Powrót na stronę główną

Kim jestem i jakie są moje cele?

Ostatnie uaktualnienie: 3 Marca 2018

Co jest mym celem oraz celem witryny - www.zbawienie.com?

Cel jest prosty. Ujawnienie mechanizmów szatańskich rządów światowych, które pochłonął zupełny obłęd. Prostym przykładem jest brak rozróżnienia płci ludzkiej. Zupełnie zdegenerowane władze twierdzą, że świat człowieka istnieje kilka milionów lat, ale w ostatnich 4 latach władze zgłupiały do tego stopnia, że rozróżniają psa od suki, owcę od barana ale nie są wstanie rozróżnić płci człowieka, pomimo faktu, że płeć jest na stałe zapisana w naszym DNA i absolutnie nie można tego zmienić.

W dodatku rządy świata nieustannie dążą do wielkich rzezi wojennych i je zawsze usprawiedliwiają. Jeżeli oba działania nie są wymierzone w drastyczną depopulację, to które zasługują na taką nazwę? Depopulacja to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Największym problemem ludzkości jest to, ze ludzkość nie zdaje sobie sprawy z zasięgu owej zbrodni oraz jej przyczyny. A przyczyny są ściśle religijne.

Ukazuję Prawdę biblijną oraz prawdę o świecie - rezultaty moich prywatnych poszukiwań.

Na tej witrynie podaję nieocenzurowane informacje ze świata z niezależnych mediów, często niedostępne w języku polskim. Dzielę się swoimi przemyśleniami, opartymi na moich wnikliwych i długoletnich studiach Biblii.

Nie należę do żadnej religii, nie założyłem żadnej sekty czy religii, nie namawiam do żadnej akcji zbrojnej czy ruchu oporu, nie propaguję swej witryny jako nieomylne źródło informacji.

Stałem się naśladowcą Isusa Chrystusa, który po 44 latach badań Biblii stał się częścią trzody Chrystusa. Staram się naśladować swojego Przewodnika życiowego a także ofiarowałem się na służbę dla Niego.

Świat leży w mocy mistrza kłamstwa, szatana. Oznacza to, niemal wszystkie informacje z mas mediów a także z pulpitów religijnych to także kłamstwa.

Moim celem jest prostowanie kłamstw rządowych oraz nie mniejszych kłamstw religijnych oraz ukazywanie Prawdy biblijnej, która nie może być oddzielona od prawdy o tym zakłamanym świecie.

Chrześcijaństwo to zlepek fałszywych religii, które nie mają niemal żadnego poparcia w Biblii.

Zdaję sobie w pełni sprawę z wagi tego oskarżenia w stosunku do Chrześcijaństwa i... biorę to na swoje sumienie. A twoje sumienie powinno cię zmobilizować do tego, aby aż tak mocne oskarżenie Chrześcijaństwa... sprawdzić tego dowody i spróbować je usprawiedliwić.

Pozornie jest to nonsens. Ale wystarczy nieco się zagłębić w ten temat. a natychmiast otworzą się twoje oczy i przestaniesz być człowiekiem oślepionym masowymi kłamstwami.

Jeżeli jesteś osobą uczciwą, to z pewnością przyjmiesz to wyzwanie, aby usprawiedliwić religię, do której należysz.

I o to właśnie chodzi!

Sprawdź!!! A zapewniam się, że zajmie ci to wiele czasu i samemu nie znajdziesz wielu błędów.

Dlatego moją służbą dla Boga jest uczciwe ukazywanie świata politycznego i religijnego, któremu przewodzi szatan oraz ukazywanie Prawdy, która istnieje w Biblii, ale jest w poważny sposób zniekształcona przez szatana.

Nieco o mnie.

Nazywam się Henryk Kubik, mieszkam w Perth, Zachodnia Australia od roku 1982.

Moim celem jest nakłonienie każdego uczciwego człowieka, aby szukał uczciwie Prawdy.

Nie proszę o uwierzenie mnie! Nie rozpowszechniam swoich dogmatów biblijnych czy nauk, ale wskazuję na tematy przedstawione przez samego Boga oraz Jego Syna. 

Jeżeli już widzisz, do jakiego stopnia jesteś okłamywany ale  chcesz znać Prawdę, zacznij najpierw szukać jej według mych wskazówek. W ten sposób nie zabłądzisz na samym początku. Ja kiedyś błądziłem! Kiedy zorientujesz się, że jesteś ciągle okłamywany, zacznij polegać na sobie i Bogu.

