond, Freeman, Kennedy, Li, Onassis, Reynolds, Rockefeller, Rothschild, Russel, Van Duyn, Windsor

Istnieją także inne rodziny, które posiadają podobne połączenia i nigdy nie zawierają małżeństw z innych linii genetycznych.

Merovingian, Disney, Krupp, McDonald, Mellon, Carnegis, Duke, Stillman, Baker, Wartburg, Whitney, Bronfman, Cabot, Shaw, Bacon, Perkins, Forbes, Cisneros, Hearst, Oppenheimer a także George Soros!

(Za publikowanie owych informacji Springmeier odsiedział od roku 2003 9-cio letni wyrok więzienia. Fritz pierwszy ujawnił detale, w jaki sposób władze (szatan!) kontrolują wszystkie religie! Obecnie wiadomo powszechnie, że wszystkie większe religie są kontrolowane przez Watykan w Ekumenie.)

Rodziny Nefilimów charakteryzują się kilkoma ważnymi detalami.

Najważniejsze jest to, że nie mieszają się z z innymi liniami genealogicznymi. Ich nazwiska można spotkać niemal w każdej Encyklopedii, w każdej gazecie, ponieważ ONI praktycznie rządzą całym światem i to oni posiadają wszystkie nasze ciężko zarobione pieniądze.

Istoty te są odpowiedzialne za wszystkie wojny i klęski ludzkości, ponieważ praktycznie wszystkie rządy państw, zwłaszcza od roku 1776 to oni lub ich bezpośrednie potomstwo.

Istniały dwa wyjątki - car Mikołaj Wielki oraz Ludwik XVI. Teraz domyślamy się, dlaczego nasienie węża wywołało dwie wielkie rewolucje, aby pozbyć się chrześcijańskich monarchii i zastąpić je monarchiami Nefilimów wielbiących Lucyfera. Oczywiście zginęło wiele milionów ludności cywilnej w obu rewolucjach.

W Rosji straciło życie z rąk syjonistów satanistycznych około 80 milionów chrześcijańskich Rosjan.

Istoty te cechuje zupełny brak ludzkich uczuć!

Wielu z nas zna tzw. angielską flegmę, tak hołubioną przez media brytyjskie.  Rozważmy rzeczywistą przyczynę owej flegmy.

'Ludzie' ci, posiadający przewagę genów demonicznych nie są w pełni ludźmi, nie kochają nikogo ( dlatego żenią się jedynie obrębie własnego DNA) i pragną to przed nami ukryć. Brytyjska flegma, czyli powstrzymywanie się od typowych ludzkich reakcji w celu ukrycia się w bez twarzowym społeczeństwie, gdzie łatwo jest ukryć brak ludzkich odruchów.

Jedynie tego rodzaju 'istotom' można było powierzyć wymordowanie ponad 200 milionów ludzi w obu wojnach światowych, rewolucjach i dodajmy do tego śmierć co najmniej 100 milionów amerykańskich Indian, i trzy rewolucje - trzecia w Chinach i liczby ofiar nasienia węża przekraczają 380 milionów!

Przykłady braku ludzkich cech u hybryd

Zbrodnie japońskich hybryd. Masakra w Nankin - wiele zdjęć - Nankin. Zbrodnie tę cechuje niezwykłe zwyrodnienie osób mordujących niewinnych i bezbronnych ludzi. To są tortury w najgorszym wydaniu. Przykład zupełnego zdziczenia.

Zbrodnia hybryd ukraińskich na Wołyniu, gdzie wymordowano ponad 280 tyś Polaków, wielu w straszliwych torturach. Większą część Ukraińców zagłodził na śmierć hybryda lub Nefilim - Stalin, a w to miejsce wpuszczono hybrydy czyli chazarów, które do dzisiaj przelewają krew Słowian, czyli Ukraińców. Zarzynano ich bagnetami, rozpruwano brzuchy, obrzynano piersi, gwałcono, przerzynano na pół piłami a niemowlaki wbijano żywcem na sztachety i często palono żywcem.

Hiroszima i Nagasaki. Zbrodnia hybryd amerykańskich na dwóch jedynych chrześcijańskich cywilnych miastach w Japonii. To nie była broń jądrowa, ponieważ taka broń nie istnieje. Jest to oszustwo. Było to bombardowanie dywanowe napalmem, identyczne jakie przeprowadzono w Tokio a także w Dreźnie.

Bombardowanie Drezna. Ilość ofiar cywilnych ludzie uczciwi szacują na od 250 tyś -500 tyś. Sami Niemcy będący nadal pod okupacją hybryd i hybryd z USA (wiele baz USA) podają zaledwie 25 tyś. W Dreźnie było miasto ucieczki przed sowieckimi oddziałami i mieszkało około 600 tyś ludzi - sama cywilna populacja. Spotkało tych ludzi to samo, co spotkało w Hiroszimie. Niemcy po zakończeni II Wojny Światowej utraciły około 7 milionów Niemców.

To nie koniec zbrodni hybryd z Anglii i USA.

Gen Eisenhower - hybryda syjonista zagłodził na śmierć 1.4 miliona żołnierzy niemieckich zaraz po II Wojnie Światowej.. Trzymano ich pod gołym niebem bez jedzenia. mycia się, ubikacji aż wszyscy poumierali z głodu i wyczerpania. Są tego dowody w postaci odtajnionych dokumentów USA.

Większość z nas zna zasięg zbrodni Hitlera (hybryda lub Nefilim - syn Nefilima Rothschilda) i Stalina (także hybryda lub Nefilim).

W II Wojnie Światowej zginęło 55 mln ludzi, z tego 9 mln żołnierzy. Oznacza to, że zginęło 49 mln cywilów. Hmmm... czy uwierzysz w to, że cywilna ludność sama pchała się pod lufy karabinów i dział po to, aby w takich ilościach zginąć? A może właśnie mord na nich był rzeczywistym celem II WŚ? Zginęli głównie biali Chrześcijanie.

Niewielu z nas wie, że zbrodnie amerykańskie przewyższają wszystkie inne zbrodnie na świecie.

Wymordowano w Ameryce Północnej co najmniej 100 milionów amerykańskich Indian. Nadal Indianie są mordowani  a ich dzieci są składane w ofierze w szatanowi. W Kanadzie owe morderstwa zostały już ujawnione i ITCCS wydała wyrok na hybrydy Windsor oraz dwóch papieży, Ratzingera i papieża Franciszka. W Australii syjonistyczny rząd jest także uwikłany po uszy w pedofilii, podobnie jak rząd USA oraz Wielkiej Brytanii.

USA mają nad sobą jeszcze potężniejszą organizację Nefilimów  - Watykan!

USA posiadają 700-900 baz militarnych w większości państwa świata, z Polską włącznie. Owe bazy pozwalają USA na rządzenie światem.  Wszelkie rozkazy idą wprost z Watykanu, a NATO z pomocą baz utrzymuje zniewolony przez Watykan świat w ryzach i go w pełni kontroluje.

Sprawdź bogactwa Watykanu.

Dowody nieludzkich zachowań się hybryd.

Istnieje książka pióra Giuseppe Ricciotti - "Dzieje Izraela" (http://www.be.baptist.poznan.pl/opisy/dzieje_izraela_.htm). W języku polskim ukazało się jedynie jedno wydanie z roku 1956. W książce tej autor cytuje wiele źródeł, starożytnych kronik, które wskazują wyraźnie, że nasienie węża w tym czasie było uważnie obserwowane i wielu ludzi dostrzegało u hybrydów wielkie odstępstwa on norm ludzkich. Wielu stawiało ich na biegunie przeciwnym w stosunku do ludzkości.

Istnieją także ludzie posiadający 6 palców u nóg. Jedną z takich osób była Anna Boleyn

Stanisław Grzybowski napisał sporą książkę - "Elżbieta Wielka". Autor był historykiem a książka była wydana w PRL-u. Anna Boleyn była córką "lichej marki" arystokraty który wzbogacił się dzięki wielkiej przyjaźni z żydowskimi handlarzami suknem na Niderlandach (Holandia). Ów sprytny i żądny władzy człowiek najpierw "podsunął" Henrykowi VIII swą wówczas młodą żonę, potem pierwszą córkę, a jeszcze potem drugą córkę - Annę. Dwór huczał od plotek, że Anna jest córką Henryka (swego czasu miał romans z jej matką). Lud nienawidził Anny, nie tylko z powodu 6 palców - cała rodzina miała złą sławę - uważano, że jest czarownicą.

