Powtórzonego Prawa 7:(6) Gdyż ty jesteś świętym ludem Pana, Boga twego. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, spośród wszystkich ludów na ziemi, abyś był jego wyłączną własnością. [BM]

Wstęp

Przeczytajmy artykuł Jima Stone'a o zbrodniach nasienia węża. Link: Jim Stone.

Źródło opisu tej niezwykłej międzynarodowej 'zbrodni'. Obrazek także z tego źródła. Zastanówmy się, czy jest w tym cokolwiek złego, że ktoś napisał, "Jak rozpoznać Żyda", czy Afrykanina, czy Niemca czy Japończyka?

Dlaczego rozpoznanie Żyda jest zbrodnią na skalę międzynarodową!? Co się za tym kryje?

Istnieją na ziemi ludzie, którzy są nastawieni wrogo do innych ludzi. Oni nie tylko nienawidzą innych ludzi, ale także z pasją nienawidzą Boga.

Oni rządzą już całym światem i stosują ścisłą cenzurę, abyśmy się o nich za wiele nie dowiedzieli. Nasza niewiedza o nich jest ich ochroną.

Kim oni są i do czego oni zmierzają?

Ich największym wrogiem jest rasa biała. Szczególnie znienawidzonymi narodami są Polacy, Rosjanie, Serbowie i inni Słowianie. Dlaczego jesteśmy aż tak znienawidzeni? Ponieważ posiadamy dusze ludzkie i sumienia a ONI tego nie posiadają. Jesteśmy stworzeni przez Boga i mamy obiecane od Boga życie wieczne.

Oni nie mają wielkich szans na życie wieczne, dlatego oni z pasją nienawidzą Słowian, rasy białej, oraz Boga i Isusa.

Oni wzięli pojawili się jeszcze w ogrodzie Eden. Kain był synem szatana i był pierwszym z nich. Zaczął on od morderstwa swego brata, Abla. Od razu wiemy, z kim mamy do czynienia, prawda?

Potem banda zbuntowanych aniołów zdająca sobie sprawę z kategorycznego zakazu Boga, aby nie łączyć się z kobietami ziemskimi, złamała świadomie ten zakaz znając jego konsekwencje. W ten sposób zaczęło się masowe rozrastanie się 'hybrydów' szatańsko anielskich, którzy obecnie przeważają nad populacją całego świata oraz rządzą całym światem.

Bóg stworzył człowieka wraz z duszą, która jest źródłem wszelkich ludzkich uczuć. Hybrydy dusz i sumień nie posiadają, co powoduje, że większość z tych hybryd to zboczeńcy płciowi, mordercy nie oszczędzający nawet swoich dzieci i  braci.

Ich oczywistą religią jest wielbienie szatana, który także nimi pogardza. Biblia nazywa ich nasieniem węża. Zakłamany świat jest ściśle kontrolowany przez nich. Większość z nas oraz oni sami nazywają siebie... Żydami.

Główną ich bronią jest ukrywanie ich żydostwa przed nami. To powoduje mieszanie się ras Słowian z Żydami i występują spore ilości istot, które mają wspólne cechy i Słowian i Żydów.  Część z nich posiada nawet dusze i sumienia.

Istnieje ścisłe Prawo Boże, które nie pozwala na istnienie owych hybryd z powodu stałego zagrożenia dla ludzi stworzonych przez Boga. I to jest głównym powodem nienawiści Żydów do Boga oraz ich wielbienia wroga Bożego, czyli szatana, jedynego ich... pseudo przyjaciela.

Nasienie węża to niemal wszystkie rządy, uniwersytety, siły policyjne, militarne, wszelkie media,  muzyczne instytucje, TV, Radio, wytwórnie filmowe i inne środki masowej kontroli informacji. Niemal wszystko, co oglądamy, czego słuchamy i co czytamy to ich szaleńcza propaganda, która nas ogłupia oraz okrada z Prawdy.

Temat nasienia węża jest niezwykle ważny, ponieważ ochroni nas przed wieloma kłamstwami a nawet przed wieloma kłopotami. Brak tych informacji powoduje to, że jesteśmy naiwnymi ofiarami ich kłamstw, oszustw a nawet możemy stracić współmałżonka, dzieci porwane dla zysków czy dla... pedofilii.

Zawsze stracimy pieniądze, jeżeli będziemy kupowali bez świadomości, że ta czy inna niezwykle 'miła' osoba nie jest w stanie nas oszukać. Nic dalszego od prawdy.

Ten artykuł wyjaśni ci niemal wszystkie sytuacje i nauczy cię, jak ich można rozpoznawać: czy to po wyglądzie, czy po zachowaniu się. I najważniejsza przyczyna ujawniania takich informacji.

Nie znając nasienia węża nie zrozumiemy rzeczywistej historii świata oraz Biblii.

Nie można także zrozumieć Covid-19 oraz bliskich już proroczych planów porwania  wybranych przez Boga ludzi, powrotu Isusa Mesjasza (Chrystusa) na ziemię w celu wyzwolenia rzeczywistego Narodu Wybranego czyli Słowian z niewoli szatana oraz ze szpon szatańskiego nasienia węża.

Zrozumienie tożsamości nasienia węża pozwala nam zrozumieć całą politykę światową oraz wszystkie niemal zbrodnie na ziemi. Jedynie elity nasienia węża doskonale to wiedzą i rozumieją. W tym artykule jest olbrzymi dowód. "Wywiad z Rosenthalem". Za jego ujawnienie Rosenthal został zamordowany.

Zacznijmy więc od początku... od kilku detali.

Istnieją dwa rodzaje ludzi na ziemi

1. Ludzie dobrzy. To normalni ludzie, szanujący jedni drugich, wierzący w Boga oraz podświadomie lub świadomie wypełniający Boże przykazania. Ich geny - DNA stworzone są przez samego Boga i ludzie ci posiadają sumienia.

2. Nasienie węża. Istoty te nie posiadają ludzkich sumień, są genetycznie związani z szatanem oraz upadłymi aniołami. Cechuje ich ultymatywne zło, które opanowało świat oraz mas media, główne pozycje w polityce, biznesach, korporacjach, armiach, w policji oraz... we wszystkich religiach!

Oni są żołnierzami samego szatana.

Część z nich czyta nasze myśli! Nigdy nie myśl w ich obecności... zwłaszcza o nich!

"Nad światem sprawuje całkowitą kontrolę niewidzialna ludzkim okiem, olbrzymia i przerażająca moc. Nie ma polityka, generała, prezydenta czy innej ludzkiej postaci, która nie byłaby umieszczona na stanowisku bez jej zgody. Oni otrzymują władzę po to, aby wykonywać wyłącznie polecenia owej mocy, czyli... szatana." Jordan Maxwell

Jak ich rozpoznawać?

Politycy są często 'wybierani' z powodu ich 'czarujących' charakterów. Są to najczęściej sędziowie, prawnicy, bankierzy, adwokaci, dilerzy, aktorzy, muzycy, komicy i wszystkie osoby na świecznikach w TV, w teatrach, operach, dziennikach i magazynach, profesorowie i doktorzy wszelkich maści. Oni także okupują najwyższe stanowiska we wszystkich religiach, które rozpowszechniają ich trucizny religijne pośród niczego nie spodziewających się wiernych. To oni prowadzą cały świat ku zniszczeniu i owe pasożyty robią to z pełną świadomością.

Podczas kontaktów z nimi, zwykle nie jesteśmy podejrzliwi i to jest przyczyna, że jesteśmy łatwymi ofiarami ich knowań. Oni wiedzą, kim my jesteśmy i rozpoznają nas w mgnieniu oka. Ale żeby nas podejść i oszukać, oni studiują naszą psychikę, która jest zupełnie inna niż ich psychika i w niemal doskonały sposób nas naśladują.

Dlatego aktorzy teatralni i filmowi to najczęściej... ONI!

Najprzyjemniejszy człowiek w naszym otoczeniu, najbardziej grzeczny i wyjątkowo uczynny to właśnie... Żyd lub Żydówka, który w ten sposób pozyskuje sobie nieświadomych gojów po to, aby ich przekonać do siebie, abyśmy nabrali do nich zaufania a oni w najbardziej niespodziewanym momencie wsadzą nam przysłowiowy nóż w plecy, czy to podczas sprzedaży samochodu, biznesu, kupna domu czy organizowaniu pożyczki. Dlatego są oni głównymi handlarzami. W szczególności odwdzięczają się nam po wygranych wyborach... Corona wirusem.

