II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Jak zwracać się do Boga?

Należy to robić osobiście zwracać się bezpośrednio do samego Boga. Nie są nam potrzebni żadni 'pomocnicy', księża, pastorzy czy starsi.

Nie ma na ziemi ludzi wyznaczonych przez Boga, których Bóg upoważnił do występowania w Jego imieniu i wymagających posłuszeństwa od samych siebie.

Ja także nie jestem do czegoś takiego upoważniony. Jestem jedynie człowiekiem, który studiuje Biblię od roku 1973 i od niedawna dzieli się z innymi tym, co znalazł w Biblii. Nie mam żadnego autorytetu danego mi przez Boga. Dlatego możesz sam czytać Biblię i postępować według swego upodobania.

Twoje zbawienie zależy od twoich modlitw oraz od twojego posłuszeństwa wobec Boga. Żaden człowiek nie ma prawa dyktowania tobie, co musisz robić, aby być zbawionym, czyli aby uzyskać życie wieczne na ziemi. Jeżeli zaczniesz czytać Biblię i prosić Boga o zrozumienie, na pewno zrozumienie od Boga otrzymasz.

Aby żyć wiecznie MUSISZ poznać 10 Przykazań i zaprzestać ich łamania. Przykazania to Prawo Boże i nie wolno nam Prawa łamać!

Oszustwa fałszywych religii

Raczej tego nie wiesz, że Lud Boży to Słowianie - zdecydowana ich większość to katolicy, członkowie Kościoła Katolickiego, czyli według Biblii i słów samego Boga - są to notoryczni bałwochwalcy.

Wyjścia 20:(3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną. (4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, (6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Powyższego przykazania Kościół ci nigdy nie przeczytał. Powinniśmy się oczyścić z bałwanów, aby Bóg nas wysłuchał. Nie wyzwoli nas ani Królowa Niebios ani Jan Paweł II,  ale wyzwoli nas jedynie Bóg wraz z Synem, który oddał za nas swoje życie!

Musisz się modlić wyłącznie do samego Boga. Nawet nie wolno modlić się do Syna Bożego. Dlatego, że Syn Boży nie jest Bogiem. Bóg jest Stwórcą wszystkiego i tylko do Boga możesz zwracać się z modlitwą.

Odejście od bałwochwalstwa oznacza usunięcie wszelkich jego form z naszego otoczenia. Tzw. 'świętych' obrazków, szkaplerzów, figurek, zdjęć papieży, krzyży z martwym zwłokami, różańców, świętej wody i innych wymysłów bałwochwalczych, których Bóg bardzo nienawidzi.

Jeżeli tego nie uczynimy, Bóg ukarze nas za stałe łamanie pierwszego i drugiego Przykazania.

Czyści od bałwochwalstwa ludzie mogą w czystości serc wołać do Boga i odmawiać głośno razem modlitwę - Ojcze Nasz, któryś jest w niebie,... przyjdź Królestwo Twoje.

Isus Chrystus nie nauczył nas - Zdrowaś Mario, ale  nauczył nas - Ojcze Nasz!

On także modlił się do Boga, który Go wysłuchiwał.

To Chrystus umarł za nasze grzechy, a nie Maria i to On nas uczył i uczy nas nadal. Maria w tym czasie dbała o dzieci a nie o nauki swego Syna!

Porzucenie bałwochwalstwa to droga do czystego sumienia przed Bogiem.

Jedynie On posiada moc, aby nas uwolnić od sił szatana oraz jego nasienia węża.

Modlitwa bluźniercza - Zdrowaś Mario - niszczy wszystkie nasze wysiłki - dlatego władze popierają pedofilsko-gejowski i bluźnierczo bałwochwalczy Kościół Katolicki z bałwochwalczym papieżem  na czele. Czy wiesz, że Kościół Katolicki wielbi szatana?

Ryba psuje się od głowy - bałwochwalstwo i herezje docierają do nas wprost z Watykanu, czyli biblijnej Wielkiej Nierządnicy.