Córka Anny, Elżbieta (Królowa) również cierpiała na "jakąś" anomalię. Maria Stuart w liście do dyplomaty francuskiego pisała: "Ona nawet nie jest zdolna do normalnej miłości a tylko do sprośnych igraszek jakie uprawia ze swoim koniuchem (mowa o lordzie Robercie Dadleyu - koniuszym - faworytem Elżbiety). Status "Królowej Dziewicy" nie był kwestą jej wyboru a stanem wymuszonym przez kaprys "anatomii" W książce jest też wiele faktów i cytatów świadczącym o tym że w dzieciństwie Elżbieta była poddawana praktykom pedofilskim. Elżbieta umarła bezpotomnie, koronę przekazała synowi Marii Stuart, potem była rywalizacja a nawet wojna o władzę między Królem a Parlamentem. Ostatecznie zwyciężył Parlament i Bank Angielski dostał się w ręce Watykan/Rothschild.

Rodzina Windsor to Żydzi z Saksonii - Coburg-Gotha - Wikipedia. Z pewnością nie wiesz, że ich rodzina to rumuński Wład Pałownik, czyli... okrutny Drakula. Znany z masowego wbijania ludzi na pal.

W tym linku są zarówno cytaty jak i dość ciekawe komentarze na temat rodowodu Chazarów. Jedne z cytatów: "Gruzińskie kroniki określają ich (Chazarów) jako żołnierzy Goga i Magoga, ludzi dzikich o przerażającym wyglądzie, obyczajach zwierzęcych, odżywiających się ludzką krwią". W tym krótkim filmie książę Charles [EN] przyznaje swe pokrewieństwo do Drakuli.

Powstało także łacińskie określenie - Odium humani generis - wrogowie rodzaju ludzkiego. Tak nazywali ich Rzymianie.

Istoty te zawsze wykazywały niezrozumiałe dla nas zachowania się, zwłaszcza rozmnażanie się w obrębie własnej wyselekcjonowanej grupy. Wielu sądziło, że motywem było zachowanie określonej linii rodowej. Jednakże teoria o specyficznej grupie krwi oraz powiązaniach z upadłymi aniołami posiada znacznie większy sens.

Potomstwo Nefilimów to hybrydy

Część z nich to potomkowie niewiernego Bogu pokolenia Izraela - Dana - najprawdopodobniej dzisiejsza Grecja. Owo pokolenie jako pierwsze zbuntowało się przeciwko Bogu i rozpoczęła się infiltracja hybrydów najpierw na owo pokolenie. Z czasem wpływy hybrydów znacznie wzrosły.

Najpierw przyjęto Judaizm jako ich religię, opartą na... Talmudzie i Kabale.

Hybrydy zdołały się wymieszać pomiędzy rzeczywistymi Judejczykami tworząc twór zwany Żydami, którzy dzielą się na dwie bardzo różne od siebie grupy, nienawidzące się nawzajem.

 • 1. Żydzi ortodoksyjni Tory oraz Żydzi mesjańscy - wielbiący Isusa Chrystusa.
 • 2. Żydzi talmudyczni, czyli... hybrydy wielbiący potajemnie Lucyfera.

Dlatego Jezus (Isus) wyraźnie tytułował Edomitów nasieniem węża. On o tym doskonale wiedział, kim byli faryzeusze oraz Herod, ród kapłanów i cała elita współczesnej mu Judei. Judejczykami rządziło nasienie węża!

Cecha hybrydów - nienawiść do Boga, ludzi i Chrześcijan.

Powody są oczywiste. nienawidzą Boga za potop czy inne klęski, jak wyniszczenie potomstwa Nefilimów w Kanaanie, odbycie sądu nad 'bogami' Egiptu i wyniszczenie wielu potomków Nefilimów podczas wyjścia Izraelitów z Egiptu.

Nienawidzą Go także za Jego Prawo i Przykazania. Nie są oni w stanie uzyskać zbawienia, ponieważ nie posiadają ludzkich cech, jak miłość, współczucie, piękno czy altruizm.

Zbawienie zależy tylko i wyłącznie od naszych uczynków zgodnych z sumieniem, jakie posiadamy. Hybrydy nie posiadają sumień i bez nich nie mogą istnieć razem z rodzajem ludzkim w Królestwie Bożym, ponieważ ich brak sumień zawsze będzie dla ludzkości olbrzymim zagrożeniem..

Z powodu wymieszania się wielu nieposłusznych hybrydów z ludźmi, mamy także część ludzi, którzy posiadają część genów Nefilimów ale posiadają także sumienia.

Dlatego jedynie ci, którzy posiadają sumienia, czyli ludzkie cechy uzyskają zbawienie.

Czy oni o tym wiedzą?

Praktycznie nie można być Żydem talmudycznym z wyboru. Trzeba się nim urodzić. Teraz zaczyna być jasne, dlaczego istnieje taka niechęć do asymilowania się hybrydów z innymi ludźmi. Nie są oni w stanie ukryć brak sumienia i dlatego rozmnażają się głównie we własnym gronie. Oczywiście elita syjonistyczna zna doskonale swoją tożsamość.

Celowo utworzono państwo Izrael, aby, na wzór Holokaustu wymordować Żydów ortodoksyjnych. Izrael to pułapka i wielu uczciwych Żydów już to zrozumiało i uciekają z tego wysoce niebezpiecznego miejsca. W czasie II WŚ zginęli głównie Żydzi ortodoksyjni, a ich miejsce zajęły chazarskie hybrydy. Dlaczego? Ponieważ Żydzi ortodoksyjni czyli Izraelici są ludźmi z sumieniami i dziedziczą zbawienie na podstawie obietnicy Boga, danej Abrahamowi. Podobnie było z Ukrainą, kiedy Stalin zagłodził na śmierć miliony Ukraińców a ich miejsce i mienie zajęli Chazarzy.

Ich działania oraz ich chorobliwa nienawiść do ludzkości jest oczywista. Zwróćmy uwagę na ich szczególne zachowania - różnice pomiędzy rzeczywistymi Żydami a hybrydami. Prawdziwi Żydzi nie ukrywają się i nie zmieniają nazwisk. Nawet niemiecka 'arystokracja' Coburg-Gotha zmieniła nazwisko rzekomo rodowe na Windsor. Pokazuje nam, to wyraźnie, że te istoty nie posiadają żadnych ludzkich uczuć i nie przywiązują żadnego znaczenia do historycznego pochodzenia, statusu szlacheckiego a zwłaszcza dobrego imienia. Ukrywanie się jest ich gwarancją bezpieczeństwa a powody takiej ostrożności są oczywiste.

Będąc naszymi wrogami hybrydy muszą się ukrywać i maskować, ponieważ jest ich znacznie mniej, niż ludzi. Stanowią oni główny trzon Elity rządzącej światem i katastrofalne wyniki ich rządów są już widoczne jak na dłoni.

Mamy obecnie olbrzymi kryzys i jesteśmy przez nich coraz bardziej zniewalani.

W chwili obecnej trwa desperacka próba rozbrojenia Chrześcijan w USA i jeżeli to się uda, być może nastąpi Wielki Ucisk.

Biblia w Objawieniu zapowiada zniszczenie Wielkiej Nierządnicy przez władców świata i przejęcie władzy przez Zwierzę czy też Bestię.

Właśnie Bestia to... hybrydy - nasienie węża - synagoga szatana a ich głównym trzonem są żyjący nadal upadli aniołowie.

Zwróćmy uwagę, że wersety z Objawienia nie mówią o ludziach podających się za Żydów, ale

Objawienie 2:9 Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty - i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

Jan użył słowa - 'tych' - a nie ludzi.

Czy zauważyłeś w mediach stale rosnącą nienawiść do Boga, Biblii i Chrześcijaństwa?

Im większą mają władzę, tym otwarciej nam okazują swoją nienawiść. Z drugiej strony Żydzi ortodoksyjni nie nienawidzą Boga czy Biblii ale Go miłują i starają się przestrzegać Jego przykazań. Dlatego oni są tak samo znienawidzeni przez synagogę szatana, która za swoje zbrodnie zwala winę na rzeczywistych Żydów, kierując niechęć świata także do Żydów ortodoksyjnych, którzy ze zbrodniami hybryd nie mają nic wspólnego.

To hybrydy starały się za wszelką cenę skazić Biblię, stanowili trzon masoretów,  a ich apostoł Paweł głosił zbawienie z wiary a nie z uczynków.

Syjoniści przeniknęli wszystkie kościoły chrześcijańskie wprowadzając w nich herezje sprzeczne z Biblią, aby się pośród Chrześcijan ukryć i prowadzić wywrotową sekciarską robotę odwodząc ludzi od Biblii, Boga i Prawdy.