Rozpoznajemy ich z popierania: marksizmu, socjalizmu, komunizmu, nazizmu oraz dalszych podgrup, jak liberalizmu (pogarda dla Boga i Bożych Przykazań), demokracji (komunizm), wszelkiej maści lewactwa, feminizmu, LGTBQ-P, genderyzmu, pedofilii i wielu innych najdzikszych pomysłów, których celem jest zniszczenie ludzkości na ziemi.

Żydom jest bardzo trudno ukryć chorobliwą nienawiść do Biblii, Boga, Isusa i Słowian. Chyba, że są kapłanami! Najczęściej to także oni.

Cała światowa lewica i wszyscy na świecznikach to właśnie oni!

Ich główną bronią są oskarżenia nas, że wszędzie widzimy konspiracje i spiski.

Już po tym zdaniu ich rozpoznajemy! Widzimy je, ponieważ konspiracje są na porządku dziennym. Ktokolwiek wmusza nam tego rodzaju narrację jest członkiem nasienia węża. Pogarda i nienawiść do wszystkiego co dobre to główne cechy nasienia węża.

Nasienie węża to jedyna grupa ludzi na świecie, której nie wolno krytykować i sprawdzać ich prawdomówności ani szukać czegokolwiek w ich historii. To jest fundamentalnym dowodem, że właśnie oni rządzą całym światem i są za jego najdziksze zbrodnie w pełni odpowiedzialni.

To wszystko jest określane kłamliwie antysemityzmem, aczkolwiek 'ludzie' ci nie są Semitami.

Żydzi nienawidzą, kiedy ich ktoś rozpozna. Jest to jedyna grupa ludzi na ziemi, która z tych właśnie przyczyn zmienia swoje nazwiska.

Na świecie toczy się od tysięcy lat wielka wojna zła z dobrem. To oni są złem!

Co to jest nasienie węża?

Obejrzyj ten film. Dowiesz się, jak wielu mądrych ludzi widzi to dokładnie w taki sam sposób. Niestety masy ludzkie ogłupione kłamliwymi mediami rzadko to dostrzegają. W świetle oszustwa o wirusie już wielu z nas wie, że władze i media zawsze kłamią.

Cały film w tym linku - https://www.cda.pl/video/7995677e8  film, który warto go obejrzeć.

Film ten ukazuje nam smutną rzeczywistość. Producent filmu pokazał olbrzymią ilość faktów za pomocą symboli i ukrył rzeczywistą treść pod przykrywką fikcji filmowej.

Ciemne okulary symbolizują poznanie owej tajemnicy, że pośród nas są 'obcy' czyli nasienie węża. Okulary ujawniają podprogowe znaczenie wiadomości i reklam oraz ukazują nam rzeczywiste oblicza nasienia węża.

Owe okulary to nasza świadomość. Naucz się ich używać!

Tytuł filmu po polsku - Oni Żyją.

Na prawej stronie na górze mamy taki napis:

"Widzisz ich na ulicy. Patrzysz na nich w TV. Być może będziesz na jednego z nich głosował w tym roku. Ty myślisz, że oni są ludźmi, jak my. Ty się mylisz. Bardzo się mylisz"

Aktor grający główną rolę, Rody Piper powiedział: "Oni żyją" to... film dokumentalny. John Carpenter, reżyser tego filmu w wywiadzie dla Yahoo w roku 2015 powiedział coś takiego.

"Musicie zrozumieć coś. To jest film dokumentalny. To nie jest science fiction."

Film ukazuje system opresji totalitarnej dokonywanej przez 'obcych', którzy mają do swej dyspozycji... media, wszelką władzę, czyli policję, aparat sądowniczy oraz pomoc od demonów i samego szatana, którego oni niemal otwarcie wielbią..

Zwróć uwagę na pewien znany częściowo fakt.

W transmisjach radia czy TV na żywo zawsze jest stosowane 4 do 12 sekundowe opóźnienie transmisji, czasami nawet dłuższe. Powodem jest zagrożenie dla mediów z powodu jakiegoś wyskoku kogoś, kto chciałby ukazać nam nieco prawdy.

Powody są oczywiste. Każdy członek Hollywood czy wyższy pracownik mediów czy przemysłu muzycznego MUSI PODPISAĆ KONTRAKT Z SZATANEM! Złamanie tego kontraktu spowoduje wyrok śmierci.

Jaka informacja mogłaby powstrzymać transmisję i... obudzić świat? Dlatego władze w taki drastyczny sposób starają się ujawnieniu zapobiec?

W niemal każdej sytuacji stykamy się nieświadomie z nasieniem węża... z powodu braku wiedzy o nich, o ich tożsamości oraz ich zbrodniczych planach. To znacznie ułatwia im oszukiwanie nas.

Oni zawsze wiedzą z kim się spotykają i zawsze przed nami grają komedię.

Zobacz także film z polskiego podwórka i zdaj sobie sprawę z tego, co nasienie węża robi z Polską i z polskim narodem. Postawa obecnego rządu względem Ukraińców potwierdza nam, kim są 'nasze' władze oraz Ukraińcy

Co oni zrobili z Polską? Filmik dla osób o mocnych nerwach! +18

Film ten ukazuje nam rezultaty rządów nasienia węża na przykładzie Polski. Tego samego doświadczają wszystkie kraje o białej populacji. Dlaczego oni tak zapobiegliwie ukrywają się przed nami?

Abyś nie zorientował się, że jesteś w rzeczywistości ich niewolnikiem i że jesteś przez nich stale okradany, oszukiwany i zdradzany. Oni starannie ukrywają te informacje, które właśnie czytasz. Twoja wiedza o ich tożsamości powoduje im wielkie problemy. Niewielu Polaków głosowałoby w wyborach na... Żydów, gdyby wiedzieli że są to... Żydzi.

Dlaczego oni nas tak nienawidzą?

Istnieją dwa główne powody.

Ale oni nienawidzą z pasją Boga i Jego Prawo i niewielu z nich ma szansę na życie wieczne. Żydzi mają zupełnie inną genetykę i są krzyżówkami szatana i ludzkich kobiet oraz upadłych aniołów i kobiet.

Nie będąc stworzeni przez Boga, nie posiadają oni ludzkich dusz i sumień. Nie mają oni żadnych hamulców do popełnienia jakiejkolwiek zbrodni.

Oni uwielbiają pedofilię czyli seks z dziećmi i nawet z niemowlętami. Oni składają dzieci na ofiarę szatanowi mordując ich brutalnie bez jakichkolwiek moralnych hamulców.

Z powodu ujawnianych ich zbrodni byli oni często osądzani za sodomię, czego dzisiaj już się nie robi, aczkolwiek duża część świata doskonale wie, kto kryje się za pedofilią i seksem z niemowlętami. Hollywood oraz historia Jeffreya Epsteina są już znane wielu ludziom, nawet w Polsce, ale większość polityków dąży nadal do legalizacji pedofilii. Dlatego wiemy, kim są politycy!

To wszystko powoduje głęboką nienawiść władz do NORMALNYCH ludzi, którzy takich pociągów seksualnych nie posiadają i brzydzą się tymi, którzy je popełniają.

Bywały w przeszłości okrutne lincze za takie zachowania się pedofilów. To oznacza, że ludzie Boży, jeżeli znają tego rodzaju osobników, darzą ich brakiem jakiegokolwiek zaufania i trzymają się od nich jak najdalej.

Sprytny i przebiegły trik nasienia węża.

W przeciętnych rozmowach są oni bardzo opanowani, łagodni, kulturalni, cierpliwi i swoją grzeczną liberalną tolerancją starają się nas przekonać, że wszyscy jesteśmy ludźmi niedoskonałymi, że wszyscy popełniamy błędy ale powinniśmy być wyrozumiali dla siebie, zwłaszcza dla innych; dla gejów i lesbijek, pedofilów, dla władzy i mediów.

Oni zawsze stosują grzeczny i prosty język, co maskuje ich rzeczywiste charaktery. Proszę się przyjrzeć temu śledztwu z Donaldem Tuskiem - jest tego więcej - i proszę zaobserwować ich taktykę, która często działa na ich korzyść. Im grzeczniej taki człowiek odpowiada, tym łatwiej wprowadza niczego nie spodziewających się widzów w błąd a nawet budzi ich sympatię.

Co jest najważniejsze...

Charaktery Narodu Wybranego nie są aż takie zimne i kulturalne i najczęściej przeciwko takim panom czy paniom przegrywamy większość spraw sądowych, nie tylko z powodu ICH kultury ale także z powodu braku naszego opanowania oraz sędziów... żydowskich. 