To ty decydujesz, w co uwierzysz. Ja wskazuję jedynie drogę, która umożliwi otwarcie twoich oczu i umysłu na Boga i Jego Prawdę.

Większość ludzi jest przekonana, że prawdę zna. Jest to... olbrzymi błąd!

99% ludzi nie ma najmniejszego wyobrażenia o Prawdzie Boga i Syna.

Z tej przyczyny liderzy religijni, pastorzy, starsi czy księża nigdy nie dopuszczają do nie kontrolowanych przez nich wolnych dyskusji. Taką samą taktykę stosują politycy czyli nasze władze. Jeżeli dyskusje są, to są one całkowicie kontrolowane w identyczny sposób w obu przypadkach - czy to religii czy też polityki.

Czy widziałeś kiedykolwiek w TV otwartą dyskusję na temat płaskiej ziemi? Oczywiście że nie. Ja nie widziałem ani w Polsce ani na Zachodzie. NASA także milczy. Czy widziałeś otwarte dyskusje na temat Holokaustu czy też podróży NASA na księżyc? Tematów tabu jest znacznie więcej!

Wbrew pozorom religii nie można oddzielić od polityki ponieważ religia szatańska rządzi światem a przewodzi jej KRK. Obie strony są ze sobą głęboko związane ponieważ obie gałęzie pracują przeciwko tobie i twemu zbawieniu. Rząd pozbawia cię czasu na myślenie ograbiając cię we wszystkim, co możliwe. Religie powodują takie zamieszanie, że większość ludzi po nawet jednej dyskusji ma religii dosyć. I to jest ICH celem - abyś nigdy ich nie kwestionował; ani w sprawach politycznych ani w religijnych.

Władze oczywiście wierzą w Boga ale władze potajemnie masowo wielbią szatana i zwalczają Boga. Religie chrześcijańskie robią podobnie. Dzieje się tak dlatego, że niewielu ma ochotę oraz czas na dogłębne studia Biblii, aby  móc o czymkolwiek dyskutować.

Myślisz, że to przesada? To przemyśl sobie coś takiego. Widzisz często w TV szatańskie rytuały, religijne czy okultystyczne zbrodnie a filmy muzyczne są wręcz przepełnione satanizmem - w szczególności dotyczy to koncertów rockowych, które są w sumie szatańskimi mszami.

Czy władze protestują? Religie czasami tak, aby stworzyć pozór, że wielbią one Boga. Tymczasem Bóg jest przez nie odrzucany, a autorytetem ich jest fałszywy apostoł Paweł oraz jego dwóch przyjaciół - Łukasz i Marek. Pośród innych religii z Jezusa zrobiono Boga odrzucając tym samym Boga Ojca, do tego dodaje się Królową Niebios a najczęściej cytowanymi wersetami biblijnymi są wersety Pawła oraz Łukasza.

W religiach nie ma posłuszeństwa wobec Boga czy Syna. Religie są podporządkowane pismom trzech nieuczciwych ludzi - apostoła Pawła, oraz ewangelistów: Łukasza i Marka.

Oto proste przyczyny olbrzymiego zamieszania doktrynalnego w Chrześcijaństwie.

Poznałem dogłębnie Biblię a nawet opracowałem własną wersję Biblii, która staje się coraz popularniejsza. Nazywa się ona Biblią Mesjańską. Sprawdź ją oraz jej przedmowę.

Z tych właśnie przyczyn poznałem Biblię dogłębnie i widząc w niej wiele problemów, większość z nich zdołałem naprawić. A teraz wskazuję drogę do prawdy i mądrości Bożej, a nie ludzkiej.

Sprawdź mnie i poszukaj na Internecie krytyki na mój temat. Znajdziesz pewne trywialne oskarżenia, wiele jadu oraz obelg, ale nie ma witryny, która skutecznie 'prostuje' to, o czym ja pisuję.

Wiesz dlaczego? Dlatego, że jeżeli się nie ma argumentów czy dowodów, lepiej jest wszystko zamieść pod dywan i nigdy o tym nie wspominać. Robią tak papieże i królowe. To zdaje egzamin! Nikt nie mówi o niczym głośno i wszyscy myślą, że to jakaś bzdura, skoro nikt nie reaguje. A takie milczenie to prosty i bardzo skuteczny sposób. Sprawdź ten link! Dlaczego świat milczy!?

