Ateizm, ewolucja i chrześcijaństwo


Ostatnie uaktualnienie: 3 Stycznia 2010

Absurd ateistów polega na tym, że wierzą oni w baśnie typu Wielki Wybuch, Teoria Ewolucji czy wiele innych teorii czy wręcz bajek! Teorie te nie posiadają absolutnie żadnych dowodów naukowych. Każdy, kto je akceptuje, musi po prostu w nie uwierzyć.

Wiara jest podstawą... religii a nie nauki.

Powszechnie uznawana definicja wiary nie jest definicją prawidłową.

Oto biblijna definicja wiary.

Hebrajczyków 11:1 A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy.

Jestem na lotnisku, ponieważ wierzę w niezawodność linii lotniczych i wierzę, że o wyznaczonej godzinie wsiądę do samolotu oraz udam się w podróż. Moja wiara spowodowała określone działanie, które zaprowadziło mnie wraz z bagażem na lotnisko. Podobnie rzecz ma się z wiarą w Słowo Boże. Bóg podał rozkład jazdy swoich zastępów niebieskich a akcje i działania tych, którzy na owe wydarzenia czekają wskazują, że poczynili pewne kroki, aby stać się poddanymi Królestwa Bożego.

Potocznie nazywa się religię katolicką wiarą.  Mówi się - "wiara nasza". Trzeba rozróżnić owe pojęcia.

Wiara jest pewnością czegoś tam, czyli owa pewność powoduje określoną reakcję. Religia jest wielbieniem określonego szczególnego sposobu oraz kojarzy się z rytuałami.

Katolicy pozornie wierzą, że pójdą do nieba lub piekła, czyli spodziewają się czegoś po śmierci. Posiadają pewną niewielką dozę wiary. Wiara ta nie jest solidnie oparta na dowodach i objawem takiej słabej wiary jest szczególne postępowanie wielu katolików, którzy ewidentnie nie drżą ze strachu przed piekłem popełniając wiele niegodziwości, które Biblia nazywa grzechami. Stąd powiedzenie - hulaj duszo piekła nie ma!

Moja wiara jest oparta na solidnej wiedzy biblijnej, jaką posiadłem w ciągu 30 lat. Zdaje sobie sprawę z Bożego sądu i postępuję w taki sposób, aby ów sąd Boży nie był dla mnie przykrą w konsekwencjach niespodzianką.

Ateizm jest najostrzejszą formą religijną, ponieważ ateiści nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy ale zaciekle starają się nam udowadniać, że Boga nie ma. Ich działanie żywcem przypomina typowe sekciarstwo z podobną gorliwością spełniania tego chwalebnego ich zdaniem zadania.

ATEIZM jest religią nowoczesnej nauki.

Wierzy się w wiele teorii, na które nie ma ani jednego dowodu. Ale nie tylko brak dowodów jest problemem ateistów.

Ateiści nie posiadają nawet logicznych teorii.

Wygląda więc na to, że wiara ateisty nie ma żadnego solidnego fundamentu. Ateista jest osobą ślepo wierzącą w naukę i wierzy że wcześniej czy później nauka wszystkie te luki jakoś tam wypełni. Nawet takie podejście jest zupełnie nielogiczne.

Im dłużej się to bada, tym bardziej jaskrawo jest widoczne, że dowodów na nie istnienie Boga, Na Wielki Wybuch czy na Ewolucję jak nie było, tak nie ma a mnożą się kolejne dowody, że to jednak Bóg stworzył Wszechświat, Ziemią oraz człowieka.

Ateistyczny świat stara się przed nami owe dowody naukowe ukryć.

Wierząc w cokolwiek bez żadnego dowodu czy nawet teorii ateista jest zdecydowanie najbardziej zaciekłym oraz zdesperowanym typem fundamentalisty, jaki można sobie wyobrazić. Porównując go z wyznawcą jakiejkolwiek innej religii, religijny fanatyk posiada jakąś  wiedzę, opartą na Koranie, Biblii czy Torze, ale ateista nie posiada dosłownie niczego, na czym mógłby się oprzeć!.

Jego jedyną bronią jest atak każdego, kto posiada wierzenia religijne. Ateista nigdy nie udowadnia swojej postawy ponieważ dowodów takich oczywiście nie ma.

Przeprowadza on atak na osobę wierzącą poprzez zupełną bezpodstawną negację wszystkiego, w co wierzy Chrześcijanin.

Jego problemy zaczynają się wtedy, kiedy natrafi na kogoś, kto posiada sporą dozę wiedzy i w związku z tym wiary.

