Upadek Wielkiej Nierządnicy

II Ezdrasza 6:(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha. (27) Bo zło będzie usunięte, a oszustwo będzie wygaszone. (28) A wierność będzie owocowała, korupcja będzie zwyciężona, a prawda, która przez tak wiele dni nie owocowała będzie ujawniona. [BM]

Co to jest Chrislam?

Chrislam to próba zsynchronizowania chrześcijaństwa z islamem. Chociaż zaczęło się to w Nigerii w latach 80., idee Chrislamu rozprzestrzeniły się na większą część świata. Zasadniczą koncepcją Chrislamu jest to, że chrześcijaństwo i islam są kompatybilne, że można być jednocześnie chrześcijaninem i muzułmaninem. Chrislam nie jest prawdziwą religią samą w sobie, ale zacieraniem różnic  między chrześcijaństwem a islamem.

Sytuacja polityczna świata była i jest całkowicie przed nami ukryta.  Była ona jednak organizowana od prawie 300 lat przez szatana. Szatański plan nie był do tej pory zrozumiały i był traktowany jako niegroźny. Rozpoczął się jednak ruch Watykanu w kierunku straszliwszej wojny religijnej.

Do tej pory mieliśmy religijny pokój, nie było krwi przelanej z powodów różnic wierzeń religijnych w chrześcijaństwie. Problem właśnie stworzył z pełną szatańską świadomością Watykan oraz Islam. Pomógł kler, którzy owe zbrodnicze plany Watykanu przez nami ukrył. Czy to się jemu powiedzie?

Zbrodnicze oszustwo Watykanu

Rzym oszukał wszystkich katolików na świecie, z polskimi włącznie, ponieważ nigdy przed tym wydarzeniem księża, biskupi, arcybiskupi czy kardynałowie o tych zbrodniczych planach nigdy nie poinformowali swoich wiernych Kościołowi.

Powszechnie w krajach arabskich uczy się, że Allach to imię ich boga. Allach nie jest Bogiem. On nigdy niczego nie stworzył ani niczego dobrego nie uczynił. Sprawdźmy błędną argumentację z tego polskiego linka. Co Znaczy IT IS ALLAH po Polsku - Tłumaczenie po Polsku.

Oszustwo ukazuje nam wysoce niebezpieczny plan Watykanu, aby uznawać arabskiego 'boga' Allacha jako naszego Boga  i nazywać naszego Boga... Allachem! Według Kościoła Allach znaczy - Bóg!

Biblia jest znacznie starsza od Koranu, ale nigdzie ona nie nazywa Boga Wszechmogącego Allachem!

Stwórca wszystkiego ma na imię... Bóg. Nie Jahwe, Jehowa czy inne fałszywe imiona. Imieniem Stwórcy wszystkiego jest Bóg ponieważ jest on jedynym Bogiem i innych bogów nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Jest to wyjątkowo perfidny atak Watykanu na samego Boga oraz na całe chrześcijaństwo.

Sprawdźmy jeszcze raz szatański plan III Wojny Światowej. Dopiero teraz szatański plan ukaże nam swoje wyjątkowo przerażające i zbrodnicze plany. Co jest najgorsze, Kościół Katolicki jest absolutnym zdrajcą wiernych, których chce on zniszczyć rękoma Islamistów, realizując poniższy szatański plan.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." Albert Pike.

Nihilizm - wartości ludzkie są bezpodstawne, życie nie ma sensu, wiedza jest niemożliwa, a inne byty nie istnieją lub są bezsensowne.

Filozofia życia nasienia węża, które nie posiada duszy ludzkiej oraz żadnej moralności.

"...masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy..."

Szczególnie ważny fragment szatańskiego planu. Jest to opinia... szatana, który jest jej autorem. To szatan kontroluje wszystkie religie wraz ze swymi 'boskimi duchami', czyli demonami. Szatan i demony dążą do zmiany ludzi wierzących Boga w... nierozumne zwierzęta.