Ich wyćwiczony język zawsze gwarantuje im pozycje najwyższych władz w każdym państwie. Oni zawsze stawiają na liberalizm i tolerancję, która ona często nam PASUJE.

Wyćwiczony język  oraz pobieżna wiedza zawsze im gwarantują sukcesy i władzę.

Ludzie ci popierają wszelkie odchyłki od norm w stosunku do młodzieży twierdząc, że młodość ma swoje prawa. Według nich nie powinniśmy przesadzać z ich kontrolą oraz zakazywać młodzieży czegokolwiek.

Oto ich oryginalny tekst. Sprawdź jak cię szanują!

Oni nasze zachowanie dokładnie studiują i wiedzą, jak można nas wprowadzać w błąd, do jakiego stopnia i w jakich okolicznościach.

Łagodna, opanowana i kulturalna narracja czyni z nich doskonałych polityków, managerów, dziennikarzy, księży, dilerów i aktorów. To gwarantuje im akceptację nie spodziewających się niczego złego głosujących na nich... telewidzów.

Dasz własnemu dziecku klapsa, nazwą to zbrodnią, ale... ich policja ma broń palną i pałki przeciwko tobie do ich dyspozycji. Pałek nie żałują, kiedy ich krytykujemy! Ale rozerwanie niemowlęcia penisem jest dla pedofila niewinną rozrywką!

Armie z ich rozkazów rozrywają pociskami ciała milionów niewinnych ludzi podczas wojen przez nich wywołanych, ale klaps dla dziecka jest w ich narracji... zbrodnią!

Niemal wszystkie rządy na świecie chronią pedofilów!

Ich emocjonalne hamulce gwałtownie zawodzą wtedy, kiedy wiemy, kim oni są a ich narracja to kłamstwo połączone z satanizmem. W takim przypadku tracą oni panowanie nad sobą.

Następuje ich wybuch i ukazują nam swoje rzeczywiste nieludzkie charaktery czyli uczucia skrajnej, wręcz chorobliwej nienawiści do wszystkiego, co dobre, moralne oraz... polskie.

W trzech rewolucjach, wojnach Napoleona, w masowych mordach Indian obu Ameryk, w bolszewickiej rewolucji w Rosji, w dwóch wojnach światowych oraz w okresach międzywojennych liczba ofiar ludzkich wyniosła co najmniej 400 milionów istnień ludzkich, nie licząc ofiar Europy z powodu obniżania naszej populacji według planu Kalergiego.

I to jest fundamentalnym dowodem na ultymatywne zło, jakie nasienie węża już wykonało i nadal systematycznie dąży ono do wywołania trzeciej wojny światowej. Oni są wykonawcami rozkazów szatana (węża) i z tych przyczyn są oni używani. Ale III WŚ będzie przeciwko nim, czego ONI się nie spodziewają.

Może zaistnieć poważny problem.

Co zrobisz, kiedy zorientujesz się, że twój współmałżonek to hybryda? Nie ma to bliższego biblijnego omówienia i pozostaje nam stosowanie... miłości do naszych nieprzyjaciół oraz pełne zaufanie do Boga.

Po to Isus podał nam przykazanie: miłujcie nieprzyjacioły wasze. Nie jest to sytuacja łatwa, ale skoro do tej pory można było jakoś z tym żyć, z pewnością nie ma konieczności, aby ten związek rozbijać i byłoby to nie biblijne podejście. Najlepszą metodą jest unikanie jakichkolwiek konfrontacji.

Biblijne wartości moralne są zupełnie inne niż wartości tych ludzi. Chrystus dał nam wskazówki oraz wyjaśnienia odnośnie ludzi, których tak trudno jest nam zrozumieć.

Jana 8:44  Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Wskazał On wyraźnie na grupę ludzi, których ojcostwo, czy też genetyka pochodzi od samego szatana. Ich główną cechą jest... posiadanie 'moralności' szatana, czyli pożądanie, które jest zupełnym brakiem moralności. Dlatego oni wielbią szatana a nie Boga.

Syn Boży ostrzegł nas - "Po owocach ich poznacie!"

Nie szukajmy zbytnio danych DNA ale obserwujmy uważnie otoczenie. Geny czyli DNA jedynie wyjaśniają nam przyczyny ich zachowań się. Ludzie stworzeni przez Boga posiadają DNA Boga, czyli tzw: VIMAT-2. Dlatego nie warto jest sprawdzać czyjegoś pochodzenia, ponieważ ich zachowanie się zawsze nam pokazuje, kim oni są.

Jeżeli masz w swym otoczeniu osobę; pozera, cwaniaka, narcysty, który inaczej nie potrafi żyć, jak opierając się głównie na kłamstwie, nie ma jakichkolwiek ludzkich uczuć, to najprawdopodobniej jego rzeczywiste pochodzenie jest już oczywiste! Najlepiej jest takich ludzi za wszelką cenę unikać!

Druga, łatwo rozpoznawalna cecha dzieci szatana to skrajna nienawiść do Prawdy w jakiekolwiek formie - jest to także chorobliwa nienawiść do Boga i do Biblii. Na dźwięk tych słów dostają oni szału.

Dlatego nasienie węża oskarża nas - widzicie wszędzie spiski

Widzimy!!! Ponieważ całe nasze życie to walka ze spiskami. Kiedy powiemy prawdę o czymkolwiek, natychmiast otrzymujemy szyderczą ripostę - taa... wszędzie są spiski i masoni. Prawda kole!

Mówiąc o masonach i Iluminatach - są to ich kluczowe organizacje. Z ich rozkazów wybuchły wszystkie wojny i rewolucje.

Zwróćmy uwagę na jeden bardzo ważny szczegół.

Czyżby USA mas media rzeczywiście kłamały a teorie spiskowe były prawdą?

Czy polskie media także kłamią? OCZYWIŚCIE!!! Wszystkie mas media zawsze kłamią.

Jedyną religią zwalczaną na świecie jest Chrześcijaństwo.

Istnieje księga bardzo znienawidzona, czyli Biblia, ponieważ mówi Prawdę o Bogu oraz o... nasieniu węża.

Oni nigdy nie zdołali usunąć Biblii z naszej kultury! Pomoc Boża!?

Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.

Powyższe zdanie jest najprawdopodobniej najważniejszym oraz najbardziej treściwym proroctwem w całej Biblii, w którym Bóg w jednym krótkim zdaniu umieścił całą historię nieba i ziemi. Proroctwo to obejmuje kluczowe wydarzenia w niebie i na ziemi oraz ujawnia nam ich bezpośrednie przyczyny.

Proroctwo to omawia czas od Edenu aż do śmierci szatana i upadłych aniołów.

Owo proroctwo usprawiedliwia naszą niechęć do nasienia węża. Bóg to spowodował, a ludzie uczciwi zwykle uciekają od bezbożników, złodziei, kłamców, pedofilów i wszelkich innych zboczeńców.

Owa nienawiść powoduje naszą izolację od nich i w ten sposób ich złe postępowanie nie ma na nas zbyt wielkiego wpływu, poza Internetem i  szatańskimi filmami.

Biblia nam mówi o miłości do nieprzyjaciół. Nie chodzi tutaj o rzeczywistą miłość do nich ale o unikanie ich za wszelką cenę z powodu ich nienawiści do nas. Miłujemy ich w ten sposób, że ich nie zabijamy, nie powodujemy rewolucji czy samosądów ale sąd pozostawiamy Bogu. Sami trzymajmy się od nich z daleka.

Szatan, zbuntowani aniołowie oraz ich potomstwo starają ukryć przed światem swoją działalność oraz swoją szatańską propagandę, nazywaną doktryną lucyferiańską. Owa doktryna to... odwrotność Przykazań Bożych.

Z tych przyczyn mamy olbrzymią cenzurę, która hamuje wszelkie próby wyjaśnienia motywów ich działania. Cenzura jest skutecznym i ostrym mieczem kłamstwa i zwalcza ona wszelkie próby ukazania faktów.

Dlatego pozornie wolno nam omawiać niemal wszystkie zbrodnie, ale jeden temat jest objęty ścisłą cenzurą.

Nie wolno sprawdzać... Holokaustu. Badania bolszewickich zbrodni podczas rewolucji czy II Wojny Światowej, popełniane przez nasienie węża są także bardzo niemile widziane i często cenzurowane.

Z powodu ukrywania się przed nami nasienia węża, szatan dodał fałszywe księgi biblijne, jak dzieła apostoła Pawła, Łukasza i Marka oraz Estery. Także usunięto z niej kilka bardzo ważnych ksiąg, jak dwie księgi Henocha czy II Księgę Ezdrasza. Linki -1 Henocha, 2 Henocha, II Ezdrasza. Te właśnie księgi ujawniają nam mnóstwo detali grzechów szatana, Adama i Ewy z Księgi Rodzaju 3:15. Księgi te ujawniają nam rzeczywiste pochodzenie nasienia węża.