Zwróć uwagę na nazwę - syjoniści. Nazwa ta ujawnia ich dążenia - zdobycie góry Syjon w Jerozolimie. Jest to góra należąca do Boga i pomimo rzekomych sukcesów w zdobyciu Ziemi Obiecanej Żydzi Syjonu nadal nie kontrolują.

Jak hybrydy się rozpoznają?

Mają to we krwi, aby ukrywać swoją tożsamość przed innymi, ponieważ mają wiele powodów do ukrywania się i zacierania wszystkich śladów po swych zbrodniach . Dlatego często zmieniają swoje nazwiska. Religia Judaizmu jest dla nich jedynie przykrywką uprawianego lucyferianizmu. Talmudyczny Judaizm pozwala im na wzajemną identyfikację.

Robią to tak. Normalna rozmowa w jakimś gronie i jeden z hybrydów zaczyna podejrzewać drugiego, że on jest także hybrydą. Pada pytanie - co robisz na gwiazdkę? Jadę na wycieczkę! Aha... spory sygnał, że Judaizm działa. A co robisz w najbliższy Piątek? Odpoczywam po pracy. Już się znaleźli! Żydzi nie celebrują Gwiazdki i nie pracują wieczorem w Piątki. Przynajmniej tak twierdzą oficjalnie.

Czasami noszą biżuterię, czy to z gwiazdą Dawida, czy innymi elementami ich wierzeń.

Celem ich jest jednoczenie się w celu wykorzystywania nas oraz wyniszczanie na wszelkie sposoby. Ich postawę do nas wyjaśniają doskonale Protokoły Mędrców Syjońskich. Rozpoznając się w pracy natychmiast jednoczą się  i działają przeciwko... gojom, jak nas nazywają z pogardą. Goj to bestia - istota gorsza od zwierzęcia.

Zgodnie z proroctwem Objawienia oni PODAJĄ się za Żydów (Judejczyków), ale nimi nie są!

Drugim niezwykle ważnym dokumentem ukazującym rzeczywiste oblicze hybryd jest wywiad z Haroldem Rosenthalem.

Co jest wielce ciekawe, p. Rosenthal powiedział nam niemal wszystko, prawie wszystkie detale, za wyjątkiem jednego słowa - hybryda. Powiedział on zdecydowanie za dużo i z tej przyczyny został on zamordowany wkrótce po ukazaniu się tego wywiadu.

Według 'gadziej' teorii, osobnicy ci są w szczególny, bliżej nie znany sposób spokrewnieni z Nefilimami (gadami) i owa czystość genetyczna, tak pieczołowicie zachowywana, ponieważ czyni ich szczególnie podatnymi na bezpośrednie kontakty z demonami a także z samym Lucyferem. Demony to dusze zmarłych Nefilimów.

Nie każdy może być dobrym medium spirytystycznym. Do tego potrzebne są specjalne predyspozycje. Będąc podatni na wpływy demonów stają się oni Iluminatami czyli ludźmi bezpośrednio oświeconymi doktryną lucyferiańską.

Według opowiadań ludzi zatrudnionych na służbie u rodziny Rothschild - rodzina ta posiada interesujący obyczaj. Zawsze przy obiedzie rodzinnym jest wolne krzesło dla niespodziewanego gościa, który może nieoczekiwanie pojawić się podczas obiadu. Nieliczni lokaje posiadają wstęp do sali obiadowej. Dla kogo jest więc ten fotel?

Któż może pojawić się niespodzianie, bez zaproszenia oraz przedostać się przez najściślejszy system ochrony i zasiąść na tym miejscu? Są to oczywiście spekulacje, ale jak wyjaśniłem na początku, zajmujemy się w większości przypadków poszlakami.

Kontrola medialna

Istoty te, w przeciwieństwie do ludzi zawsze otaczały się (oraz otaczają się) gęstą zasłoną, ukrywającą ich szatańskie wierzenia oraz ich praktyki religijne. Do dzisiaj nazywane są one starożytnymi tajemnicami, ceremoniami i rytuałami i nadal są one szeroko praktykowane. Wiemy o nich jedynie z Internetu i owa wiedza jest główną przyczyną, dla której trwają usilne kroki w celu powstrzymaniu potoku informacji ujawniających tożsamość oraz charakterystykę tego rodzaju istot.

Cenzura taka jest nadal możliwa ponieważ oni dzierżą władzę nad światem i kontrolują przepływ informacji. Ale nie wszystko jest już ukryte!

Jeżeli oglądasz TV i czytasz gazety, to są ich media. Dlatego niemal nic o nich nie wiesz!

Po prostu oglądasz świat przez żydowskie okulary. Oni wielbią Lucyfera pod najrozmaitszymi postaciami i wcieleniami i ukrywają to przed nami. Owe wielbienie wymaga składanie ofiar z ludzi, w szczególności z dzieci i dziewic. Magia, okultyzm, kabała, czary to nieodłączne cechy wielbienia Lucyfera w najrozmaitszych formach. Więcej w linku - Czary i magia

Dzieje się tak dzisiaj a także działo się tak w starożytności w czasach biblijnych.

Kapłańska 18:(1) I przemówił Pan do Mojżesza tymi słowy: (2) Przemów do synów izraelskich i powiedz im: Ja, Pan, jestem Bogiem waszym. (3) Nie czyńcie tak, jak się czyni w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście. Nie czyńcie też tak, jak się czyni w ziemi kananejskiej, do której was prowadzę. Nie postępujcie według ich obyczajów.... (21) Z potomstwa swego nie będziesz oddawał żadnego na ofiarę dla Molocha i nie będziesz przez to bezcześcił imienia Boga swojego; Jam jest Pan. (22) Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością. (23) Nie będziesz obcował z żadnym zwierzęciem, bo przez to stałbyś się nieczysty. Także kobieta nie będzie się kładła pod zwierzę, aby się z nim parzyć. Jest to ohyda. (24) Nie kalajcie się tym wszystkim, gdyż tym wszystkim kalały się narody, które Ja przed wami wypędzam. (25) Także i ziemia została skalana, przeto ukarałem ją za jej winę i wyrzuciła ziemia swoich mieszkańców. (26) Przestrzegajcie zatem ustaw moich i praw moich i nie czyńcie żadnej z tych wszystkich obrzydliwości, ani tubylec, ani obcy przybysz, mieszkający pośród was. (27) Albowiem wszystkie te obrzydliwości czynili mieszkańcy tej ziemi, którzy tu byli przed wami, i ziemia ta stała się nieczystą, (28) aby was ziemia ta nie wyrzuciła, gdy ją zanieczyszczacie, tak jak wyrzuciła naród, który tu był przed wami. (29) Gdyż wszyscy, którzy uczynią którąkolwiek z tych wszystkich obrzydliwości, będą wytraceni spośród ludu swego, ci co je uczynią. (30) Toteż przestrzegajcie nakazu mojego, by nie czynić nic z obrzydliwych obyczajów, jakie tu były stosowane przed wami, abyście się nimi nie skalali. Jam jest Pan, Bóg wasz!

Ze względu na takie praktyki Egipt oraz mieszkańcy Ziemi Obiecanej czyli Palestyny zostali zdziesiątkowani lub całkowicie zniszczeni przez Boga. Zaraza satanizmu i zezwierzęcenia została przez Boga po raz kolejny powstrzymana.

Wyuzdane kulty Kanaanu oraz  Egiptu, a także ich czary są doskonale udokumentowane, aczkolwiek ukrywane przed nami.

Masoneria na najwyższym szczeblu jest wyraźnym skupiskiem tego rodzaju ludzi. Dlatego Masoneria także się ukrywa i działa w tajemnicy.

Religia masońska jest czystym lucyferianizmem, który jest ujawniany członkom dopiero od 32 stopnia wtajemniczenia. Dla niższych stopniem wtajemniczenia Masoni mydlą oczy tzw. Wielkich Architektem Świata, którego nazywają bogiem. Cecha charakterystyczną jest brak imienia Isus odnośnie owego 'architekta' oraz wręcz chorobliwa nienawiść do Boga i Biblii.

Wszystkie grupy religijne i głębokich wtajemniczenia ukrywają przed nami ultymatywne zło.

Wielu poszukiwaczy Prawdy doskonale zna opisy biblijne składania ofiar z ludzi, dziewic oraz dzieci przez odstępczych Izraelitów. Przypadki te są opisane w Słowie Bożym. Kara 70-letniej niewoli babilońskiej na rzeczywistych Izraelitów, dzisiejszych Słowian była karą Boga za takie właśnie praktyki.