Plan III Wojny Światowej to okrutny szatański plan zniszczenia kontrolowanego przez szatana chrześcijaństwa. Polityczni syjoniści to ci, którzy umieścili w Izraelu Żydów jako rzeczywistych  Izraelitów.  To wszystko zorganizował oraz nadal organizuje Watykan - czyli Kościół Katolicki.

Szatan śmieje się z chrześcijan, ponieważ wierzy on, że masy ludzi stracą do Kościoła oraz do Boga całkowite zaufanie.

"Boskie duchy formujące chrześcijaństwo" z powyższego tekstu to oczywiście demony kontrolujące chrześcijaństwo przez Watykan oraz jego bałwochwalcze doktryny o Maryi. W tym wywiadzie papież powiedział, że Jerozolima nie powinna należeć tylko dla Żydów! PL

Zwróćmy uwagę na to, że w pobliżu miejsca świątyni Bożej jest meczet na skale. Przypadek? Nie! Ten plan był powoli i systematycznie realizowany przez szatana oraz wielbiący szatana Watykan wraz jego równie szatańskim i pedofilskim klerem.

Teraz widzimy wyjątkową perfidię tego zbrodniczego planu szatana oraz udziału Watykanu w planie wymordowania milionów ludzi wierzących w Boga oraz zrzucić na chrześcijan i na Boga winę za wszystkie zbrodnie na ziemi. To było zaplanowane już kilkaset lat temu przez samego szatana.

To jest przyczyną ukrywania przed światem planów niezwykłej rzezi chrześcijan, którym już zaczęto wmawiać, że Allach to nasz... Bóg. Jest to ohydne kłamstwo!

Problem polega na tym że Allach nie jest bogiem, nigdy nie istniał i nadal on nie istnieje. Nie podał on nigdy nikomu żadnych proroctw. Rzeczywistym Bogiem jest autor Biblii i słowo Bóg jest jego imieniem i tytułem. To Bóg podał nam proroctwa, które wypełniają się obecnie na naszych oczach.

Szatan utracił już władzę

Szatan nie był w stanie zorganizować owej rzezi religijnej, którą planował przez kilka wieków. Powody są oczywiste. Szatan popełnił mnóstwo błędów, jak to u niego w zwyczaju. Władza szatana była oparta na władzy... Watykanu, który już upadł!

Watykan nie ma już wsparcia od szatana, ponieważ je stracił oraz utracił swoje pieniądze czyli Bank BIS!

Watykan upadł i utracił swoją totalną władzę nad światem, którą do niedawna posiadał. Jedyne co go czeka, to utrata złota, które Watykan posiada w Morzu Śródziemnym oraz całkowite zniszczenie tej ohydnej Wielkiej Nierządnicy.

Szatan stracił swoją władzę. Nie zdołał on spowodować wielkiego konfliktu religijnego. To, co podpisał papież, z którym już nikt w chwili obecnej nie chce rozmawiać, ponieważ nie ma on obecnie żadnej mocy, nie ma pieniędzy. Nastąpiła pełna klęska Rzymu oraz... klęska SZATANA!

Tracąc moc Watykanu szatan utracił całą władzę nad światem.

Dlatego szatan rozpoczął Covid-19, ponieważ Watykan już upadał i nic tego nie mogło powstrzymać. Dlatego o Covid-19 nie ma żadnych wcześniejszych planów. Szatan już nie rządzi światem ale rządy zaczyna sprawować nowych 10 króli. Jednym z nich (chyba) jest Putin a drugim jest ostatnio wybrana w Rzymie (Włoszech) Giorgia Meloni, która powraca w swoich mowach do typowej ludzkiej rodziny. PL

Tytuł artykułu: Nowa włoska premier zwraca uwagę na globalistyczną elitę, mówi, że jej ludzie zabierają kraj z „Nowego Porządku Świata”

Fragment jej wystąpienia, tuż pod nosem papieża Franciszka.