Jak to się zaczęło?

Pierwszym potomkiem węża był Kain, pierworodny syn Ewy, spłodzony przez szatana w Edenie. Wiele szczegółów w podanym linku. Za spłodzenie Kaina szatan otrzymał od Boga karę śmierci wiecznej, ponieważ możliwość posiadania potomstwa przez szatana pokazała tą drogę innym aniołom.

Oni z wielką ochotą rozpoczęli seks z kobietami ziemskimi płodząc przed potopem swoje hybrydowe potomstwo, które Biblia nazywa Nefilimami. W rezultacie Bóg spowodował na ziemi potop, który niemal całkowicie zniszczył nasienie węża.

Rodzaju 6:(1) A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, (2) Ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli. (3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni. (BM)

Ale najwyraźniej za Bożą aprobatą pośród rodziny Noego,  znalazł się także hybryda czyli członek nasienia węża, prawdopodobnie Cham oraz z pewnością jego syn, Kanaan, praojciec narodu kananejskiego, znanego z wielkiej ilości gigantów jak... Goliat, którego zabił Dawid, zanim jeszcze stał się królem.

Rodzaju 6:(8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana. (9) Oto dzieje rodu Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, nieskazitelnym wśród swojego pokolenia. Noe chodził z Bogiem. (10) I zrodził Noe trzech synów: Sema, Chama i Jafeta. (11) Ale ziemia była skażona w oczach Boga i pełna nieprawości. (BM)

Zwróćmy uwagę na opis Noego. Był on jedynym nieskazitelnym człowiekiem w tym czasie, Potem urodziło mu się trzech synów, ale dalsze ich losy pokazują nam wyraźnie, że dalecy oni byli, poza Semem z doskonałością, którą pokazywał swym życiem Noe.

Rodzaju 7:(13) W tym właśnie dniu weszli do arki Noe oraz Sem, Cham i Jafet, synowie Noego, żona Noego i trzy żony synów jego z nimi, (BM)

Rozdział 9 Rodzaju mówi nam o wydarzeniu, po którym Noe przeklął syna Chama, Kanaana i uznał go za sługę swych braci. Więcej szczegółów na temat syna Chama nie mamy, ale naród Kananejczyków został z czasem przeklęty przez Boga oraz także skazany na zagładę, jako... nasienie węża.

Niestety Izraelici wykonywający wyrok Boga nie wykonali go w 100%.

Henocha 89:9 Wtedy biały byk, który stał się człowiekiem, wyszedł ze statku, a razem z nim trzy byki. Jeden z trzech byków był biały tak, jak ten byk, drugi z nich [był] czerwony jak krew, a trzeci [był] czarny. Biały byk odszedł od nich.

Sprawozdanie Henocha wskazuje wyraźnie na Chama jako skażonego genami upadłych aniołów. Detaliczne wyjaśnienia niektórych proroctw Henocha w linku.

Co jest szczególne w opisie biblijnym; szatan i upadli aniołowie nie mieli najmniejszego zamiaru, aby powstrzymać się od otwartej wojny przeciwko Bogu oraz przeciwko Bożemu ludowi, czyli Izraelowi.

Pierwsza grupa upadłych aniołów została przez Boga skazana na śmierć, ale najpierw została ona uwięziona na kilka tysięcy lat życia pod ziemią.

To nie było wystarczającą lekcją dla kolejnej grupy aniołów chętnych do seksu. Ci schodzili z góry Hermon na ziemię i kontynuowali zbrodnie swych poprzedników. Szatan także nie próżnował.

Armia nasienia węża rosła w siłę i ich zbrodnie oraz głównie ich potomstwo skaziło w znacznym stopniu czysty genetycznie Izrael, który także rozpoczął wielbienie Baala i inne szatańskie bóstwa.

To spowodowało karę Boga na Izraelu a później także na Judzie. 10 pokoleń Izraela poszło do niewoli asyryjskiej a z czasem na Kaukaz, a Judejczycy dostali się do niewoli babilońskiej.

Podczas życia Syna Bożego, Isusa, rządy nad Judą sprawowało właśnie nasienie węża, czyli plemię żmijowe potomków Ezawa, brata Jakuba (Izraela), znane jako Edomici. Król Herod oraz cała kasta kapłańska Sanhedrynu oraz zdecydowana większość mieszkańców Jerozolimy to byli właśnie Edomici, czyli... nasienie węża.

To oni skazali niewinnego Syna Bożego na śmierć. Ale w roku 70 naszej ery, kiedy ich dzieci osiągnęły dojrzałość, zdecydowana ich większość poniosła karę Bożą za śmierć Jego Syna. Oni sami ochoczo przyjęli pełną odpowiedzialność za śmierć Isusa, Syna Bożego, krzycząc:

Mateusza 27:(24) A Piłat, ujrzawszy, że to nic nie pomaga, przeciwnie, że zgiełk się wzmaga, wziął wodę, umył ręce przed ludem i rzekł: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz. (25) A cały lud odpowiadając, rzekł: Krew jego na nas i na dzieci nasze. (BM)

I stało się według ich woli. Podczas oblężenia Jerozolimy przez armię Rzymu zginęło ponad milion członków nasienia węża.

Chrystus tak ich podsumował mówiąc do uczonych w Piśmie i do faryzeuszy.

Mateusza 23:(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? (34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. (Przeczytaj cały rozdział 23.)

Co jest niezwykle ważne dla nas w dzisiejszych czasach.

Atak Edomitów na Boga, Prawdę oraz na Lud Boży skupiał się na religii Judejczyków, całkowicie kontrolowanych przez nasienie węża.

Edomici, nazywani także Chazarami czy Żydami sprawują totalną władzę nad całym światem, nad każdym państwem oraz... nad każdą religią.

To jest bezpośrednia przyczyna niezmiennych nauk we wszystkich religiach Chrześcijaństwa.

Nie ma wątpliwości, że pośród Chrześcijaństwa jest wielu uczciwych pastorów, księży, starszych czy innych wspaniałych chrześcijan. Wielu z nich to oddani słudzy Boga i Syna. Ale oni nie mogą dokonać jakichkolwiek zmian w żadnej religii z powodu ścisłej kontroli nasienia węża oraz... służb bezpieczeństwa.

Drugim problemem jest zamknięcie ich umysłów na takie zrozumienie, które nastąpi dopiero po powrocie Syna Bożego, już jako Króla.

Przeczytajmy cały 8 rozdział Ew. Jana

Jana 8:(33) Odpowiedzieli mu: Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy u nikogo w niewoli. Jakże możesz mówić: Wyswobodzeni będziecie?... (37) Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, lecz chcecie mnie zabić, bo słowo moje nie ma do was przystępu. (38) Mówię to, co widziałem u Ojca, a wy także czynicie, co słyszeliście u ojca waszego. (39) Odpowiadając, rzekli mu: Ojcem naszym jest Abraham. Isus im rzecze: Jeżeli jesteście dziećmi Abrahama, spełniajcie uczynki Abrahama.

Poniżej Isus wyłożył im całą o nich Prawdę.

Jana 8:(42) Rzekł im Isus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał. (43) Dlaczego mowy mojej nie pojmujecie? Dlatego, że nie potraficie słuchać słowa mojego. (44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Owa dyskusja dotyczy pochodzenia Edomitów, którzy rzeczywiście są potomkami Abrahama, ale pochodząc od Abrahama pochodzą oni także od Ezawa, a nie bezpośrednio od Jakuba czyli Izraela. Edomici zostali przez Boga przeklęci za służbę szatanowi oraz nieustanne ataki na Naród Wybrany. Szczytem ich zbrodni był mord na Synu Bożym, którego oni zabili rękami rzymskich żołnierzy.

Czy to spowodowało jakiekolwiek zmiany w nasieniu węża? Oczywiście że nie i w chwili obecnej mamy jeszcze bardziej mordercze plany Edomitów czy też Chazarów w odnośnie Narodu Wybranego, czyli Słowian oraz całej rasy białej.

Ponownie powstał sąd edomicki, Sanhedryn oraz mamy nasienie węża w Ziemi Obiecanej, które niemal oficjalnie rządzi od kilku lat całym światem i szykuje nam Nowy Porządek Świata z fałszywymi prawami noachidzkimi, za których łamanie planują nam ścinać głowy. Sprawdź detale w podanych wyżej linkach.