W poniższym filmie mamy wywiad z najbardziej poczytnym ateistą - Richardem Dawkinsem.  W wywiadzie tym widać doskonale zupełną i całkowitą bezradność Dawkinsa.

Ben Stein - Expelled

Dawkins jest zapędzony w kozi róg niemal każdym pytaniem a bezsens jego wypowiedzi ukazuje nam jasno i wyraźnie, że Dawkins praktycznie nic nie wie, ale stara się przed nami ukryć Boga i za tę ohydną pracę otrzymuje solidne wynagrodzenie.

Staje on przed prostymi pytaniami, które stawia się od tysiącleci i Dawkins nie posiada na żadne z nich odpowiedzi.

Co najdziwniejsze, odpowiada on na niemal każde pytanie mówiąc, że... nic nie wie!

Co jest najciekawsze, Dawkins wierzy w Inteligentnego Projektanta ale może nim być każda istota, poza Bogiem! Czyżby mała aluzja do Blue Beam Project!? Dawkins celuje w fałszywych oskarżeniach Boga ze Starego Testamentu. Oskarżenia te omówione są w tym linku - Fałszywe oskarżenia Boga.

Skąd się tutaj wzięliśmy? Dokąd zmierzamy?

Mamy dwie możliwości.

Dowody:

Widać wyraźnie, że trzeba być osobą znacznie bardziej religijną  aby być ateistą aniżeli chrześcijaninem, ponieważ bycie chrześcijaninem jest oparte na rzetelnej wiedzy, która pochodzi z niezwykle wiarygodnego źródła.

Istnieje jeszcze jeden czynnik, którego niewielu bierze pod uwagę. Jeżeli autorem Biblii jest Bóg, jeżeli to on za pomocą swego Ducha inspirował pisarzy, to możemy się spodziewać, że każda osoba, która zna dobrze Biblię jest szalenie trudnym przeciwnikiem w każdej potyczce nie tylko z ateistami. Ateiści w takiej utarczce nie są przeciwnikami ale... mięsem armatnim. Ponieważ nie posiadają oni żadnej broni. Każdy, kto zaczerpnie mądrości Boga dostępnej na kartach Jego Słowa jest niezwykle trudnym przeciwnikiem w jakiejkolwiek dyskusji, której celem jest atak na Boga.

Oto źródło niezwykłej frustracji ateistów, polityków i wszelkiej maści lucyferianistów, którzy propagują doktrynę lucyferiańską. Z tej właśnie przyczyny tak Lucyfer jak i jego słudzy dostają szału na myśl jakiejkolwiek dyskusji z Chrześcijaninem, który doskonale zna Słowo Boże.

Bycie ateistą jest oparte tylko i wyłącznie na wierze, która nie posiada żadnych solidnych podstaw.

Co gorsze... trzeba być wyjątkowo naiwnym ateistą, aby uwierzyć bez jakichkolwiek dowodów, ot, na słowo... Dawkinsa.

W tym filmie mamy króciutką dyskusje na temat nauczania kreacjonizmu w szkołach. Cios zadany Dawkinsowi jest niezwykle bolesny.

Tytuł filmu - Is Richard Dawkins a Fascist? (Czy Richard Dawkins jest faszystą?)

 

Ateizm jest ewidentnie przeznaczony dla stosunkowo mało inteligentnej części społeczeństwa. Ludzie na wysokim poziomie umysłowym natychmiast dostrzegają niezwykłą mądrość Boga, która na każdym kroku objawia się tak w przyrodzie jak i w kosmosie .

Większość z ludzi afiszujących się jako ateiści ukazuje oblicze ateisty  jedynie na pokaz - prywatnie wielu z nich potajemnie wierzy w Boga walcząc ze swoim sumieniem. Część z nich buntuje się przeciwko takiemu systemowi i często porzuca lukratywne posady i pensje.

Potem, już jako chrześcijanie ostrzegają innych przed kłamstwami nauki, które są tak energicznie wpajane tak dzieciom w szkołach jak i dorosłym za pomocą ogłupiających nas mediów.

W tym linku mamy ciekawy film ukazujący dyskusję pomiędzy ludźmi wierzącymi i ateistami. Dający wiele do myślenia.

Krótka masakra ateizmu

 

Proszę obejrzeć serię filmów z polskimi napisami zrobionych przez takich właśnie naukowców, oraz zobaczyć z jaką łatwością naukowcy z doktoratami rozbijają w puch Wielki Wybuch oraz teorię Ewolucję.