Zupełnie nowa włoska premier Giorgia Meloni zwróciła uwagę globalistycznej elity podczas płomiennego przemówienia po jej zwycięstwie w wyborach w niedzielę, w którym powiedziała, że ​​planuje „rozmontować Nowy Porządek Świata”. Meloni, której nie jest obca wstawanie się w obronie zwykłych Włochów, ostrzegła malutką globalną elitę, która przez dziesięciolecia układała talię przeciwko miliardom zwykłych obywateli w dziesiątkach krajów, że „naszym głównym wrogiem jest dziś globalistyczny dryf tych, którzy postrzega tożsamość i wszystkie jej formy jako zło do pokonania” i którzy „nieustannie proszą o przeniesienie prawdziwej władzy z ludzi do ponadnarodowych podmiotów kierowanych przez rzekomo oświecone elity”, zgodnie z raportem NewsPunch Nowy włoski przywódca przysięga zburzyć „Nowy Porządek Świata”  .

Ale Watykan... milczy! Z tych przyczyn podpisanie czegokolwiek przez Rzym/Watykan nie ma żadnej wartości i do wojny religijnej przeciwko chrześcijaństwu na pewno nie dojdzie. Europa jest na krawędzi zmian swoich syjonistycznych globalistycznych przywódców i to zacznie się coraz bardziej nasilać.

Szatan w ten sposób utracił swoje rządy nad całym światem i po nim obejmie krótkie rządy nowych 10 króli, którzy oddadzą władzę na 3.5 roku dla Bestii złożonej z upadłych aniołów. To wszystko dzieje się na naszych oczach, ale trzeba spojrzeć we właściwym kierunku i z punktu widzenia... Boga!

Media syjonistyczne o tym oczywiście milczą, ale ich dni są policzone. USA upadło niemal całkowicie, Wielka Brytania także, a reszta białej rasy europejskiej zaczyna się z budzić z tego ohydnego syjonistycznego snu.

Rządy szatana już się skończyły!!!

Co się stanie z polskim katolicyzmem?

Najważniejsze jest to, że Kościół Katolicki już nie istnieje i zaczyna się to ujawniać całemu światu. Polscy katolicy mają wystarczające dowody szaleństwa Rzymu/Watykanu, któremu oni wierzyli niemal jak samemu Bogu. Owszem, mieli oni pewne wątpliwości co do uczciwości kleru.

Ale Watykan oraz cały jego kler ukazali światu w pełni swoje szatańskie oblicza.

Wierzysz jeszcze w Boga? Watykan nie wytrącił cię z równowagi? Zrób wszystko, aby pozostawić ten szatański Watykan i szatańskich księży, którzy wprowadzili cię w grzech i wielbienie martwej matki Chrystusa.

Sprawdź koniecznie to niezwykłe proroctwo Boże, które wypełnia się na naszych oczach. Nie bój się od tego i sprawdź to osobiście!

Poniższe wersety już się zrealizują, ponieważ nowych 10 króli zostanie natchnionych przez samego Boga przeciwko Wielkiej Nierządnicy. Tak Biblia nazywa Watykan!

Objawienie 17:(11) A Bestia, która była, a już jej nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. (13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii. (14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów - ci, którzy są z Nim, to powołani, wybrani i wierni. (15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się Nierządnica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. [BM]

Poproś o pomoc Boga, usuń wszystkie bałwochwalcze obrazki czy posążki! Zacznij czytać Biblię oraz wszelkie artykuły na tych trzech witrynach. Poznasz niezwykłe plany Boga i Syna dla Narodu Wybranego. Słowianie są tym właśnie Narodem Wybranym przez Boga.

Czytaj Biblię, czytaj artykuły i módl się tylko do Boga, a uzyskasz życie wieczne. Bóg oraz Chrystus wkrótce rozpoczną swoje działania na naszej ziemi. Nie masz już za wiele czasu. 

Tylko Boga wielbimy, ponieważ Bóg stworzył wszystko!

Podsumowanie:

Mamy przed sobą olbrzymie wydarzenia, o których niewielu ludzi cokolwiek wie.

Jest jeszcze jedno wielkie wydarzenie o którym jeszcze niemal nic nie wiemy.

Objawienie 10:(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Czuwajmy!