Nasienie węża to... psychopaci

Znalazłem przypadkiem niezwykły film ukazujący nam typowe sumienie czy raczej jego brak u... nasienia węża. [EN].

Istnieją grupy ludzi, którzy są nazywani psychopatami i grupy te są doskonale zbadane przez psychiatrów i psychologów. Prostym dowodem jest... zorganizowanie pochodu homoseksualistów i nazwanie tego - duma gejowska.

Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że prosta matematyka 2+2-2=0, czyli para małżeńska posiada 2 dzieci, z czasem para ta umiera i pozostaje ponownie 2 dorosłych ludzi. Zero wzrostu naturalnego.

Psychopaci pochodzenia szatańskiego z dumą dążą do... wyniszczenia rodzaju ludzkiego.

W filmie temat psychopatów omawia pani dr. psychologii, Raman Durvasula, znana szeroko na zachodzie.

Skupię się na dwóch przedstawionych typach zachowania się. 

Socjopata - człowiek normalny, który jest wychowany przez alkoholików, zbrodniarzy, przez współwięźniów itp jako stale łamiący prawo, będący ciągle w kłopotach, czyli jest on praktycznie wrogiem jakiegokolwiek establishmentu.

Cechy socjopatyczne przejął od swego otoczenia i jest przyzwyczajony do łamania prawa oraz do krzywdzenia innych ludzi. Niemniej posiada on sumienie i czasami się wstydzi, że go rozpracowano, ujawniono jego pewne grzechy itp. Nie jest urodzonym psychopatą i jest w stanie się zmienić.

Często budzi się z tego stanu stając się normalnym i wrażliwym człowiekiem. Często staje się... Chrześcijaninem.

Najprawdopodobniej takim socjopatą jest były bankier - Ronald Bernard, znany z kilku wywiadów, [PL] który ujawnił wiele detali najwyższej światowej finansjery. Gdy dano mu nóż do ręki z poleceniem zabicia na ofiarę niemowlęcia, jego sumienie obudziło się z pełną siłą i... stał się ponownie normalnym i wrażliwym człowiekiem.

Dalej pani doktor podaje, że socjopata, kiedy napada na bank z bronią w ręku, zwykle ma on nadzieję, że broni nie użyje i że nikt nie zostanie skrzywdzony. Natomiast psychopata nie dba zupełnie o nic i przelew krwi jest dla niego czymś normalnym i przyjemnym.

1:57 minuta filmu - pani doktor wyjaśnia różnicę pomiędzy psychopatą a socjopatą.

Psychopata jest psychopatą od urodzenia!!!

I to jest bezspornym dowodem na szatańskie pochodzenie nasienia węża.

Ci ludzie nie są wybrykiem natury. Jest to zupełnie inny 'rodzaj' człowieka, który takim się właśnie rodzi z powodu genów szatańskich czy anielskich. Taka osoba nie posiada żadnych ludzkich uczuć, ponieważ posiada ona zupełnie inny system nerwowy a nawet są oczywiste cechy fizyczne, według których można ich rozpoznać nawet z ich wyglądu. Nie są to hipotezy czy przypuszczenia.

Lekarze i psycholodzy doskonale wiedzą, że psychopaci mają inną budowę mózgu i po tym można ich rozpoznać. Jest ewidentne, że biblijne nasienie węża to właśnie... psychopaci! Dowodów jest masa!

Jeżeli normalny człowiek, który popełnił przestępstwo, jest zatrzymany przez policjanta: jego serce zaczyna bić szybciej, jest zestresowany, zdenerwowany i sytuacja jest dla niego bardzo nieprzyjemna. Zalewa go pot, nie potrafi się opanować i gryzie go sumienie. Obawia się ze wstydem oczekujących go konsekwencji. Nawet będąc niewinnym obawia się on... wrobienia w jakąś aferę, co się niestety często zdarza.

Psychopata niczego z tych rzeczy nie odczuwa. Oni potrafią nawet oszukać... wykrywacz kłamstwa.

Oni się nie denerwują, nie przeżywają żadnych wydarzeń, nie mają żadnego poczucia wstydu i nie czują się nieswojo w jakiekolwiek sytuacji, nawet złapani na kłamstwie.

Psychopaci twierdzą, że nie czynią nic złego i są zwykle bardzo spokojni, ponieważ oni nie mając sumień nie odróżniają dobra od zła.

Oni mogą się tego nauczyć, ale bez sumień nie są tego w stanie określić czegokolwiek jako zło lub dobro. Dlatego oni nie są nigdy pod stresem i zawsze zachowują stoicki spokój.

Widząc policjanta za sobą w lusterku podczas jazdy, nie widzą w tym żadnego problemu, poza tym, że gdzieś się mogą spóźnić. Ale nie spóźnienie jest ich problemem ale ewentualne straty finansowe z powodu nie pojawienia się w określonym miejscu o określonej godzinie.

Oni mogą mieć trupa w bagażniku i nie odczuwać żadnego zdenerwowania z powodu zbliżającego się policjanta. Jeżeli dostaną mandat, jest to nieistotna drobnostka, żadnych uczuć gniewu czy nawet niezadowolenia oraz pełna kultura z ich strony.

Większość kryminalistów to właśnie psychopaci!

Część psychopatów potrafi udawać osoby wrażliwe, ale są to reakcje wyuczone i stosowane przez nich w jedynie w szczególnych sytuacjach.

Tego typu ludzie są bardzo cenni w wielu zawodach, jak: oficerowie wojska, policji, sędziowie, prawnicy, politycy, dziennikarze, pracownicy mediów, lekarze, naukowcy czy inne wysokiej rangi stanowiska czy pozycje. Oni zajmują wysokie pozycje w korporacjach, na uniwersytetach, w aparatach rządowych. To oni są zwykle najwyższymi autorytetami religijnymi na najwyższych szczeblach religijnych organizacji.

Psychopaci uważają, że im należy się władza nad światem właśnie z powodu braku sumień ludzkich oraz ich pełnej kontroli sposobu zachowania się.

W Anglii istnieje szczególnie pielęgnowany sposób zachowania się. Nazywany jest on brytyjską flegmą.

Brytyjczycy są zachęcani, aby nie ukazywać publicznie swoich uczuć, co jest słabością, która powinna być ściśle kontrolowana.

Psychopaci są najczęściej szefami gangów, mordercami, bankierami okradającymi bez sumień mnóstwo ludzi. Mogą oni bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia zabijać ludzi i czuć się z tym zupełnie dobrze. W jednym wywiadzie z seryjnym mordercą skazanym na śmierć, powiedział on, że zabójstwo dla niego jest największą przyjemnością.

Nie może on zapomnieć o pierwszym morderstwie, widoku ciętej skóry i masowego upływu krwi. To wszystko powodowało u niego wielką gęsią skórę. Nie mógł odżałować, że następne tego rodzaju odczucia nie były już tak mocne, jak to pierwsze.

Pani doktor w 4:34 minucie tego filmu mówi o przyczynach genetycznych takiego zachowania się. Według niej, czasami jest trudno jednoznacznie określić, kto jest urodzonym psychopatą lub wyuczonym socjopatą z powodów... mieszania genów psychopatów z  normalnymi ludźmi.

Inne znane cechy psychopatów

Są oni zwykle inteligentni, co powoduje, że rzadko są przyłapani na gorącym uczynku i często robiąc świadomie dobre wrażenie oszukując skutecznie niezbyt wyszkoloną policję. Dlatego wiele zbrodni uchodzi im bezkarnie.

Uczą się prawidłowego zachowania się w społeczeństwie, ale jest to jedynie zewnętrzna fasada, czyli udawanie ludzkich uczuć, których oni nie posiadają. Często są przystojni i czarujący, a kobiety są także często piękne.

Z tych właśnie powodów naiwni ludzie wybierają ich do... rządów!

Już jako dzieci są znani jako podpalacze, złodzieje, łobuzy, manipulatorzy jeszcze przed wiekiem 15 lat. W ten sposób fachowcy rozpoznają ich jako psychopatów po ich zachowaniu się w młodym wieku. Socjopaci nie zachowują się w taki sposób przez 15 rokiem życia.

Pani doktor podaje przykład psychopaty, który odrzucony przez panienkę z jakichś tam powodów zrobił następujący wysiłek. Zaczął być dla niej bardzo miły, kochający, kupujący kwiaty i stał się wzorowym kandydatem na męża. Potrafił działać w taki sposób przez cały rok!