Korzystam także z materiałów innych badaczy Biblii. Uważam, że wielu z nich MUSI ujawniać wiele Prawdy, aby posiadać wiarygodność. Część z nich uczciwie szuka Prawdy i często ją wcześniej czy później znajdują.

Ze względu na to, że nie pracuję dla nikogo, nie nie jestem przez nikogo finansowany, nie czerpię zysków z moich publikacji i nie należąc do żadnej religii czy sekty mam całkowitą wolność w publikowaniu czegokolwiek, co moim zadaniem pomaga zrozumieć Boga oraz szatański świat.

Czasami zdarza się, że popełniam błąd spowodowany nabytymi wcześniej błędnymi naukami religijnymi czy zakłamanej wiedzy o świecie. Czasami ktoś zwróci mi uwagę na błąd  i  jasno błąd udowodni. W takim przypadku przeprowadzam detaliczne dochodzenie i publikuję informacje zgodne z prawdą a nie trzymam się uparcie starych dogmatów czy światowych oszustw.

Szukasz Prawdy? Przeczytaj poniższe zdanie i pomyśl. Dlaczego ciebie nikt do tego nie zachęca!?

Weź do ręki jedynie źródło Prawdy - Biblię, i zanim zaczniesz ją czytać, poproś w modlitwie Boga o pomoc w zrozumieniu tego, co czytasz!

Nie namawiam nikogo do żadnej religii! Będąc naśladowcą Chrystusa nie werbuję do religii, ponieważ Chrystus tego także nie robił.

On znal Biblię doskonale i powiedział wprost, że do zbawienia potrzebne jest posłuszeństwo wobec poniższych Przykazań Bożych.

Miłuj Boga oraz bliźniego swego, jak siebie samego.

I to wszystko, czego Bóg od nas wymaga!!!

W dzisiejszych czasach rozwinął się nie biblijny pogląd, że musisz posiadać Biblię, znać ją dokładnie i stosować ją całą w swoim życiu.

Tymczasem nawet Isus nie posiadał własnej Biblii. A był ON największym nauczycielem. Nie On założył żadnej religii. Założycielami fałszywych religii byli Paweł, Łukasz i Marek. To Kościół Katolicki umieścił w Biblii kłamliwe księgi Pawła, Łukasza i Marka a KRK rozwinął dogmaty i doktryny oparte na tych trzech pisarzach.

Czy nigdy cię nie zastanawiało, dlaczego są aż cztery Ewangelie?

Rzeczywiste Ewangelie to Ewangelia Mateusza oraz Jana. W nich nie ma żadnych sprzeczności ale sprzeczności są właśnie w tych pozostałych.


Znam Biblię nieźle studiując ją od roku 1974. W związku z tym jestem przekonany, że posiadam pewną dozę zrozumienia tej najmądrzejszej księgi, której Autorem i mądrością jest sam Bóg. Posiadając obszerną wiedzę miażdżę fałszywe nauki przywódców Chrześcijaństwa.

Aby je miażdżyć, muszę znać je bardzo dokładnie. Znając je pokazuję innym właściwą drogę do zbawienia.

Ową drogą jest posłuszeństwo wobec 10-ciu Przykazań.

Reszta jest praktycznie nieistotna.

Jeżeli ktoś ma pragnienie zrobienia więcej niż wymóg posłuszeństwa wobec Przykazań, w takim przypadku taka osoba natychmiast rozpozna zdrowe nauki Isusa Chrystusa i zacznie robić dokładnie to samo co ja robię. Naśladować Isusa i ukazywać innym drogę, którą pokazał sam Isus Chrystus. To już nie jest takie łatwe ale wielu już to robi w dzisiejszych czasach.

Posiadam także bogatą wiedzę o tym, co rzeczywiście dzieje się w świecie szatana, oraz znam w miarę dokładnie ohydne szatańskie plany NWO.

Ujawniam wszystko, co wiem i staję się wraz z innymi braćmi jednym z elementów wypełniania się niezwykłego proroctwa, którego spełnianie się każdy może wyraźnie zaobserwować.

Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.(27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.