Ten 'święty' obraz i to kadzenie jeszcze nikomu i nigdy  nie pomogło!

papierz kadzi

Im większa ilość ludzi dobrej woli o skruszonych sercach będzie bez bałwochwalstwa błagać Boga, tym szybsza i pewniejsza będzie Jego pozytywna reakcja.

Nie było w naszych czasach przypadku, aby cały naród z rozpaczą wołał publicznie do Boga o pomoc!

Ostatni raz uczynili to nasi przodkowie jeszcze w Egipcie!  Rezultat znamy!

Bóg nas zapewnia:

Ezechiela 20: 33 Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - zaiste będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

Nigdzie w Biblii nie ma obietnicy, że Bóg nam wszystko wybaczy.

Bóg zaprzysiągł swoje królowanie nad nami na samego siebie. To nie są żarty a Jego przeogromny gniew  wyleje się w pełni na naszych ciemiężycieli, czyli na nasienie węża.

Nigdzie w Biblii nie znajdziemy modlitwy do 'Matki Boskiej'!

Jeremiasza 29:(12) Gdy będziecie mnie wzywać i zanosić do mnie modły, wysłucham was. (13) A gdy mnie będziecie szukać, znajdziecie mnie. Gdy mnie będziecie szukać całym swoim sercem, (14) Objawię się wam - mówi Pan - odmienię wasz los i zgromadzę was ze wszystkich narodów i ze wszystkich miejsc, do których was rozproszyłem - mówi Pan - i sprowadzę was z powrotem do miejsca, skąd skazałem was na wygnanie.

Spójrz na ten film. Przerażające wydarzenia z ostatnich dwóch miesięcy.

Zwróć uwagę na to, że film ten nie mówi on o nieszczęściach w krajach słowiańskich. Czyżby była już widoczna pomoc Boga dla Słowian?

Rozpocznij swoje poszukiwania od poniższego krótkiego artykułu na temat okropnych skutków bałwochwalstwa, tak charakterystycznego dla Kościoła Katolickiego.

W obliczu kolejnej zawieruchy wojennej siły szatańskie wzmagają swoją aktywność i bałwochwalstwo ponownie wzmaga swój negatywny wpływ na losy zniewolonego przez nasienie węża kraju.

3 Maja 2016 roku miała być uczczona 50 rocznica aktu oddania narodu polskiego w macierzyńską niewolę Matki Boskiej, zwanej także Królową Niebios. Czy mamy jakiekolwiek pozytywne rezultaty po tych modlitwach?

Polska odzyskała niepodległość i rząd Polski stanowią tylko Polacy. Zlikwidowano bezrobocie i ubóstwo, uzyskano bardzo wysokie zarobki, nie brakuje niczego w sklepach a troskliwe władze szczepiąc nasze maluchy zlikwidowały większość chorób, z rakiem i autyzmem włącznie. Krajowa produkcja, stocznie, kopalnie, huty a zwłaszcza tak wspomagane przez władze rolnictwo są dumą narodową a wielkie zyski z eksportu pozwalają na budowanie wolnej i szczęśliwej Polski, bardzo cenionej na arenie międzynarodowej. niż kiedykolwiek przedtem. Naród polski przoduje pomysłowością, Polacy wsławili się wieloma wynalazkami a polskie samochody stanowią obecnie czołówkę niezawodnej i masowo dostępnej bezpiecznej motoryzacji. Kraj nasz rozwija się w zawrotnym tempie. Mamy także olbrzymi przyrost naturalny spowodowany powrotem do tradycyjnego modelu chrześcijańskiej rodziny i chrześcijańskiej moralności, a także zakazem jakichkolwiek form aborcji. Polacy wracają z innych krajów z radością do Ojczyzny. Rząd oraz media mówią tylko prawdę i wszelkie plany rządu są poddawane narodowi pod dyskusję.

Czy tekst w ramce u góry jest zgodny z twoimi prośbami?