Narzeczona uwierzyła w jego zmianę ale... kiedy było już blisko ślubu, powiedział jej wprost, że udawał to wszystko po to, aby ją rozkochać w sobie i rzucić ją za to, że ona go pierwsza odrzuciła. A ona rzeczywiście uwierzyła, że on się zmienił i... zakochała się w nim.

Tak wygląda nasienie węża z pozycji naukowca psychologa.

Najohydniejszą cechą nasienia węża jest pedofilia

Uczucie to jest zupełnie nieznane normalnemu człowiekowi, który nie podnieca się seksualnie na widok nagiego 3 latka.

Dlatego w reklamach mas mediów widzimy głównie pół nagie kobiety a nie dzieci.

To my - goje mamy być zachęcani do kupna, a nie oni. Oni posiadają NASZE pieniądze na wszystko i nie potrzebują telewizyjnych reklam.

Słyszałeś na pewno o próbach legalizacji pedofilii i o próbach protekcji pedofilów! Teraz już wiesz, kto i z jakich przyczyn za tymi pomysłami stoi!

Jaka organizacja religijna jest najbardziej znana z masowej pedofilii?

W katolicyzmie istnieje ponad 10 milionów raportów pedofilii księży na całym świecie. Podobno jest to raport fragmentaryczny ponieważ większość oskarżeń jest natychmiast odrzucana.

Świadków Jehowy także prześladuje masowa pedofilia.

Wszystkie religie są także całkowicie kontrolowane przez wrogów Boga i Prawdy a Chrześcijaństwo jest w rękach wszelkiej maści satanistów, psychopatów i pedofilów. W piątki, czyli w szatański sabat oni gwałcą, mordują niemowlaki i piją ich krew, a w niedzielę cytują Biblię na kazaniach dla Chrześcijan.

Nasienie węża doskonale wie, że zbawienie im nie przysługuje i większość z nich wie, że ich bogiem jest szatan. Dlatego mu wiernie służą i ukrywają to przed nami.

Ich sabat zaczyna się w piątek o zmierzchu i kończy się w sobotę o zmierzchu. Doskonałe złamanie prawa Tory i niezwykle wygodne przy czczeniu Lucypera. Ofiary składa się o północy w piątek.

Po zmierzchu w piątek zabiera się dzieci na rzeź, kiedy już jest ciemno, potem jakieś przygotowania i morduje się je o 24:00, a w sabatni dzień można się wyspać po 'pracowitej' nocy. W niedzielę, jeżeli jest się pastorem czy księdzem, mówi się o... miłości do bliźnich.

Hybrydy wierzą w Talmud oraz stosują Protokoły Mędrców Syjonu jako system kontroli nad światem. Owe plany wielu już zna, ale jedynie Bóg może pomóc w odzyskaniu naszej wolności.

Ujawniono ostatnio wiele połączeń brytyjskiej korony ze znanymi pedofilami, jak nie żyjący już Jimmy Saville.[EN] Jimmy nigdy nie był skazany za masę pedofilskich wyczynów i wiadomo, że rząd go chronił. Rząd brytyjski jest także uwikłany w pedofilię po czubki uszu, podobnie jak niemal wszystkie rządy na świecie i wszelkie informacje w tym temacie są natychmiast cenzurowane - tak przez władze jak i media.

Odbyła się wielka demonstracja przed brytyjskim parlamentem, na którego bramie przymocowano transparenty a także listy oskarżanych wielu członków parlamentu oraz rządu o skrajną pedofilię. Policja nie reagowała.

W kwietniu 2015 w siedmiu brytyjskich miastach odbyły się masowe protesty przeciwko tuszowaniu rządowych pedofilów.

Czy widzisz te zrozpaczone masy normalnych ludzi, żyjących pod oprawcami nasienia węża, którzy jawnie już gwałcą i mordują ich potomstwo? Źródło - April 11th [PL]  W Australii, USA czy innych krajach nie jest lepiej. Australia.[PL]. Polska także nie jest wyjątkiem.

Jeżeli rząd nie jest oficjalnie przeciwko pedofilii, wiedz, że jest on na pewno... za!

Jeden z ostatnich przykładów. Oskarżony o pedofilię arcybiskup Józef Wesołowski, były nuncjusz apostolski w Dominikanie, został aresztowany przez żandarmerię Watykańską. Źródło - http://www.rp.pl. Tego jest znacznie więcej.

Aby w tylu miastach zorganizować takie olbrzymie protesty, pedofilia musi być masowa!!!
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że organizacja watykańska została uznana za organizację zbrodniczą a papież Franciszek został skazany na dożywotnie więzienie za zbrodnie przeciwko ludzkości?

http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm  

Zwróć szczególną uwagę na to, że tego rodzaju ludzie kontrolują niemal wszystkie religie na całym świecie! Owe informacje są w pełni potwierdzone, aczkolwiek nie są one rozpowszechniane przez... nasienie węża pracujące w mas mediach.

Dlaczego większość z nas wierzy kłamcom?

Z powodu posiadania sumienia jesteśmy bardzo łatwymi ofiarami każdego sprytnego oszusta czy kłamcy.

Nie ufajmy nigdy ludziom z kręgów znanych z przynależności do nasienia węża!

My, kierując się sumieniami często nie jesteśmy w stanie... uciąć głowy kurczakowi. Ale Oni potrafią beztrosko a nawet z przyjemnością mordować i torturować miliony ludzi bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Wojny światowe oraz dzikość Rewolucji Październikowej w Rosji są tego oczywistym dowodem. 

Zbrodnie pedofilów to tortury ofiar ludzkich dla szatana

Biblia opisuje nam kaźnie dzieci ofiarowywanych Baalowi. Kładziono na stalowych dłoniach posągu Baala, rozżarzonych do czerwoności kilkumiesięczne niemowlęta w ofierze. Satanizm czy wielbienie tzw. starożytnych bogów zawsze było i jest związane z krwawymi i okrutnymi rytuałami. Szatan jest zawsze odbiorcą tych ofiar pomimo zmian nazwy bóstwa.

Nasienie węża nie ma wielkich szans na zbawienie, więc z tej przyczyny nienawidzi ono Boga i Biblii i z ochotą służy ono szatanowi. Ale... nie każdy członek nasienia węża jest rzeczywistym nasieniem węża. Z powodu niewierności kobiet często się zdarza, że syn czy córka posiadają cechy ludzkie i duszę połączoną z moralnością. Pomimo wychowywania w szatański sposób ludzkie sumienia wcześniej czy później u takich osób się budzą i z czasem stają się oni ludźmi wierzącymi w Boga.

Owa niewierność działa w obie strony a dodatkowym problemem jest stałe odnawianie się ludzkiego DNA i stopniowy powrót do bycia człowiekiem z duszą i sumieniem. Dochodzi często do sytuacji, w której nie można jednoznacznie określić; kto jest kim.

Rytuały krwawe połączone z torturami są ulubioną rozrywką dla szatana oraz nasienia węża. Z powodu powszechnej pedofilii dochodzi do horrendalnych sytuacji gwałcenia kilkumiesięcznych dzieci. Potem owe maleństwa zabija się w jeszcze bardziej okrutny sposób, aby sprawić im maksymalny ból fizyczny oraz przerażający strach.

To powoduje reakcję ciała, które wydziela adrenalinę do krwi ofiary, która jest przysmakiem dla uczestników takiej 'uczty' oraz jest niezwykle mocnym narkotykiem. Także owa młoda i świeża krew jest według tych 'ludzi' czynnikiem przedłużającym ich długość życia

Taka krew jest nazywana: Adrenochrome.

Oto rzeczywiste przymioty nasienia węża, które uwielbia takie ofiary. Jest sporo zeznań świadków o takich wyczynach papieży oraz są świadkowie angielskiej rodziny królewskiej, którzy z radością uczestniczą w takich orgiach rytualnych, kanibalizmu i piciu ich największego przysmaku - Adrenochromu. Rytuały takie są masowe i setki tysięcy dzieci ginie co roku na ołtarzach szatańskich.

Jest to szczelnie ukrywana zbrodnicza działalność politycznych i królewskich elit.

Ze względu na masowość tych zbrodni oraz z powodu nie dopuszczaniu do władzy czy mediów osób nie będących nasieniem węża, ów proceder trwa nadal i nie można niczego zmienić z powodu ścisłych i rygorystycznych środków bezpieczeństwa stosowanych przez tych satanistów.

Praktycznie szanse są niewielkie, aby kogokolwiek za to ukarano a dowodem są zbrodnie księży katolickich, z reguły rzadko karanych. Ostatni przykład morderstwa Jeffreya Epsteina jest tego wymownym dowodem. Z tych przyczyn nazwa - nasienie węża - jest jak najbardziej adekwatna dla tych nieludzkich stworzeń.