Zgodnie z zapowiedzią Chrystusa nastąpił czas, w którym nic już nie pozostanie ukryte i niemal wszystko jest już ujawniane. Informacje, które do niedawna nie były znane nikomu poza wąskim gronem osób wtajemniczonych, dzisiaj są publikowane na stronicach witryny www.zbawienie.com, proroctwa.com oraz na wielu blogach. Także funkcjonuje popularne forum, na którym nie ma kłótni i nie dopuszczamy do forum osób, które jeszcze nie znają w wystarczający sposób Biblii.

Polityka oraz historia zawsze były spisywane piórami zwycięzców, którzy bez żadnych ograniczeń niemal zawsze wprowadzali nas w błąd, ponieważ posiadali oni totalną kontrolę nad wszelkimi informacjami.

Ale Internet to wszystko drastycznie zmienił. Nie można już ukryć przed nami wszystkiego.

Prawie wszystko co wiesz jest kłamstwem. Największym fałszem jest historia świata!

W podobny sposób podaje się nam nam rzekomą Prawdę biblijną, mieszając ją z fałszywymi naukami, często uwłaczającymi Bogu dogmatami. Przez niemal 1700 lat Kościół Rzymsko - Katolicki posiadał niemal pełną kontrolę nad doktrynami religijnymi i niewielu z nas mogło skonfrontować nauki Kościoła z Biblią.

Około roku 1995 nastąpił potężny przełom. Nagle, dzięki Internetowi nastąpił niczym nie hamowany oraz zupełnie nieocenzurowany swobodny przepływ informacji, do których szeroki dostęp masz ty i ja - zwykli śmiertelnicy.

Szukając Prawdy samodzielnie musisz zdać sobie sprawę z tego, że nadal wiele jest przed nami ukryte pod wieloma warstwami kłamstw. Prawda wygląda jak jądro kapusty. Aby do niego dotrzeć, musisz usunąć wszystkie liście kłamstw i dotrzeć do środka.

Pierwsze kroki na Internecie rzadko cię do Prawdy zaprowadzą. Musisz nauczyć się rozpoznawać witryny, do których możesz nabrać względnego zaufania.

Po otrzymaniu Internetu pierwszym słowem napisanym prze ze mnie na wyszukiwarce było - Jehowa. Będąc w tym okresie Świadkiem Jehowy (byłem nim 20 lat) natychmiast znalazłem wiele odpowiedzi na nurtujące mnie od lat pytania. Okazało się, że byłem przez ponad 20 lat przez Towarzystwo Strażnica brutalnie oszukiwany. Ciche Owce.

Po 3 miesiącach intensywnych studiów wielu przedstawianych na Internecie dowodów byłem wolny od Towarzystwa Strażnica.

Internet pomógł mnie znaleźć prawdę o Towarzystwie Strażnica. Dlatego ukazuję prawdę tym, którzy jej szukają. Przed rokiem 1995 czyli przez zainstalowanie Internetu nie miałem żadnej szansy na zapoznanie się z materiałami rzucającymi wiele światła na tę zwodniczą oraz wysoce manipulatywną, autokratyczną organizację.

Z tych przyczyn ŚJ są zniechęcani do czytania czegokolwiek na Internecie.

Z tych przyczyn zachęcam każdego czytelnika do sprawdzania przedstawianych materiałów.

Internet jest doskonałym instrumentem do wykrywania fałszywych proroków, nauczycieli oraz demaskowania ich fałszywych doktryn, niezgodnych ze Słowem Bożym. Ale wszystkie fora chrześcijańskie są także kontrolowane przez szatańskich przywódców Chrześcijaństwa.

Dzięki Internetowi mamy natychmiastowy dostęp do innych Chrześcijan, którzy często biorą udział w różnych forach dyskusyjnych. Daje to możliwość natychmiastowej konfrontacji z odmiennymi punktami widzenia oraz doktrynami, co do których nie mieliśmy pojęcia, że one w ogóle istnieją. Dezinformacja - zasady.

Oto sposób na wyłuskiwanie ziaren Prawdy za pomocą Internetu.

Ja robię to tak.

Rzucam hasło - dusza. Człowiek ma duszę czy też nie?  Poszukuję kilkanaście artykułów za i przeciw. Sprawdzam wersety biblijne oraz logikę argumentów. Po pewnym czasie wyłania się rzeczywisty obraz.