Istnieje wiele dowodów w postaci spraw sądowych przeciwko talmudycznym Żydom, którzy byli oskarżani i skazywani często na śmierć za takie zbrodnicze praktyki. To z powodu składanych przez nich ofiar następowały pogromy żydowskie.

Wiele informacji można znaleźć na ten temat na Internecie, w archiwach sądowych a nawet w encyklopediach. Link do jednego z artykułów - "Mord rytualny" dawniej i dzisiaj. Inny, jeszcze bardziej ciekawy artykuł - Rytualne mordy Żydów na chrześcijańskich dzieciach

W tym drugim linku jest artykuł na temat...

"Profesor Ariel Toaff jest szanowanym naukowcem, szefem Wydziału Historii Żydowskiej na Uniwersytecie Bar-Ilan w Tel Awiwie. Specjalizuje się w dziejach wyznawców judaizmu mieszkających w średniowiecznej Europie. Jego najnowsza publikacja wprawiła jednak w osłupienie kolegów historyków i przedstawicieli społeczności żydowskich.

W monografii “Krwawa Pascha. Europejscy Żydzi i rytualne mordy” prezentuje tezę, że antysemicki mit dotyczący porywania i zabijania chrześcijańskich dzieci miał potwierdzenie w faktach."

Naród znienawidzony przez cały świat na przestrzeni tysięcy lat z pewnością robi coś źle.

Nie każdy Żyd składa ofiary z chrześcijańskich dzieci!

Robią to głównie rabini talmudyczni, czyli hybrydy - nasienie węża! (Więcej w linku - Największa Tajemnica)

Znając tożsamość owego nasienia węża możemy stwierdzić, że każdy wierzący w Torę Żyd, czy Chrześcijanin, czy też wyznawca Allacha jest wrogiem nasienia węża, ponieważ nasienie węża wielbi jedynie Lucyfera i każdy, kto wierzy w Boga i w Isusa jest automatycznie ich wrogiem.

Z tej przyczyny owa synagoga szatana biorąc udział w takich rytuałach zrzuca winę za wszystko na Żydów - wielbicieli Tory, którzy nigdy do czegoś takiego się by się nie dopuścili. Niestety cierpią oni prześladowania za zbrodnie synagogi szatana.

Synagoga szatana jest także Bestią z Objawienia

W taki oto sposób starożytna synagoga szatana (SS) doprowadziła do do śmierci Syna Bożego oraz w rezultacie upadku narodu Izraela. Isus nazwał tę grupę faryzeuszy - Węże, plemię żmijowe.

Mat 3:7  A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?

Mat 23:33  Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem Gehenny?

Postawa synagogi szatana do krwi.

Krew stanowi niezwykle ważny element ludzkiego ciała i Biblia mówi wyraźnie że życie czy też dusza człowieka jest we krwi. To samo odnosi się do zwierząt i Izraelici mieli kategoryczny zakaz spożywania nie wykrwawionych zwierząt. Krew była surowo wzbroniona jako produkt spożywczy. Bóg pozwalał używanie krwi zwierząt jedynie w celu zmazywania ludzkich grzechów.

Brak ofiary za grzech powodował utratę życia grzesznika. Ultymatywną ofiarą za nas jest krew Syna Bożego.

Tymczasem świat starożytny, współczesny Izraelowi nie tylko spożywał nie wykrwawione zwierzęta. Świat ten ofiarowywał ludzi, najchętniej dziewice i dzieci na ofiarę... Lucyferowi, który występował pod rozmaitymi nazwami jako Horus, Baal, Marduk czy wiele wiele innych.

Rozlewano krew ku czci Lucyfera oraz... pito świeżą krew, tak zwierząt jak i ludzi, wierząc, że owa krew uczyni ich młodszymi oraz konsumujący nabiorą cech pomordowanych osób. Do dzisiaj w rzeźniach wielu rzeźników pija świeżą krew byków. W starożytności pijano krew zabijanych na arenach rzymskich gladiatorów w celu przejęcia ich odwagi oraz siły.

Dzisiaj medycyna ukrywa przed nami uboczne i niepożądane skutki transfuzji krwi. Wielu ludzi obserwuje wyraźnie ciekawe i wysoce niepokojące zjawisko. Charaktery ludzkie po otrzymaniu transfuzji często drastycznie się zmieniają!

Synagoga szatana także dopuszcza się spożywania krwi ale cele te nie są nam zbyt dobrze znane. Istnieją przypuszczenia, że spożywana krew ludzka przez owe hybrydy w znaczny sposób poprawia ich 'ludzki byt' oraz 'ludzkie charaktery'. Niemniej krew ofiarna oraz jej spożywanie to główne i najważniejsze elementy wszelkich rytuałów satanistycznych.

Znany jest także żydowski rytuał obrzezania niemowlaka, z którego penisa rabin wysysa ustami krew.

Biała rasa jest prześladowana plagą znikania dzieci!

W USA każdego roku znika około 50 tyś dzieci. Źródło z tego linku mówi o 800 000. W Niemczech około 2000! Wystarczy nieco pogóglować aby znaleźć jakie rozmiary przybiera ów tajemniczy morderczy proceder, który media i władze ukrywają przed nami, ponieważ one - Nefilimy/hybrydy są uwikłane w tym po czubki uszów.

Były agent FBI w USA, Ted Gunderson, (już nieżyjący) prowadził prywatnie śledztwa odnośnie owych zaginięć. Ilość linków w tych tematach jest zatrważająca - satanic ritual activities (rytualne mordy) Inny link - szatańskie rytuały (linki po angielsku użyj http://translate.google.com/#) Oba linki podają masę materiałów na ten temat.

Skala oraz zasięg tych zbrodni jest ogromny! Owe zbrodnie są często wykrywane.  Z bliżej nieznanych powodów Lucyfer nie pozwala na grzebanie  w ziemi ciał pomordowanych dzieci, złożonych mu w ofierze. I to jest przyczyna znajdowania ofiar tych nieludzkich mordów. Nieludzkie jest to, że owe 3-4 letnie ofiary są często gwałcone przez dorosłych, następnie w dalszych torturach za żywca nakłuwa się ich ciała aby powoli w mękach wypływała z nich krew. 

W tym linku - http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/07/history-of-jewish-human-sacrifice.html był film z programu TV

1 Maja 1989 roku na antenie TV)  w którym Ophra Winfrey gościła żydowską dziewczynę z możnego i znanego rodu, (najprawdopodobniej z synagogi szatana) i owa dziewczyna nie podając nazwisk podała dokładnie w jaki sposób jej dziecko zostało zamordowane. Na polecenie kapłana satanistów zgodziła się ona aby zajść w ciążę w celu ofiarowania swego niemowlęcia na ołtarzu dla Lucyfera. Urodziła dziecko, nieco podchowała po czym dała je na śmierć na ołtarzu. (YouTube film usunęło)

Ku jej przerażeniu najpierw nieludzko krzyczące niemowlę odarto na żywca ze skóry, po czym je zabito oraz wypito jego krew.

Vicki (Rachel) ujawniła fakt, że w Chicago jej rodzina jest bardzo wpływową i wysoko postawioną rodziną żydowską, że w rodzinnych tradycjach są rytuały demoniczne z ofiarami dziećmi. Policja i władze są w to także uwikłane i praktycznie nic nie można w tej sprawie zrobić, ponieważ władze blokują wszelkie szanse na śledztwa. Ted Gunderson z takich powodów pozostawił ciepłą posadę w FBI, ponieważ śledztwo, które prowadził było powstrzymane przez najwyższe władze FBI w Los Angeles. Ślady zbrodni prowadziły wprost do Białego Domu!

Udało mnie się zlokalizować ten krótki film o Vicki - jest on do załadowania w tym linku!

http://www.usajewish.com/downloads/vicki-devil-worship.wmv

Temat rytuałów jest przeogromny. Przedstawiam jedynie podstawowe informacje o tym poważnym problemie. Rytualne zbrodnie nie ograniczają się jedynie do mordu na jednej czy kilku ofiarach. To są jedynie drobne sprawy - te ważniejsze wyglądają zupełnie inaczej.

Jeżeli masz odwagę, obejrzyj ten film z polskimi napisami. https://www.youtube.com/watch?v=azHaJVAg3b0

W kręgach satanistów jest wiadome, że im większa ofiara, tym większa władza wspomagana kohortami demonów Lucyfera. Największe ofiary ludzkie są składane publicznie i ludzkość nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Przykłady ofiar całopalnych na dużą skalę.