Dlatego nadal trwa rzadko ujawniana masa zbrodni światowych elit i szanse na powstrzymanie tych zbrodni i szanse dla ukarania winnych są raczej niewielkie.

Zwróćmy uwagę na jeden ważny aspekt. Zwłaszcza w USA mamy OLBRZYMIĄ masę dowodów na zbrodnie pedofilii oraz składania ofiar z dzieci a nawet niemowląt. Jak na razie sprawa pedofila Epsteina niczego nie zmieniła.

Ich motto: Jedzmy i pijmy adrenalinę, bo jutro pomrzemy!

Z powodu braku większych szans na zbawienie, powiedzenie to jest ich rzeczywistą postawę życiową, która w ich zachowaniu się jest ewidentna oraz logiczna, zwłaszcza w wielu przypadkach depresji i związanych z nią samobójstw, które często są ich plagą. To wszystko jest wynikiem braku celu życia, jaki posiadają ludzie wierzący w Boga.

Myśl o śmierci oraz nicości po niej jest dla nich nie do zniesienia.

Ich ideologia religijna oraz polityczna, a tych dwóch nie można rozdzielić, posiada wiele określeń. Najpopularniejszym jest... lewactwo, ponieważ oni stoją i to nie przypadkowo po lewicy. Po prawicy są zawsze prawi ludzie.

Ową ideologię najlepiej określa tzw. doktryna Lucypera.

Jest to odwrotność Bożych przykazań oraz odwrotność wszelkich Bożych planów i faworyzowanych przez Boga zachowania się człowieka.

W to wchodzi także nienawiść do życia, do piękna, do szlachetności, współczucia dla innych, radości z dokonania czegoś altruistycznego i wiele innych typowych ludzkich cech, znienawidzonych przez nasienie węża.

Najdziksze pomysły, jak zatruwanie atmosfery, pożywienia, GMO, trujące leki, przymusowe szczepienia, pogarda dla pokoju i dla rzeczywistej demokracji, pogarda dla Chrześcijaństwa i myślenia chrześcijańskiego, wynagradzanie najlepszych, równe szanse dla wszystkich to cele ich nienawiści.

Ostatnio obserwujemy coraz bardziej agresywne wysiłki wprowadzania idiotyzmu genderyzmu, popierania wszelkich ludzkich zboczeń, obrzydzanie nam małżeństw, feminizmu i  głośne pochwały dla aborcji. Wszystko, co jest najbardziej szkodliwe dla rodzaju ludzkiego ONI z wielkim zapałem popierają i reklamują.

Wszelkie ruchy komunistyczne, syjonistyczne czy faszystowskie to ich wynalazki a plan trzech wojen światowych to plan szatana, który oni z radością realizują. Protokoły mędrców Syjonu oraz plan Kalergiego to także ich plany wyniszczenia rasy białej z Chrześcijaństwem włącznie.

To oni od czasów Rewolucji Francuskiej rozpoczęli morderczy atak na rasę białą, wywołując I Wojnę Światową oraz II Wojnę Światową. Jedynym celem tych wojen było wymordowanie maksymalnej ilości mieszkańców Europy, głównie Słowian. Niedawna inwazja imigrantów na Europę oraz na USA to chyba ostatnia szansa na zupełne wyniszczenie rasy białej, przeciwko której w szczególności w krajach zachodnich są oni otwarcie pałający otwartą nienawiścią. Trwa ostry rasizm przeciwko rasie białej we wszystkich krajach.

Owe masowe mordy mają kilka celów. Sprawiają mordercom oraz wydającym takie mordercze rozkazy wielką radość oraz satysfakcję. Po ich śmierci wszelkie ich rzeczy stają się własnością morderców.

Trzecia przyczyna to zabicie jak największej ilości białych, chrześcijan a w szczególności Słowian i w to miejsce spłodzenia własnych dzieci, czyli to zwiększa przewagę liczebną nad nami znacznie szybciej rozmnażającego się nasienia węża.

Co jest szczególnie ciekawe, tych 'ludzi' cechują wszelkie możliwe zboczenia seksualne.

To jest przyczyna takich postaw władz na całym świecie, które propagują wszelkie zboczenia.

Mało tego. Nasze dzieci są bez wiedzy rodziców przekonywane do zmiany płci, co powoduje straszliwe okaleczenie do końca życia, które trwa często krótko, ponieważ oszukane ofiary tych zbrodni z czasem popełniają samobójstwa.

Jest faktem, że olbrzymia  część nasienia węża posiada wady w stylu obojnactwa, czyli podwójnej płci. Skąd się to bierze? Są to pozostałości po upadłych aniołach, którzy mają nawet dzisiaj seks z ludzkimi kobietami ale sami aniołowie są NAJPRAWDOPODOBNIEJ obojnakami. Nie ma o tym pewności, ponieważ Biblia nam tego nie mówi.

Na wielu rzeźbach starożytnych w przypadku bóstw czy też aniołów niemal wszyscy oni są obojnakami i te cechy są przekazywane podczas seksu nieprawemu potomstwu ludzkim kobietom. Właśnie w taki sposób tworzy się odrębna rasa ludzi pozbawionych sumień oraz jednej, nie obu, LUDZKIEJ płci.

Przeczytaj koniecznie ten artykuł oraz obejrzyj w nim ten film. Na pewno doznasz szoku ale zrozumiesz owe wysiłki władz nasienia węża, dążące za wszelką cenę do zalegalizowania pedofilii oraz wszystkich możliwych zboczeń.

Dopiero teraz zrozumiesz kto i dlaczego za tym stoi!

To oni uzurpują sobie imię Narodu Wybranego przez Boga, chociaż... Boga nienawidzą.

Celem umieszczenia żydowskiego Izraela w Palestynie było i jest zwiedzenie Chrześcijan. Twierdzą oni, że to Bóg dał im tę ziemię. Nic dalszego od Prawdy. Sprawdź. Link.

Tak w dużym skrócie wygląda nasienie węża oraz jego wojna przeciwko Ludowi Bożemu.

Z 25% rasy białej pozostało nas już zaledwie 7% i liczba ta w zastraszająco czasie nadal maleje z powodu nieludzkiego podsycania nienawiści mężczyzn do kobiet, LGBTQ-P, niebezpiecznej ideologii gender oraz zachęty do masowych aborcji. Za pomocą trudnych warunków życia szanse na potomstwo pośród białej rasy są nikłe, ponieważ wszelkie możliwe fundusze są przekazywane imigrantom. Europa wymiera w szybkim tempie.

Podsumowanie...

Czytelniku, otrzymałeś wielką broń do ręki, czyli wiedzę o twoim śmiertelnym wrogu. Nie po to, abyś go zwalczał z bronią w ręku, ale abyś unikał za wszelką cenę jakichkolwiek konfrontacji. Znając ten materiał z łatwością rozpoznasz psychopatów i najrozsądniej dla ciebie będzie trzymanie się od nich z daleka.

Jeżeli spotkasz ludzi sobie nieznanych, pytaj co planują na święta, czy czytają Biblię, co myślą o Trumpie, o feminizmie, o aborcji, czy o Covid-19 itp. Pytaj ich, co myślą o religiach a w szczególności o moralności i uczciwości.

Zawsze znajdź nieco czasu, aby jak najszybciej rozpoznać tych ludzi, którzy cię zwykle otaczają. Kiedy już nie masz żadnych wątpliwości, bądź wobec nich grzeczny ale nigdy ich nie darz zaufaniem. W szczególności zwracaj uwagę na swoje dzieci, zwłaszcza w ich obecności.

Nigdy swych dzieci nie powierzaj pod ich opiekę!

Istnieje olbrzymia szansa, że je możesz... utracić. Zanim zostaniesz oszukany czy okradziony, zrozumiesz niebezpieczeństwo i już nigdy nie zaufasz ludziom tego rodzaju.

Masz miłować swoich nieprzyjaciół, co oznacza bierną wobec nich postawę oraz unikanie za wszelką cenę jakichkolwiek konfliktów.

Kiedy już wiesz, z kim masz zaszczyt, nadal zachowuj neutralność.

Nie szukaj pośród nich przyjaciół czy współmałżonków. Unikniesz wielu rozczarowań.

Jak powiedział Isus, chcą od ciebie butów, oddaj im jeszcze płaszcz. Twoim celem jest pokój z nimi a Bóg osobiście ich osądzi i wykona na nich sprawiedliwy wyrok.