Następnie rzucam temat na największe grupy dyskusyjne - obserwuję i uważnie czytam wypowiedzi. Zawsze istnieje szansa, że pominąłem jakiś niezwykle istotny element poszukiwań czy link do artykułu, który całkowicie obala sprawdzany dogmat czy teorię. Po kilku dniach mam niemal 100% obraz danego tematu.

Niezwykle szybko okazuje się, kto mówi Prawdę. Uczciwi jej poszukiwacze często przedstawiają logiczne i poparte na Słowie Bożym argumenty.

Można także natychmiast zaobserwować inne, mniej przyjemne zjawisko. Widać demagogię a nawet niegrzeczne obrzucanie epitetami przez 'gorliwszych' obrońców 'jedynej prawdziwej religii'. Czasami w odpowiedzi na proste pytania otrzymuje się stek wyzwisk!

Znam nieźle język angielski i z tej przyczyny mam dostęp do masy materiałów dostępnych właśnie w tym języku, w którym opcje są co najmniej 100 krotnie większe. Znajomość angielskiego jest więc dla mnie bardzo pomocna.

Moim zdaniem zbór Isusa tak mniej więcej wygląda.

Te czerwone kropeczki to Jego owce, Jego Naród Wybrany i przekazany Mu przez Boga Ojca, czyli rzeczywiści Izraelici - Słowianie, rozsiani po niemal całym świecie.

Te owce często nie wiedzą, że lada dzień otrzymają od Isusa zaproszenie do rzeczywistej owczarni. Isus w odpowiednim dla siebie czasie otwiera ludzkie oczy na Prawdę o Królestwie Bożym. Istnieje obecnie wielka rzesza Chrześcijan porozmieszczanych w wielu chrześcijańskich religiach i rzesza ta już otrzymuje powołanie od Chrystusa.

Wielu Jego sług już zostało powołanych, ale dużo więcej nadal czeka w nieświadomości na owo powołanie, które wcześniej czy później nastąpi.

Nie tyle ja wybrałem Chrystusa, ale to On mnie zaprosił do jego owczarni. Dlatego, że ja Go aktywnie szukałem. Moim zadaniem jest nie zawieść Jego zaufania. Wielu z nas wydaje się, że to my Go wybieramy. Ale to On nam oczy otwiera i zaprasza nas do swojej owczarni. Nie do kościołów zbudowanych rękami ludzkimi ale do Jego owczarni!

Jego owczarnia to zbór zbudowany z Jego naśladowców a kamieniem węgielnym jest On sam, ponieważ On zapłacił za nas okup na krzyżu.  Nie ma innego kościoła czy organizacji jak tylko Jego owczarnia oraz Jego owce, które słuchają tylko Jego głosu. On zna swe owce oraz one znają Jego głos i podążają tylko z Jego głosem.

Głoszę nauki Boga oraz Syna. Inne osoby jak rzekomy apostoł Paweł mnie nie interesują. Religie, poprzeplatane szatańskim kąkolem służą jako wiejadła odwiewające ziarna od plew.

Objawienie 1:3 Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.

Nie jestem Bożym prorokiem i nie posiadam prorockiego upoważnienia!

Nie czynię cudów, nie uzdrawiam i nie mam daru mówienia językami.

Cokolwiek piszę, piszę w swoim imieniu, i nie uważam się za natchnionego przez Boga, Isusa lub Ducha Świętego.

Jeżeli otrzymam takie upoważnienie, natychmiast o nim poinformuję.

Nie jestem informowany o niczym przez demoniczną świetlistą postać!

Moją linią mierniczą jest tylko i wyłącznie Słowo samego Boga. Nie używam języka liturgicznego i kategorycznie odrzucam wszelkie nie biblijne nazewnictwa pewnych zjawisk czy wydarzeń jak np: Dekalog, nabożeństwo,  czyściec czy inne.

Nie otrzymałem żadnego objawienia i nie przyszedł do mnie anioł z wyjaśnieniem księgi Objawienia. Szukam Prawdy, jak wielu innych i w chwilach wolnego czasu dzielę się rezultatami moich poszukiwań z innymi, którzy podobnie jak ja, z otwartym sercem poszukują Prawdy oraz wyjaśnień kluczowych proroctw biblijnych, o których cały świat niemal nic nie wie. Tymczasem owe proroctwa są powszechne, jednoznacznie określone oraz w pełni potwierdzone przez Isusa Chrystusa. Chrześcijaństwo niemal nic o nich nie wie, ponieważ Chrześcijaństwo opiera się o naukach takich ludzi jak Paweł czy Łukasz oraz na fałszywych doktrynach pastorów i kleru, opracowanych właśnie przez Pawła i Łukasza.