Tytuł serii - 100 POWODÓW dla których EWOLUCJA jest GŁUPIA - Dr Kent Hovind wybrał taki tytuł dla swojego wykładu, ponieważ znany z niewybrednego szyderstwa przeciwko chrześcijaństwu i Biblii, Richard Dawkins napisał oficjalnie coś takiego:

"Jest absolutną prawdą stwierdzenie, że jeżeli ktoś nie wierzy w ewolucję, ten ktoś jest ignorantem, jest głupi, szalony (lub istotą podłą)"

Moim zdaniem Dawkins posiada wszystkie powyższe atrybuty, które przypisuje tym, którzy nie wierzą w Ewolucję.

Z tej właśnie przyczyny, z powodu cytatu Dawkinsa Dr Hovind wybrał taki tytuł.

Ataki Dawkinsa na chrześcijaństwo (nie atakuje nigdy satanizmu!) są niczym innym jak próbami udowodnienia rzekomych błędów Biblii oraz zniekształconych informacji czy nawet dezinformacji. Wszystkie te ataki (nie tylko Dawkinsa) są skutecznie jedynie w przypadku ludzi nie znających Słowa Bożego.

Kiedy trafi się  na kogoś kto doskonale Słowo Boże zna, w takim przypadku dochodzi do masakry, jaką widać wyraźnie na tym filmie.

Nawet najmniej wyszkolony czy obeznany z Biblią chrześcijanin nadal góruje nad Dawkinsem i całą resztą świata ateistów. Świat nie może zamknąć ust  Chrześcijanom i z tej przyczyny na każdym forum pojawiają się koktajle ateistów i satanistów, których celem jest ośmieszenie Chrześcijan. Co ciekawe, z reguły jedni i drudzy nie wchodzą sobie w paradę i są względem siebie wyjątkowo solidarni.

Jedynie brak wiedzy tych, którzy poszukują Prawdy jest jedyną szansą dla takich ludzi.

Film Dr. Kenta Hovinda.

100 POWODÓW dla których EWOLUCJA jest GŁUPIA

(Aby czytać polskie napisy w tej serii, trzeba na dole ramki filmu, po prawej stronie nacisnąć myszką na mały prostokącik z dwoma literkami - PP.

W tym linku mamy ten film w całości - 1.50.00 minut. - http://www.youtube.com/watch?v=QzTQ_anl5Yw )

Zachęcam każdego, kto chce poznać wiele faktów znanych w jedynie niewielkich gronach naukowców, wiele oszustw, które nadal są umieszczane w podręcznikach szkolnych. Zasięg kłamstw i oszustw wspierających teorię, która nie miała nigdy oraz nadal nie posiada żadnego dowodu jest wprost oszałamiający. Czy wiedziałeś, że dinozaury nadal żyją?Kolejna seria filmowa z napisami polskimi.

Tym razem masa dowodów dzieł twórczych Boga w Kosmosie, które to omawia Spike Psarris, były inżynier dla wojskowego programu kosmicznego NASA. Spike omawia nasz system słoneczny ukazując do jakiego stopnia naukowcy dwoją się i troją, aby udowodnić coś, czego się nie da udowodnić.

Dlaczego nie wierzę w TEORIĘ ewolucji - Konferencja Kreacjonizmu

Wielce ujawniająca seria, która ukazuje bez cienia wątpliwości, że jesteśmy stale oszukiwani. Cały świat naukowy pod kontrolą Lucyfera wywiera olbrzymie naciski na świat naukowy, aby wykorzeniać z naszej planety wszelkie informacje, które mogą udowadniać istnienie Boga oraz Jego aktów stwarzania.

Oglądając owe filmy doznasz niezłego szoku, ponieważ kłamstwa i oszustwa naukowców są wymownym dowodem na to, że cały świat naukowy pracuje na żołdzie Lucyfera tając przed nami Prawdę i ucząc nas nonsensów.

Większość uniwersytetów, gimnazjów, muzeów czy akademii to obiekty kontrolowane oraz finansowane przez albo przez Synagogę Szatana - czyli Iluminatów albo przez Kościół Katolicki. Obie organizacje służą Lucyferowi tając przed światem dowody na istnienie Stwórcy, tając dowody na to, że Biblia jest Słowem Bożym, tając przed nami niemal wszystko, co prowadziłoby nas ku Bogu, w zamian podsuwając nam czysty nienaukowy nonsens, który pod presją całej tej naukowej maszyny, w której nie ma miejsca na kreacjonizm, pod naciskiem armii ludzi z doktoratami na polecenie Lucyfera powoduje niezwykłą kontrolę naszych umysłów, indoktrynację ateistyczną, która jest oparta dosłownie na niczym.