 • Holokaust 6 mln Żydów (ortodoksyjnych) spalanych w obozach masowej zagłady.
 • Spalenie Drezna w 1945 roku.
 • Hiroszima i Nagasaki - chrześcijańskie miasta
 • Spalenie ponad 100.000 irackich żołnierzy bombami benzynowymi podczas wojny w Zatoce Perskiej.
 • Zbrodnia amerykańska w Waco - słynna historia Dawida Koresza.
 • 9/11

Za zbrodnię w Waco odpowiedzialni są Clintonowie - Bill i Hillary. Wszystkie owe zbrodnie noszą cechy charakterystyczne dla numerologii oraz symboliki Masonów. Nagroda jest także widoczna. Bill Clinton nadal piastuje wysokie stanowisko w ONZ a jego żona jest Sekretarzem Stanu w USA, druga osoba po prezydencie.

Morderstwo Kennedy'ego było także publiczną ofiarą złożoną na masońskim miejscu oraz w pobliżu 33 równoleżnika. (33 liczba masońska - 11 z 3. 11 jest także liczbą masońską)

Wystarczy nieco się wgłębić w detale owych zbrodni, oraz poznać przyczyny, daty wykonania oraz skutki. Przy nawet powierzchownym badaniu okazuje się, że coś tutaj wyjątkowo do siebie pasuje. Pojawiają się elementy symbolizmu masońskiego oraz masońska numerologia. Analiza owych elementów symbolizmu wykazuje jednoznacznie ofiarny charakter tej zbrodni.

W zamian za owe ofiary Lucyfer obdarza swoich sług jeszcze większą władzą oraz wieloma przywilejami. Większość ludzi myśli, że wojny są prowadzone z powodu zysków finansowych producentów broni.  Wielki zysk to jedynie produkt uboczny, który jest rezultatem wojny a nie jej celem.

Głównym celem wojen są masowe rzezie ludności cywilnej, czyli publiczne ofiary składane szatanowi.

Jeżeli Bank Federalny USA czy wszelkie inne banki mogą drukować pieniądze, nie trzeba zabijać nikogo dla pieniędzy, ale wystarczy je po prostu wydrukować.

Media nam wmawiają chciwość (kiedy się je przyprze do muru!) ale pieniądze nie są i nigdy nie były celem Elity. Owszem, za pomocą pieniędzy demoniczna elita wynagradza tych, którzy do niej nie należą i za pomocą pieniędzy, często dużych fortun wielu ludzi jest przez SS skutecznie kontrolowanych. Na myśl przychodzi Michael Jackson czy wiele innych gwiazd rocka czy TV i Hollywood.

Za pomocą pracy ponad siły, nieustannych trosk finansowych, problemów małżeńskich, które wynikają z ich kontroli oraz są rezultatem wprowadzania lucyferiańskich doktryn jesteśmy przez nich pozamykani w więzieniach, które nie posiadają krat. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jesteśmy ich więźniami. Oni oczywiście nie wyprowadzają nas z błędu.

I jeszcze jedna cecha charakterystyczna SS. Istoty te pozbawione są właściwych ludziom zdolności twórczych, nie są w stanie niczego tworzyć, ponieważ są jedynie odtwórcami tego, co stworzył człowiek.

Dzieje się tak dlatego, że człowiek został stworzony przez Boga na obraz duchowy Stwórcy, który... jest przede wszystkim Stwórcą Wszechświata. Na wzór Stwórcy człowiek jest także postacią niezwykle kreatywną. Tworzy dzieła budowlane, sztukę najrozmaitszego gatunku - innymi słowy, kultura jest wyrazem twórczości rodzaju ludzkiego. SS nie posiada tej 'boskiej' cechy ponieważ jest ona nasieniem szatana. Dlatego SS jest niszczycielem w każdej dziedzinie, do której jej przedstawiciele zdołają dotrzeć. Widać to aż nazbyt w całkowitym już rozkładzie: sztuki, kultury, obyczajów. To sfery do których zdołali przeniknąć po Rewolucji Francuskiej i wszczepić nam elementy doktryny lucyferiańskiej, która degraduje pod każdym względem rodzinę ludzką.

Szczególnie widoczny jest ich zgubny wpływ w szatańskiej muzyce młodzieżowej, która jest pod ścisłą kontrolą SS siejąc tragiczne żniwo wśród niczego nie podejrzewającej młodzieży.

Wojna przeciwko rasie białej

Toczy się bezlitosna wojna przeciwko człowiekowi a ściślej przeciwko rasie ludzi białych. Co najgorsze, wojna ta została juz całkowicie przegrana i rasa ta jeszcze w pełni nie zdaje sobie z tego sprawy! Czekamy jedynie na końcowe rezultaty owej morderczej ofensywy siepaczy SS. Jeżeli Bóg nie wkroczy w najbliższym czasie w dzieje ludzkie, żadna biała istota nie ocaleje. ( Znacznie więcej na ten temat w linku - Wojna przeciw białym. )

Co jest przyczyną takiej nienawiści do rasy białych ludzi?

Rasa ludzi białych to rasa potomków Noego a Słowiaństwo to ich główny korzeń - rzekomo zagubione 10 pokoleń biblijnego Izraela.

Rasa ludzi białych jest także kolebką Chrześcijaństwa. Wypełnia się w ten sposób zapowiedź z księgi Rodzaju o stałej walce nasienia węża z nasieniem niewiasty, czyli Słowian oraz całej białej rasy, pochodzącej od Słowian.

Szukanie jakiejś innej motywacji takiego stanu rzeczy zawsze wprowadza nas w błąd.

Upadłe anioły, ich bezpośrednie potomstwo - Nefilimowie oraz ich dalsze potomstwo - hybrydy nienawidzą nas głównie z powodu naszej szansy na zbawienie. Wyniszczanie nas jest także ich elementem zemsty na Bogu za potop i inne klęski ich nieprawego potomstwa.

Władza nad światem jest w ich rękach od tysiącleci i w ten sposób usuwają oni wszelkie informacje o swym pochodzeniu. Ale nie wszystko w dobie Internetu daje się ukryć. Świat się juz niemal obudził ale ich władza także się znacznie rozszerzyła. W ostatnich miesiącach wiele wskazuje na to, że ich władza znacznie się zmniejszy.

Ponieważ to co opisuję w tym artykule większości ludziom owe informacje wydaje się absolutnie szaleńcze i niemożliwe do zaakceptowania. Dlatego oni na tym bazują!

Zacznij sprawdzać wszystkie możliwe ślady ICH działalności, a znajdziesz ich wiele. Rozpoznasz je natychmiast, ponieważ poznajesz schematy ich działań. Bez znajomości ich praktyk jest to niemal niemożliwe.

Zachowanie się mediów

Zwróć uwagę, że nie nazywa się w mediach tych ludzi mordercami poza jednym wyjątkiem. Hitler.

Hybrydy to nie tylko Żydzi.

Słowo Żyd to kod - system oznaczania hybryd w celu ich lepszego organizowania przeciwko nam. Głównie są to Chazarzy i Edomici, ale i to nie jest liczba kompletna. Są także Żydzi chińscy i nawet japońscy.  Dlaczego kod? Wybrano dla tego pokroju ludzi Judaizm czy raczej talmudyzm, i po tym się właśnie rozpoznają. Ich pogromy im w tym także pomagają, ponieważ nienawidząc nas muszą się zawsze trzymać razem, zjednoczeni za pomocą naszego tzw. anty semityzmu. Kiedy nie ma żadnych jego objawów, kreują go sami! Wpadli z tymi oszustwami wielokrotnie, kiedy sami niszczyli nagrobki żydowskie czy podpalali własne synagogi.

Zastanów się. Czy są to członkowie Narodu Wybranego?  Czy oni dążą doi życia w ich rzekomo Ziemi Obiecanej? Nie kwapią się do życia w Izraelu, ponieważ nie mają z kogo zdzierać skóry i okradać. Dlatego państwo Izrael nie może się utrzymać bez pomocy finansowej z zewnątrz, czyli USA oraz wszelkich dotacji od bogatych Żydów, którzy zagrabili te pieniądze gojom. Polska także pomaga im finansowo naszym kosztem.

Nie jest to rasa Żydów ale zlepek hybrydów. Chciwość nie jest ich cechą, ponieważ chciwość jest cechą ludzi złych a oni nie są ludźmi. Ich chciwość głównie istnieje jako narzędzie ograbiania gojów z niezbędnych środków do życia.

To oni są bankierami, sędziami, prawnikami, prezydentami, rodzinami królewskimi, szefami największych korporacji, masonami, księżmi, pastorami, starszymi, pilotami samolotów pasażerskich, zawsze na kluczowych stanowiskach czy w rządach czy w korporacjach.