Polska jest na progu stania się... Ukrainą!

Poznaj szatański plan 3 wojen światowych. Sprowadzono do Polski mnóstwo Ukraińców, wraz z tymi najbardziej morderczymi. Ludzie bez sumień o zezwierzęconych obyczajach są celowo sprowadzani do krajów Chrześcijan w celu zupełnego nas wyniszczenia. Grozi nam z wielu stron całkowita zagłada!

Kto i dlaczego chce nas zniszczyć?

To Słowianie, a głównie Polacy są zaginionymi 10-cioma pokoleniami Izraela. Władze to wiedzą i dlatego istnieje olbrzymia luka w historii Polski. Dowody w linku. 10 pokoleń Izraela!

Synagoga szatana sprawuje nad nami tyrańską, morderczą, lichwiarską władzę niszcząc wszystko, co się da zniszczyć. Istnieje jednak przyczyna, dlaczego Bóg dopuszcza tyle nieszczęść na Polskę i na pozostałe narody słowiańskie.

01.04.1656 Król Jan Kazimierz podczas potopu Szwedów ukoronował dla ochrony Polski wielbioną Matkę Boską, jako Królową Polski.

Owa Koronacja rozpoczęła lawinę nieszczęść.

Oto przerażające rezultaty wielbienia Królowej Niebios.

Potop szwedzki trwał od 1655-1660.

W potopie szwedzkim zginęło około 4,4 miliona Polaków, stracono olbrzymie dobra materialne i majątki, spalono 188 miast, 186 wsi, zniszczono 81 zamków, 136 kościołów, 89 pałaców.

Władze ukazują nam jedynie rzekomo cudowną obronę Częstochowy.  'Królowa' nie zdołała powstrzymać dalszej fali zbrodni i łupiestwa pomimo wielu błagań, modlitw, litanii, różańców i procesji.

Potem nastąpiły kolejne nieszczęścia polskie.

Po II W.Ś. fala zbrodni na Polakach nie ustała. Ilość zbrodni, począwszy od rządów UB i Żyda Jakuba Bermana  jest olbrzymia, a fala zbrodni nadal prześladuje naszą Ojczyznę. Prześladują Polskę samobójstwa, morderstwa polityczne, masowy exodus Polaków za chlebem.

Polska jest niemal całkowicie niszczona i rozkradana przez wrogie nam władze syjonistyczne. Ostatnio szatańskie władze podpisały ponowny rozkaz przymusowego szczepienia naszych dzieci - jako jedyny kraj na świecie.

Ostatnio szczepią nas najbardziej niebezpieczną szczepionką, jaka kiedykolwiek istniała na ziemi!

Może jutro podpiszą przymusową... eutanazję! Wszystkiego po nich możemy się spodziewać!

Skutki wielbienia bałwanów Królowej Niebios, zabronionego przez Boga.

Najprawdopodobniej nie wiesz, że 10 Przykazań Bożych jest celowo zniekształconych przez Kościół Katolicki. Oto Przykazania Boże wprost z Biblii w oryginalniej formie. Poniżej dwa najważniejsze.

Wyjścia 20:(2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

(3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną.

(4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, (6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Dlaczego  oryginalne Przykazania tak się różnią od dobrze znanych nam Przykazań z Katechizmu? Przyczyną ukrycia części Przykazań jest ukrycie ostrzeżenia przed bałwochwalstwem. Ukrycie ich umożliwia łamania dwóch najważniejszych przykazań.

Dlaczego Kościół dąży do łamania przez nas najważniejszych Przykazań?

Watykan w rzeczywistości wielbi... Lucyfera i dąży także do naszego unicestwienia! Sprawdź powyższy link!!!!

To Watykan - Kościół Katolicki stosuje prawo Lucyfera czyli negację 10-ciu Przykazań.

Bóg oczekuje, że zwrócimy do Niego z pokorą i prośbą o pomoc, ponieważ pierwsze Przykazanie jest najważniejsze i tylko Bóg może nam pomóc! Jeżeli Kościół twierdzi, że wszyscy będą zbawieni, to Przykazania nie są nikomu potrzebne.