Wszystkie te teorie mają taką wartość jak stwierdzenie, że najnowszy model Mercedesa powstał w wyniku Ewolucji. Są oczywiste dowody na projekty oraz produkcję, ale... twierdzi się że jest on wynikiem Ewolucji. Władze nikomu nie pozwalają na przedstawianie dowodów na istnienie projektanta oraz producenta.

Ewolucja jest opium dla mas

Filmy te ukazują nam niezwykła prawdę.

Rzeczywista praca naukowców to opracowywanie nawet najbardziej karkołomnych teorii, które pozwolą przepchnąć w jakiś sposób teorię Ewolucji.

Kiedykolwiek ktoś znajdzie jakiś dowód na kreacjonizm, rusza do ataku grupa naukowców nie tylko wywierając presję oraz stosując groźby. W pomoc przychodzą inne, zupełnie dzikie i bezsensowne nowe teorie, których celem jest odrzucenie możliwości, że istnieje Bóg i że On to wszystko stworzył.

Kontrola wygląda tak, jak ukazuje to film z polskimi napisami, w którym ukazany jest praktycznie faszystowsko/stalinowski rodzaj cenzury oraz ślepego podporządkowania się władzom uniwersyteckim w sprawach kierunków badań. Nie trzeba chyba długo debatować nad tym, że terminy - inteligentny projektant, inteligentny projekt czy też inteligencja objawiająca się kosmosie i przyrodzie absolutnie nie wchodzą w rachubę.

Zapytywani przedstawiciele 'właściwej' strony nauki otwarcie przyznawali, że unikanie takich terminów zapobiega... modlitwom - tak w szkołach jak i na uczelniach.

Nauka otwarcie prowadzi wojnę z Bogiem!

Poniżej linki do 9 części tego filmu.

Ben Stein - Expelled - Kreacjonizm vs Ewolucjonizm

  1. http://www.youtube.com/watch?v=KMdc_L1FPsQ
  2. http://www.youtube.com/watch?v=GvT67xR1IEo
  3. http://www.youtube.com/watch?v=C9HVaSN4Wlc
  4. http://www.youtube.com/watch?v=spxKa8K15Fg
  5. http://www.youtube.com/watch?v=3y9mvUIzDfM
  6. http://www.youtube.com/watch?v=3gVrwtVF6nU
  7. http://www.youtube.com/watch?v=e4ec6XoBjy0
  8. http://www.youtube.com/watch?v=zSM71_IySG4
  9. http://www.youtube.com/watch?v=uqY055gmioo

Znacznie więcej filmów po polsku w tym linku -http://www.youtube.com/user/crewEKS


Trzeba sobie zdać sprawę z jednej rzeczy. Pokazane na filmach materiały, to zaledwie skromna część tego, co rzeczywiście się na świecie dzieje w tym kierunku. Jako przykład podam oszustwo człowieka z Piltdown. Źródło - Wikipedia.

Ciekawy cytat z Wikipedii:

"Co ciekawe, pomimo całkowitej demaskacji oszustwa, "człowiek z Piltdown" stanowi dla wielu zwolenników kreacjonizmu koronny dowód korupcji środowiska naukowców, wskazując możliwość, że wiele innych skamieniałości człowiekowatych może być również oszustwami."

Znając to oszustwo możemy słusznie podejrzewać, że jest ich znacznie więcej. W tym przypadku po prosto nie dało się tego oszustwa ukryć!

Filmy to jedynie mały kamyczek wiedzy, jaka jest dla nas dostępna, pomimo agresywnej cenzury i zmiatania dowodów pod dywan przez kontrolowany przez Iluminatów świat nauki.

Znając Prawdę widać wyraźnie, że szatan nie szczędzi wysiłków oraz środków w celu całkowitego ujarzmienia ludzkości. Ujarzmienia w celu wielbienia przez ową ludzkość Lucyfera. (Znacznie więcej w linku - Największa Tajemnica oraz Wielka wojna duchowa)

Środki finansowe są praktycznie nieograniczone. Aby wtłaczać w nasze umysły szaleństwa Ewolucji władze nie liczą się pieniędzmi. Liczą się wyłącznie cele. Władze się doskonale świadome, do czego prowadzi akceptacja Ewolucji.

Statystyki podają, że zdecydowana większość studentów po zapoznaniu się z Ewolucją, systemem heliocentrycznym, Wielkim Wybuchem oraz całą współczesną kosmologią odrzuca Biblię i Boga!

I taki jest tego cel!

Przeznacza się niewyobrażalne sumy pieniędzy tylko po to, aby świat całkowicie odrzucił Boga

Cała działalność NASA ma identyczny cel! (Znacznie więcej w linku - Geocentryzm)

Poniżej link do innej serii  Hovinda, w której ujawnia on kłamstwa, jakich naucza się w szkołach.