Zacznij obserwować uważnie otoczenie w jakim żyjesz i pracujesz. Pracujesz i nawet nie wiesz kto jest kim. Zauważasz po pewnym czasie, że jakimś dziwnym trafem najlepsze pozycje przypadają nie tym, którzy najlepiej pracują, ale tym, którzy razem piją na wspólnych pijatykach, na które ciebie nikt nigdy nie zaprasza

W ten sposób nas poniżają i okradają. Często są nawet gotowi na finansowe straty, aby parszywemu gojowi nie pomóc. W Polsce około 20% społeczeństwa to Żydzi. Dochodzą do nich Żydzi ukraińscy, których celowo Rosjanie wprowadzili do Polski po II WŚ.

Najohydniejszą cechą hybryd i Nefilimów jest pedofilia

Uczucie to jest zupełnie nieznane normalnemu człowiekowi, który nie podnieca się seksualnie na widok nagiego 3 latka. Dlatego w reklamach mas mediów mamy głównie pół nagie kobiety a nie dzieci, ponieważ to my - goje mamy być zachęcani do kupna, a nie oni. Oni posiadają NASZE pieniądze i nie potrzebują telewizyjnych reklam.

Słyszałeś o próbach legalizacji pedofilii? O protekcji pedofilów? Teraz wiesz kto i dlaczego za tym stoi!

Jaka organizacja religijna jest najbardziej znana z masowej pedofilii? W katolicyzmie istnieje ponad 10 milionów raportów pedofilii księży. Podobno jest to raport fragmentaryczny ponieważ większość oskarżeń jest natychmiast odrzucana. Świadków Jehowy także prześladuje masowa pedofilia.[PL]

Oznacza to, że religie są także całkowicie kontrolowane przez wrogów Boga i Prawdy a Chrześcijaństwo jest w rękach wszelkiej maści satanistów i pedofilów. W piątki, czyli w szatański sabat gwałcą, mordują i piją krew dzieci, a w niedzielę cytują Biblię na kazaniach dla Chrześcijan. Oto dlaczego Żydzi zaczynają sabat w piątek wieczorem! Jest to sabat dla Lucyfera!

Jako ciekawostkę podam, że sabat syjonistów zaczyna się w piątek o zmierzchu i kończy się w sobotę o zmierzchu. Doskonałe złamanie prawa Tory i niezwykle wygodne przy czczeniu Lucyfera. Ofiary składa się o północy w piątek. Czyli po zmierzchu w piątek zabiera się dzieci na rzeź, już jest ciemno, potem jakieś przygotowania i mordowanie o 24:00, a w sabat można się wyspać po 'pracowitej' nocy. A w niedzielę jeżeli jest się pastorem czy księdzem, mówi się o miłości do bliźnich.

Hybrydy wierzą w Talmud oraz stosują Protokoły Mędrców Syjonu jako system kontroli nad światem. Owe plany wielu z nas już zna, ale poznaliśmy je zbyt późno i jedynie Bóg nam może pomóc w odzyskaniu naszej wolności.

Niedawno ujawniono wiele połączeń brytyjskiej korony ze znanymi pedofilami, jak nie żyjący już Jimmy Saville.[EN]

Jimmy nigdy nie był skazany za masę pedofilskich zbrodni i wiadomo kto go chronił. Rząd brytyjski jest także uwikłany w pedofilii po czubki uszu i wszelkie informacje w tym temacie są natychmiast kneblowane - tak przez władze jak i media.

Ostatnio odbyła się demonstracja przed brytyjskim parlamentem, na którego bramie przymocowano napisy i listy oskarżające wielu członków parlamentu oraz rządu o skrajną pedofilię. Policja nie reagowała. W kwietniu 2015 w wielu brytyjskich miastach odbyły  się protesty przeciwko tuszowaniu rządowych pedofilów.

Widzisz te zrozpaczone masy normalnych ludzi, żyjących pod oprawcami synagogi szatana, którzy jawnie już gwałcą i mordują ich potomstwo? Źródło - April 11th [EN] W Australii, USA czy innych krajach nie jest lepiej. Australia.[EN].

Jeden z ostatnich przykładów.

Oskarżony o pedofilię arcybiskup Józef Wesołowski, były nuncjusz apostolski w Dominikanie, został aresztowany przez Żandarmerię Watykańską. Źródło - http://www.rp.pl.

Tego jest znacznie więcej.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że organizacja watykańska została uznana za organizację zbrodniczą i nielegalną a papież Franciszek został skazany na dożywotnie więzienie za zbrodnie przeciwko ludzkości?

Sprawdź - http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm  Zwróć uwagę na to, że tego rodzaju ludzie kontrolują niemal wszystkie religie na całym świecie! Owe informacje są bardzo wiarygodne, ale nie są one rozpowszechniane.

Największe oszustwo Żydów

Robiąc wszystko odwrotnie Żydzi liczą oni swoje pokolenia od... matek a nie od ojców. Ale wszelkie rodowody z Biblii liczą się od ojca. Adam zrodził Kaina i Abla, Abraham zrodził Izaaka, Izaak zrodził Jakuba czyli Izraela.

Istnieje tego prosta przyczyna.

To ojciec jest nosicielem genów a kobieta, nawet będąca hybrydą może urodzić normalnego człowieka, ponieważ jego ojciec to czysty genetycznie człowiek. Ona jednak powinna być dziewicą - jak Maria, matka Chrystusa, ponieważ ojcem jej dziecka był sam Bóg! Dlatego Chrystusa nazywamy Synem Bożym i dlatego był on doskonały!

Tymczasem Żydzi nazywają Isusa Żydem, Matkę Boską Żydówką i skoro Bóg Ojciec jest ojcem Żyda, to musi być także Żydem i musi słuchać... rabinów żydowskich. W takie bzdury oni rzeczywiście wierzą!

Kolejny dowód na to, że dziewictwo było jeszcze do niedawna tak ważne dla ludzkości ale z powodu destruktywnej polityki Nefilimów, za pomocą feminizmu wygrano walkę o zniszczenie białego człowieka. Sprawdź dowody: JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA

Wynika więc z tego, że znaczna część tzw. Żydów nie ma z Żydami wiele wspólnego, ponieważ nie są oni hybrydami. Ale wmawia się im, że są niewinnie prześladowani przez antysemitów tylko przez to, że są Żydami.

A jeżeli nimi nie są?

Wielu z nich wymordował Hitler - Żyd - syn Rothschilda i Klary Hitler, pokojówki Rothschilda. Rzeczywisty hybryda, który nie miał żadnych ludzkich uczuć mordując miliony niewinnych, głównie białych Słowian. Sumienie nie obciążało go wyrzutami a Watykan aktywnie wspierał wszystkie jego i swoje zbrodnie wojenne.

Jeżeli jesteś Żydem i czujesz się człowiekiem, kochasz swoją rodzinę i nie masz seksualnego pociągu do niemowląt i masz współczucie dla każdej cierpiącej osoby, hybrydą nie jesteś i możesz żyć wiecznie ponieważ jesteś... człowiekiem!

Posiadasz także ludzką duszę, a twoi rodzice zrobili z ciebie Żyda - hybrydę. Sprawdź koniecznie swoje uczucia i jeżeli posiadasz ludzką duszę, nawet w małym stopniu, najprawdopodobniej jesteś dzieckiem Bożym i będziesz zbawiony, jeżeli rozpoczniesz wielbić Boga Izraela i zaczniesz stosować się do prawa Bożego.

Plan zniszczenia Biblii bez jej spalania

Oni wszyscy wierzą i w Boga i w Biblię.

Obejrzyj ten film - https://www.youtube.com/watch?v=MbogTC6tXVg Dlatego Boga i Biblii z pasją nienawidzą. Synagoga szatana wkłada wiele wysiłku, aby zniszczyć Biblię bez potrzeby jej palenia. W tym celu Lucyfer opracował... teorię ewolucji.

Teoria Ewolucji jest największym oszustwem szatańskim, której celem jest całkowite zdyskredytowanie tak Biblii jak i Boga. Dyskredytując Biblię Lucyfer odbiera ludziom wszelką nadzieję na wygranie walki dobra ze złem. Ludzie rozpowszechniający Ewolucję są najbardziej wartościowymi ludźmi Lucyfera, którymi opiekuje się on szczególnie troskliwie. Ludziom tym nie brakuje praktycznie niczego. Posiadają sławę, mnóstwo pieniędzy oraz wielu korzyści seksualnych czy zaspokojone są ich najdziksze apetyty. Nie posiadają oni jednak... zbawienia!