Ale Przykazania to najważniejsze prawo dla Nieba i dla Ziemi.

"Nie będziesz miał innych bogów poza mną." - Bóg jest jedyną Osobą, którą nam wolno wielbić. Ponieważ tylko Bóg jest Stwórcą i wszystko On może uczynić.

Ponieważ ON wszystko stworzył i  jest Dawcą życia dla wszystkich stworzeń. Nie Królowa Niebios, nie 'apostoł' Paweł, Święty Mikołaj czy jakikolwiek inny 'święty'.

Nie wolno nam dziękować nikomu, poza Bogiem, ponieważ my także istniejemy z Jego woli. 

Bóg także kategorycznie zabrania czynienia czegokolwiek, przed czym człowiek mógł się kłaniać.

"Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył!"

Mamy dwa kategoryczne zakazy - wytwarzania figur i obrazów oraz: klękania i kłaniania się przed nimi.

Nie ma absolutnie znaczenia, co ty sobie wyobrażasz w obrazie, podobnie nie ma znaczenia, jak widzisz znak... stopu na drodze.

Nie wolno nam wytwarzać i nie wolno nam wielbić jakiekolwiek figury, 'świętego' obrazu, czy to Królowej Niebios, czy też krucyfiksu,  posągu, krzyża, jakiegokolwiek przedmiotu wykonanego rękami ludzkimi.

Podziękowania za Boże dary z naszym życiem włącznie należą się tylko i wyłącznie Bogu. Jedynie Bóg, Dawca wszystkiego może dać nam życie wieczne na ziemi. Kara za złamanie tych dwóch przykazań jest bardzo sroga, ale nagroda za posłuszeństwo jest olbrzymia.

Odrzućmy bałwany i Królową Niebios !

Módlmy się bez obrazów i posągów, nie do Marii czyli Królowej Niebios ale tylko i wyłącznie do Boga, według wzoru jaki nam Syn Boży podał.

Do modlitwy Ojcze Nasz dodawajmy nasze prośby tak, jak potrafimy: o wyzwolenie nas z niewoli i okrutnego jarzma nasienia węża. Drugim, nie mniej ważnym uczynkiem jest uprzedzanie innych przed taki wielkim grzechem! Dlatego o tym właśnie piszę.

Chrystus jest naszym Królem od wielu lat i wkrótce obejmie On władzę nad Słowianami. A Isus modlił się tylko do Boga.

Jeżeli Isus był i jest posłuszny Bogu Ojcu i do Ojca on się modlił, czy ty jesteś ważniejszy od Syna Bożego?

Bóg czeka na nasze nawrócenie się do Niego i porzucenie znienawidzonej przez Niego Królowej Niebios czy też Królowej Polski oraz wszystkich bałwanów, czyli posągów, krucyfiksów, 'świętych' obrazów, medalików, różańców i temu podobnych bałwochwalczych przedmiotów.

Jeżeli chcesz osobiście poznać szczegóły naszego zbawienia, przeczytaj ten artykuł. Zbawienie, nie tylko dla orłów.

Jeżeli rzeczywiście miłujesz Boga, natychmiast odrzuć pogańskie bałwochwalstwo oraz ohydny kult znienawidzonej przez Boga królowej niebios, nazywanej także matką boską!

 Bóg nie ma... matki!

Syn Boży nie jest Bogiem ale jest Synem Bożym. Cała chwała należy do Boga, Stworzyciela Wszystkiego!

Wielu Chrześcijan rozpoczyna uświadamianie rodaków o wielkim niebezpieczeństwie bałwochwalczego kultu Królowej Niebios. Poniżej streszczenie tej strony na rycinach, które mogą być dowolnie rozpowszechniane za pomocą emalii.

Ulotki przeznaczone do druku oraz do rozpowszechniania za pomocą emalii.

Powrót na stronę główną