To wojna Boża - nie nasza. Unikaj konfliktów za wszelką cenę. Zaufajmy Bogu a nasze wyzwolenie już jest bliskie!

Sprawdź także ten artykuł. Jak rozpoznać Żyda?

Wbrew masowemu przekonaniu, nie politycy czy mężowie stanu rządzą światem. Rządy nad światem są sprawowane przez szatana oraz upadłych aniołów. Rozkazy od tej grupy idą do najpierw do Watykanu a potem do europejskich rodzin królewskich w imieniu czerwonego smoka, czyli szatana. Wszyscy prezydenci USA; byli oraz nadal są ze sobą blisko spokrewnieni.

Spójrz na te zdjęcia z Watykanu, stolicy... nasienia węża.

Druga grupa wykonawcza owych rodzin nasienia węża to politycy, bankierzy i przemysł militarny i korporacyjny, które otrzymują rozkazy z rodzin królewskich oraz z Watykanu. Ostatnia grupa - Żydzi - jest z powodu ich otwartego zła w postaci komunizmu na ziemi najbardziej znienawidzona.

Panuje błędne przekonanie, że Izraelici biblijni to Żydzi

Jest to nieprawda i w Biblii w ST praktycznie nie ma słowa Żyd, poza I Księgą Ezdrasza oraz księgą Estery, która jest zwykłą baśnią.

Bóg osobiście zmienił imię syna Izaaka, Jakuba na Izrael i w ten sposób powstał Naród Wybrany, złożony z 12 pokoleń synów Izraela (Jakuba).

Bóg nigdy nie nazwał Izraelitów Żydami.

Żydzi w Palestynie także nie nazywają siebie Izraelitami ale nazywają siebie Izraelczykami. Przypuszczalnie Bóg na to im także nie pozwolił.

W I Ezdrasza w języku aramejskim mamy słowo Żydzi, które w oryginale także nie istniało. Słowo Żyd powstało w języku niemieckim, w którym określono Judejczyków nazwą Juden. Po angielsku nazwano ich Żydami i owa nazwa powstała dopiero niedawno, czyli po napisaniu ostatniej księgi biblijnej, Objawienia (Apokalipsy).

To oznacza, że termin Żydzi nigdy nie wystąpił w oryginalnej Biblii i jest efektem błędnego tłumaczenia czy raczej celowego wprowadzania nas w błąd.

Dlatego mamy poniżej prawidłowo przetłumaczony i znany przez wielu z nas werset:

Apokalipsa 2:(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Żydzi zawierają najrozmaitsze rasy, jak biała, chazarska (najliczniejsza), tatarska, kozacka, arabska czyli znaczna część z nich to Edomici, potomkowie Ezawa z linii rodowej Abrahama. Ale owa linia, skundlona z Kananejczykami (Nefilimami) została przez Boga całkowicie odrzucona. (Sprawdź tekst jedynego rozdziału księgi Abdiasza!)  Są także Żydzi czarnoskórzy, Żydzi chińscy i japońscy, czy jeszcze inne odgałęzienia.

To wszystko dementuje wszelkie spekulacje na temat Żydów jako rzekomego Narodu Wybranego, który był w rzeczywistości jedną czystą genetycznie rasą ludzką, bezpośrednim dziełem Boga. Byli to i są nadal... Słowianie!

Taki był i jest nadal cel Boga: zachowanie oryginalnych genów Boga, które wyposażały Lud Boży w ludzkie sumienia. Wszelkie mieszania się Izraelitów z innymi, skażonymi genetycznie narodami były przez Boga Izraelitom surowo zakazane.

Na świecie toczyła się zawsze i trwa nadal wojna dobra ze złem. Jest to wojna pomiędzy nasieniem węża a Narodem Wybranym przez Boga. Zawsze stroną atakującą jest niezwykle okrutne i pozbawione sumienia nasienie węża. Dobro to sumienia stworzone przez Boga. Zło to brak sumień u nasienia węża!

Poniżej cała historia świata z ust samego Boga.

Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.

Pewna część Żydów to zwykli ludzie, ale wielu tzw. normalnych ludzi to także nasienie węża.

Dzieje się tak z powodu swobodnego przepływu genów w obie strony. Nie stosując się do prawa Bożego, nie znając Prawa i ignorując je - świadomie lub nie - powodujemy poważne problemy, których Bóg zawsze chciał nam oszczędzić. Niewielu sprawdza kandydatów na współmałżonków pod względem genetycznym i nie zawsze jest to możliwe.

Nie bez powodu Biblia mówi nam o potrzebie dziewictwa przed wyjściem za mąż. Istnieje także coś takiego jak telegonia, która jest przed nami ukrywana lub całkowicie zaprzecza się o jej istnieniu. Istnieją także świeckie 'standardy' moralne, które nie mają żadnego związku z moralnością biblijną. Z tych powodów nasza genetyka jest poważnie uszkodzona i trudno jest określić kto jest kim.

Niewierność małżeństw powoduje olbrzymią plagę mieszania się genów i wielu Żydów myśli, że są Żydami, ale nimi nie są i jest także odwrotnie. Wielu Polaków czy Słowian uważa się za Słowian, ale nimi nie są.

Żydzi przyznają, że ich bogiem jest szatan. W wywiadzie z Rosenthalem padło takie zdanie:

My jesteśmy narodem wybranym przez boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym bogiem jest LUCYFER, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.

Jak powiedział Chrystus: po uczynkach ich poznacie. Nie musimy więc badać ich DNA a rozpoznajemy ich łatwo po czynach.

Znani byli z okrucieństwa mnisi i kaci Inkwizycji Kościoła Katolickiego oraz znane są nam całe narody uwielbiające przelewy krwi i przemoc.

W Chinach komuniści przeprowadzili rewolucję kulturalną i w okrutnych mękach zginęło 60- 80 mln. niewinnych ludzi. Ulubioną karą Chińczyków jest śmierć tysiąca nacięć. Nacina się ciało skazańca w bezpiecznych miejscach dla życia i człowiek taki umiera godzinami w straszliwych mękach. W reżimie Pol Pota zginęło w torturach 4.5 mln. ludzi.

W Armenii Turcy wymordowali brutalnie około 1.5 milionów Ormian ludności cywilnej. Znamy zbrodnie wołyńskie na Polakach, zbrodnię w Katyniu oraz tortury... polskich dzieci. Znamy zagłodzenie co najmniej 11 milionów Ukraińców za Stalina. Japończycy słynęli z masowych rzezi, podobnie jak Chińczycy.

W Japonii z powodu ciągłego przelewu krwi naród ten skutecznie powstrzymał przyrost naturalny na kilkaset lat. Chińczycy mordowali się z podobnym zapałem i oba narody słyną z niezwykłego okrucieństwa, czyli 'słyną' z braku sumień.

Typowym przykładem nieludzkiego postępowania Japończyków jest samobójstwo harakiri. [PL] Zwróćmy uwagę na niezwykły szacunek, jakim Wikipedia darzy takich samobójców!

Istnieje znacznie więcej przykładów oraz zdjęć w materiałach tego rodzaju.

Poznanie prawdy  w tym temacie może pomóc każdemu z nas w podejmowaniu najważniejszych decyzji życiowych, w kwestii ożenku czy wyjścia za mąż, w kwestii zaufania do partnera w jakimś biznesie, w dążeniach do awansu w miejscu pracy, do stanowisk na wysokich pozycjach, czy do prowadzenia uczciwego interesu itp. Wystarczy trochę obserwacji pod odpowiednim kątem i jeżeli zrobisz to sprytnie, znajdziesz szybko odpowiedź na swoje wszelkie wątpliwości.

Wiesz teraz, co jest przyczyną tego, że nigdy nigdzie nie zajdziesz w pewnych sferach. Nikt ważniejszy nie potraktuje cię poważnie i nigdy nie da ci nigdy szansy.

Poznasz także przyczyny największych kłamstw oraz oszustw w polityce polskiej czy światowej.

Poznawszy ten temat rozpoznasz także kim jesteś oraz unikniesz wielu pułapek i nieszczęść. Być może nie tylko uratuje to tobie życie ale doprowadzi cię nawet do życia wiecznego.

Jedna ważna przestroga! Znajdziesz takich, którzy będą starali się ciebie powstrzymać przed przeczytaniem tego materiału. Tak czynią właśnie... ONI!!!

Jeżeli chcesz poznać nieco prawdy na temat nasienia węża z ich własnych publikacji, sprawdź artykuły zawarte w tych linkach.

Jak sam widzisz, materiałów oraz dowodów jest wiele na ten temat

Powrót na stronę główną