Teoria Ewolucji jest najpotężniejszą bronią skierowana przeciwko Słowu Bożemu. Niestety walka ta jest przegrywana  i wielu chrześcijan pod presją owej zgubnej teorii traci zaufanie do Biblii. Aby zwieść całą ziemię oraz odciągnąć jej mieszkańców od wielbienia Boga i nabywania wiedzy o Nim, czyli... pozbycia się Boga, najważniejszym celem kontroli lucyferianistów było opanowanie systemu szkolnictwa i nauki.

Uniwersytety opanowane przez rządy podporządkowane Masonerii, Rockefellerom, Sorosom czy inni członkowie Elity finansują cały międzynarodowy system nauki (z NASA włącznie) i wszelkie prace, które wykluczają istnienie Boga oraz podważają Biblię są traktowane priorytetowo. (Więcej w linku Geocentryzm) Wiemy już także, że Ziemia nie jest kulą i świat szatana dostaje z tego powodu szału.

Wszelkie dowody popierające Boga i Biblię są przed światem ukrywane. Oczywiście świat naukowy doskonale zdaje sobie z tego sprawę a niektórzy publicznie wyrażają z tego powodu niezadowolenie. ( Więcej w linku - Ateizm. ) Roger ujawnił także jeden niezwykle ważny element lucyferianizmu, który wiele nam wyjaśnia.

Do XVII wieku ukazywanie się demonów na świecie było rzeczą normalną, powszechną i oczywistą. Dopiero w XVII wieku Lucyfer podjął decyzję, aby ukrywać się przed ludźmi i w zamian podstawić fałszywą naukę. Okres tzw. ciemnoty i zacofania, podczas którego wszędzie widziano diabły czy demony, był okresem szczególnie intensywnej parady i działań tych stworzeń.

Dopiero wtedy, kiedy ludzkość rozpoczęła poważniejsze postępy w nauce i technice, demony zaczęły się ukrywać, wiedząc, że człowiek widząc demona zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli istnieje demon to istnieje także Bóg. A jeżeli istnieje Bóg, to Biblia jest najwyraźniej Słowem Bożym.

To nam wyjaśnia, dlaczego w czasach Isusa opętania czy cuda demonów były tak wszechobecne. W tamtych czasach demony się przed ludźmi nie kryły.

W świetle przedstawionych dowodów i poszlak widzimy wyraźnie, że światem rządzi tzw. synagoga szatana, czy też Bestia z Objawienia grupa ludzi pracuje dla interesów Lucyfera.

Ci ludzie są największą siłą kontrolującą obecnie naszą ziemię.

Istnieje wielkie nieporozumienie stwarzane przez tych ludzi. Panuje głębokie przekonanie, że są oni wszyscy Żydami i dlatego Żydzi są za wszystkie zło świata odpowiedzialni. Jest to wyraźna dezinformacja, której celem jest odwracanie uwagi od SS (hybrydy) i kierowanie nienawiści tylko do Żydów.

Na najwyższych szczeblach rządów i administracji rządowych są jedynie wybierani hybrydy i Nefilimowie. Są tam także normalni ludzie, którzy świadomie stają po stronie Lucyfera za wiele materialnych korzyści. Są także tacy, którzy popełnili błąd, uwikłali się w czary czy satanizm i po pewnych zaprzysiężeniach myślą, że nie mają już odwrotu. Wiele wskazuje na to, że odwrót z szatańskiej drogi jest możliwy, ale można w tym przypadku utracić obecne życie, które jednak może być odzyskane po zmartwychwstaniu.

Najwyższe stanowiska kierownicze zajmują wyłącznie hybrydy i Nefilimy i najwyższymi są europejskie monarchie z brytyjską włącznie. Do tego dochodzą rodziny bankierów, jak Rothschild, Rockefeller, Morgan, Wartburg, Sachs, czy inni.

Reszta to nazwiska rodzin wymienionych poprzednio. Hybrydy występują także w Japonii czy Chinach. Li to znane nazwisko szlacheckie Chin i wiele wskazuje na to, że jest to jedna z wielu rodzin hybrydów. Bruce Lee jest jednym z przykładów rodziny Li lub Lee.

Okrucieństwo wojen wewnętrznych, tak w Chinach jak i w Japonii, masa ohydnych zbrodni (rewolucja kulturalna Chin - ponad 80 mln istnień) okrucieństwa Japończyków w II WŚ także sugerują, że to owe 'nieludzkie' siły kierowały tymi wydarzeniami. Systemy walk karate czy kung-fu są znane z czysto okultystycznych powiązań. Kultura całego regionu Azja-Pacyfik jest przesycona kultami czerwonego smoka oraz czarami i magią.

Bariera językowa powoduje, że wiemy o nich mniej, niż wiemy na temat cywilizacji białego człowieka.

Nie jest tajemnicą, że Lucyfer kontroluje wszystkie religie i zamierza je w odpowiednim czasie zniszczyć.

Przeczytaj koniecznie Plan trzech wojen światowych. Jest to najbardziej niewygodny dla elit dokument ujawniający ich cele opisane jeszcze w roku 1871!

Wiadomo, że planuje się wymordowanie 75% - 95& populacji. Staje się jasne, że sztucznie wytworzony wirus grypy jest jednym z elementów owych zbrodniczych planów. ( Znacznie więcej na ten temat w linku - Grypa )

DNA dane służą do identyfikowania synów Anaka!

Wystarczy poczytać Protokoły Mędrców Syjonu czy tekst Tajemniczego Przymierza, aby natychmiast zorientować się, że owe mordercze plany są z żelazną konsekwencją REALIZOWANE od wielu lat!

Protokoły są niczym innym jak dalekosiężnymi planami Lucyfera. Plany te są zakodowane jako rzekome plany dominacji Żydów nad światem. Stosuje się ten kod na wypadek, gdyby plany te wpadły w niepowołane ręce. Wystarczy zamienić słowo - goj na - człowiek (poza Elitą) a słowo Żyd na - Elitę i mamy cały detaliczny plan Lucyfera jak na dłoni. Tym planem posługuje się synagoga szatana i dowody na stosowanie tego planu są dla każdego uważnego obserwatora widoczne jak na dłoni.

Wszelkie próby wglądu w życie prywatne tych ludzi są skutecznie chronione w majestacie światowych praw. Najciekawsze jest to, że owo nasienie, zanim zostanie zniweczone przez Króla Isusa, najpierw wykona ono w BEZLITOSNY sposób wyrok na Babilonie Wielkim. Potem wyrok śmierci zostanie na owym nasieniu wykonany przez samego Chrystusa.

Biblia mówi nam także o tym, że każde stworzenie było skażone. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jak wcześniej cytowany werset z Księgi Kapłańskiej 18 rozdziału nam mówi, ludzie współżyli ze zwierzętami. (Podobnie dzieje się dzisiaj!)

Pół ludzie, pół zwierzęta to także nie mitologia ale zmitologizowane fakty. Znane wizerunki pół ludzi pół zwierząt nie są jedynie mitami.


Rodzaju 6:12. I spojrzał Bóg na ziemie, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoja na ziemi. 13. Rzekł tedy Bóg do Noego: Położę kres wszelkiemu ciału, bo przez nie ziemia pełna jest nieprawości; zniszczę je wraz z ziemia

Według Biblii, wszelkie ciało skaziło drogę swoją i dlatego Bóg postanowił sprowadzić potop, niszcząc tak ludzi jak i zwierzęta. Znamy wszyscy warszawską Syrenkę, Minotaura czy kilka innych przykładów takich mitów. Na świecie jest znana kolekcja wielu niezwykłych czaszek ludzkich, które są przechowywane w muzeach.

Poniżej niezwykła czaszka z rogami. Takich czaszek jest więcej w najrozmaitszych muzeach.

 

W tym linku jest znacznie więcej dziwnych czaszek - Cult Case. Przypadki te są znane oraz udokumentowane. Ze względu na oczywistość tych zjawisk, znajduje się je łatwo i trudno nim zaprzeczyć. Są także przypadki znacznie trudniejsze w obserwacjach oraz dowody są poszlakowe.

Ludzie wyjący do księżyca

Spotkałem pewnego czasu inżyniera z szybu naftowego na Oceanie Indyjskim. Opowiedział mi dziwną historię. Widział osobiście kilku ludzi, którzy późnym wieczorem wyli do księżyca w pełni.  Z jego opowiadania wynikało, że szczególnie tzw. czerwony księżyc jest atrakcją dla takich ludzi.

Sprawdziłem wtedy na Google i znalazłem sporo materiałów na ten temat. Kilka dni temu spotkałem dziwnego człowieka. Jego oczy budziły przerażenie - wyglądał jak wcielenie wszelkiego zła. W pewnym momencie zainteresował się księżycem i widząc bliskość pełni księżyca wykrzyknął z radością - "Uhu!!!! Jutro pełnia!"