Kłamstwa w podręcznikach (cz.1) Dr. Kent Hovind

Jest tego 18 części. Tutaj jest niezły start, reszta na głównej stronie tego filmu.

 

Poznawszy zasięg kłamstw w niemal każdej dziedzinie odkrywamy znaną, starą biblijną prawdę, że władcą świata jest Szatan i za pomocą kłamstw i pozornych cudów, chce nas zniewolić pod władzą Globalizmu - NWO w jednym i tylko jednym celu.

Odrzucenie Boga - wielbienie szatana

Znacznie więcej dowodów na ów diaboliczny plan na dalszych stronnicach tej witryny.

Kolejny film ukazujący nam rozmiary kłamstw odnośnie Biblii.

W wielu mediach trwa nieustający atak na Biblię oraz powtarzane są niczym nie sprawdzone twierdzenia, że Biblia jest zbiorem mitów pasterzy hebrajskich i folklorem żydowskim. Twierdzi się także, że państwo Izrael w starożytności nigdy nie istniało a imiona króli jak Dawid czy Salomon to czysta fikcja pastuchów  hebrajskich.

Istnieje jednak wielce dziwaczna postawa świata odnośnie opisów biblijnych starożytnego Izraela.

W wielu państwach negowanie pozycji Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga jest traktowane jako antysemityzm i jest to przestępstwem.

Z drugiej strony żydowscy naukowcy z instytutów kontrolowanych przez rodziny Rockefellerów, Rothschild oraz Watykan z Izraela, Jerozolimy czy Hajfy zaprzeczają temu, co jest karane np. w Kanadzie!

Negacji praw Izraela do Palestyny oraz jego statusu jako Narodu Wybranego przez Boga!

Z jednej strony zaprzecza się przekazom biblijnym twierdząc, że są to jedynie mity pasterzy.

Z drugiej strony władze kontrolowane przez lucyferianistów karzą innych za to, że ludzie ci powtarzają kłamstwa lucyferianistów, twierdzące, że historia starożytnego Izraela to mity!

Oto właśnie się toczy cała wojna na Bliskim Wschodzie i tak praktycznie nikt nie wie o co w tym wszystkim chodzi.

Poniżej nowa seria filmów pod tytułem - Archeologia - odkopywanie Prawdy.

Film posiada polskie napisy i muszę przyznać że mną poważnie wstrząsnął. Po obejrzeniu tego filmu zdałem sobie sprawę z tego, że w umysłach Iluminatów nie ma śladu zwątpienia w to, że Biblia jest Słowem Bożym, że Isus istniał i został zakatowany przez rzymskich żołdaków na polecenie Piłata, który wystraszył się żydowskich manipulacji.

Co jest jeszcze ciekawsze, z uwagi na ścisłą cenzurę możemy jedynie przypuszczać, że ilość dowodów na rzetelność Słowa Bożego, na autorstwo Boga Biblii jest znacznie większa. Niestety do nas docierają jedynie skrawki tych jakże żywotnych dla nas informacji, ponieważ owa wyrosła w ewolucji ZŁA grupa lucyferianistów ukrywa przed nami wszystko, co mogłoby potwierdzić jeszcze bardziej wiarygodność Biblii oraz jej Autora.

Jednakże dzięki Bogu i Jego mocy wiele materiałów do nas dociera i to poważnie wzmacnia naszą wiarę w Stwórcę Wszechświata.

Film ten ukazuje nam dowody na istnieje Dawida, Salomona, sadzawki w Syloe, pałaców Dawida i Salomona oraz wiele wiele ciekawych dowodów na przekazy biblijne Starego Testamentu.

ARCHEOLOGIA - odkopywanie prawdy

Temat ten będzie znacznie poszerzony w najbliższym czasie.

Uaktualnienie.

Ukazała się książka Haruna Yahya - Fałszerstwa Ewolucji.

Harun jest Muzułamninem ale książka jego, pomimo kilku wersetów z Koranu jest niezwykle cennym artefaktem do obalania owej skierowanej przeciwko Stwórcy teorii. Bezpośredni link do książki na necie. W linku tym jest także link do załadowania jej na komputer w formie tekstu MS Word. Link - Fałszerstwa Ewolucji

Na YouTube ukazał się także kilkuczęściowy film na temat starożytnych przekazów o dinozaurach. Oczywiście w wielu przypadkach owe wykopaliska są także przed nami ukrywane. Poniżej część 2. Części pierwszej nie znalazłem pod tym adresem.

Film z polskimi napisami.


Pozostałe części"

 

C.D.N.