Pisząc ten artykuł ponownie zajrzałem na Google w nadziei znalezienia więcej materiałów na ten temat. Materiałów ku memu zdumieniu jest mniej ale nadal jest w sprzedaży książka autobiograficzna Waltera Yetnikoff oraz współautora Dawida Ritza, pod tytułem: "Howling at the Moon" - (Wyjąc do księżyca).

Waler był jednym z bardziej wpływowych ludzi w biznesie muzycznym, który był jednym z promotorów Michaela Jacksona, Bruce Springsteen, Barbra Streisand oraz Clive Davis. Był on także znany z tego, że 'wył do księżyca'.  Dlatego taki tytuł tej książki. Współautor, Ritz opisuje jeden z epizodów życia Waltera, kiedy ten nagle wybiegł na balkon o zaczął wyć do księżyca w pełni.

Uznano to za wspaniały żart i doskonały tytuł dla książki autobiograficznej.

Tytani - jeszcze inna nazwa ludzi hybrydów. Swego czasu nakręcono film - Przybycie Tytanów. Jest także film YouTube z piosenką Jacka Kaczmarskiego - Przybycie Tytanów - http://www.youtube.com/watch?v=ebQVqms5Op0

Jeszcze jedna ciekawostka.

Istnieją osoby, najprawdopodobniej wysoce skażonymi hybrydami genów, które panicznie boją się wszelkiego rodzaju gadów i płazów. Na widok jaszczurki będą oni krzyczeć jak opętani, kląć w sposób nieopanowany oraz w panicznym strachu uciekać na pewien czas od miejsca, w którym zobacxzy7lki z bliska gada. Znam takich ludzi osobiście. A kontrolowana przez hybrydy nauka wyjaśnia nam, że to zwykła fobia!

Porwania i gwałty

Istnieje potężna lawina raportów porwania przez Obcych oraz gwałtów oraz rezultatami owych gwałtów - niechcianymi ciążami. W wielu z nich przewijają się sprawozdania o eksperymentach genetycznych. Przez kilka lat sprawdzałem wiele raportów odnoście UFO i Obcych (Aliens) i wszystko wskazuje na to, że nie istnieją żadne obce cywilizacje w przestrzeni kosmicznej poza tymi, które doskonale znamy. Bóg i Jego Syn - Isus, aniołowie, cherubini i serafini oraz Szatan zwany Lucyferem oraz jego demony. Na nic innego dowodów nie ma. ( Temat UFO jest obszerniej wyjaśniony w artykule - Czy istnieje UFO? )

Jest prawdopodobne, że 80% wszystkich informacji to zwykłe plotki, fabrykacje czy przemożna chęć zrobienia taniej popularności oraz pieniędzy z nią związanych. Niezależnie jak ustawimy owe procenty, istnieje duża liczba porwań i gwałtów, które są autentyczne. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że owych przypadków jest znacznie więcej, ale obawa kobiet, (które zostały w ten sposób zgwałcone i zaszły w ciąże) przed szyderstwami innych są poważną przeszkodą przed ujawnieniem.

Kto uwierzy kobiecie, która przysięga, że zaszła w ciążę z UFO!?

Wiele wskazuje na to, że działają nadal upadłe anioły, które w dzisiejszych czasach także zaspokajają swoje zboczone pragnienia i w ten sposób płodzą potomstwo hybrydów czyli nasienie węża.

Dociec prawdy jest rzeczą niemal niemożliwą. Niemniej istnieje poważne zabezpieczenie kobiet, które mogą być przez owe istoty atakowane i gwałcone. Wzywanie imienia Isusa jest niezwykle skuteczną formą walki z ewentualnymi napastnikami. Według wielu raportów imię Zbawiciela jest skuteczną zaporą oraz ochroną w takich sytuacjach.

Oni czytają nasze myśli!

Wielu ludzi twierdzi, że nasze myśli nie mogą być odczytywane przez innych. Doświadczyłem odczytywania osobiście i niejednokrotnie. W jednym drastycznym momencie najprawdopodobniej hybryda lub Nefilim odczytał dokładnie moje myśli, kiedy siedziałem za kierownicą taksówki i dziwiłem się, dlaczego mnie tak po chamsku potraktował. Kiedy odchodził od samochodu - drzwi i okna były zamknięte - a ja w myślach paskudnie zakląłem mówiąc: ty sk.... synu! Człowiek ten natychmiast energicznie odwrócił się w moją stronę i spojrzał na mnie nienawistnym wzrokiem, że gdyby wzrok zabijał, byłbym martwy!

Nie mam na to żadnego dowodu ale na wszelki wypadek podaję tę informację, która może nam pomóc w przypadku bezpośrednich kontaktów z nimi.

Mogą to być kontakty w miejscach zatrudnienia, w instytucjach rządowych czy... na policji, podczas przesłuchań.

Nie myślmy o niczym, co mogłoby im pomóc. Najlepiej wprowadzajmy ich w ten sposób w błąd!

Historia Starego Testamentu

Okres przed potopowy wyraźnie ukazuje nam ludzkość w całkowitej niewoli nasienia Szatana. Bóg musiał wystąpić w obronie rodzaju ludzkiego i zniszczyć genetyczne mutacje upadłych aniołów i ludzi. Dzisiaj jest podobnie!

Sodoma i Gomora jest przykładem do jakiego stopnia zapanował homoseksualizm w tych miastach oraz związana z tym przemoc. Kara była ewidentna.

Wyjście Izraelitów z Egiptu - naród ciemiężony przez wielbicieli Baala, Horusa, Marduka czy inne wcielenia Lucyfera. Nasienie Szatana ponownie poniosło dotkliwą porażkę.

Podbój ziemi kananejskiej czyli Ziemi Obiecanej.

Bardzo kontrowersyjny fragment dziejów Izraela, często cytowany jako przykład faworytyzmu Boga oraz Jego rzekomej mściwości na rzekomo niewinnych stworzeniach.  Rozdział 11 księgi Jozuego wyjaśnia nam dokładnie przyczyny wyroku zagłady na mieszkańcach Kanaanu. Teren ten był zainwestowany nasieniem Szatana, i mieszkali w nim głównie Nefilimy. Król Baszanu, Og był olbrzymem. Synowie Anaka, rodzina olbrzymów zamieszkiwali także te tereny. Miasta spalone przez Izraelitów to m.in. Asztarot, Bamot-Baal i Bet-Baal-Meon. (Jozuego 13:12, 13:17, Jozuego 11:21,22, Jozuego 12:4)

Księga Jozuego także mów o Arbie, ojcu Anaka. (Joz 21:11)

Jozuego 14:15. Hebron zaś nazywało się dawniej Kiriat-Arba - Miasto Arby; Arba był największym mężem wśród Anakitów. A ziemia doznała wytchnienia od wojny.

Można jedynie się domyślać, że reszta mieszkańców Kanaanu  była mieszanką genetyczną Nefilimów i ludzi, czyli... nasieniem szatana.

Zwróćmy uwagę na jeszcze jeden werset z księgi Jozuego.

Jozuego 11:3 Do Kananejczyków na wschodzie i na zachodzie, i do Amorejczyków, i Chetejczyków, i Peryzyjczyków, i Jebuzejczyków u stóp Hermonu w ziemi Mispa.

Góra Hermon jest najwyższą górą w Izraelu, po której zbuntowani aniołowie schodzili z nieba na ziemię. Najprawdopodobniej

Podobnie jak w potopie, Bóg wydał wyrok śmierci na zdegenerowany naród owych ziem, podobnie jak wyrok taki otrzymało nasienie węża tuż przed potopem. Różnica leży w tym, kto wykonywał wyrok. W potopie wykonawcą wyroku był Bóg.

W przypadku Ziemi Obiecanej wykonawcą był Bóg oraz... Izraelici.

Dlaczego Izraelici brali w tym udział?

Była to dla nich wyjątkowa oraz kolejna lekcja - ostrzeżenie przed zbrodniami, jakich dopuszczali się Kananejczycy, oraz przykład kary za owe zbrodnie. Z historii wiemy, że Izrael znacznie później wpadł w identyczną pułapkę nasienia węża i postępował dokładnie tak, jak ongiś wytępione przez Izrael plemiona kananejskie.

 

Nasienie węża część 2.
Nasienie węża część 3.
Najciekawsze dokumenty na temat nasienia węża.

Napisano: 28 Września 2014

Ostatnie uaktualnienie:29 Stycznia 2016

www.zbawienie.com

www.proroctwa.com

http://www.youtube.com/thewordwatcher

Copyright © 2009 TheWordWatcher