Niejeden zarzucił mnie, że z mojej witryny zieje nienawiścią

Zgadzam się!

Nienawidzę świata rządzonego przez szatana oraz jego niewypowiedzianego okrutnego zła. Z utęsknieniem czekam na sprawiedliwe Królestwo Boże pod rządami Isusa, Syna Bożego.

Biblia wyraźnie nas ostrzega. Należy trzymać się z dala od tego świata i nienawidzić jego zbrodniczych uczynków. Pisuję także  o księdze Objawienia. Nie ma w tej księdze nic o miłości człowieka do szatana oraz kontrolowanego przez szatana świata.

Przypowieści 8:13 Bać się Pana - znaczy nienawidzić zła.

Zło jest łamaniem Prawa Bożego.

Bycie w Prawdzie nie oznacza skrajnej łagodności z przysłowiowym biblijnym uśmiechem na ustach. Oznacza to odważne przeciwstawianie się kłamstwu oraz głośne napiętnowanie oszustw oraz zbrodni szatana i jego zbrodniczych sług.

Jan Chrzciciel publicznie napiętnował Heroda za współżycie z żoną swego brata.

Isus używał takich słów - węże, plemię żmijowe, obłudnicy, kłamcy, oszuści, złodzieje, cudzołożnicy, głupcy, ślepi przewodnicy, mordercy, hipokryci.  Wspomniał także o nie rzucaniu "pereł pomiędzy świnie".

Isus ostro atakował sług szatana i zwykle ukazywał On postawę ofensywną.

Proszę się więc nie spodziewać ode mnie innej strategii. Staram się Jego wiernie naśladować ale nie sądzę nikogo jak On. Mnie nie dano takiego Prawa.

Cały dzisiejszy świat - o ile nie powstrzyma swych morderczych planów - jest skazany przez Boga na zniszczenie.

Miłość naszego Zbawiciela ma swoje granice. Jednakże Bóg w miłości swojej do ludzi miłujących Prawdę zadbał o ich zbawienie a także zadbał o to, aby ich poinformować o wszystkim, co należy wiedzieć żyjąc nadal pod władzą szatana.

Uważam, że należy ostrzegać przed ewidentnymi pułapkami szatańskimi i nie dać się ukołysać utartymi sloganami powtarzanymi przez fałszywe religie, które widzą tylko jedno zdanie w Słowie Bożym, które z zapałem rozpowszechniają na cały świat, wprowadzając wielu w błąd.

Jana 3:16 "Albowiem tak Bóg umiłował świat, ze Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny"

Bóg stworzył świat oraz człowieka i umiłował to, co stworzył. Ale dzisiejszy świat nie jest światem zaplanowanym przez Boga.

Boża miłość do ludzkości nigdy nie zignoruje nieposłuszeństwo wobec Bożych Przykazań. Dlatego Syn oddał za nas swoje życie, aby każdy kto weń uwierzy i zmieni swoje postępowanie, zacznie nienawidzić grzechu i umiłuje sprawiedliwość Bożą podążając ścieżką Prawdy.

To Isus w swojej miłości do rodzaju ludzkiego ostrzega nas przed pułapkami oraz rzekomymi cudami obecnego władcy świata, szatana.To Chrystus wyposaża nas w skuteczną broń przeciwko machinacjom Złego oraz zdominowanego całkowicie przez niego dzisiejszego świata.

Szczególnym celem szatańskim są zbory chrześcijańskie oraz wszyscy ci, którzy ośmielają się mówić Prawdę o wybawieniu ludzkości od rządów szatana. Rezultaty jego rządów to wojny, masowe mordy, pedofilia, choroby i śmierć oraz otwarty bunt przeciwko Bogu.

Jesteśmy na polu walki duchowej przeciwko siłom szatańskim. Istnieje potrzeba, aby wyszkolić jak najwięcej owiec, aby skutecznie stawiano opór władcy tego świata. Celem naszej walki jest nie uleganie grzechowi oraz posłuszeństwo wobec Przykazań, na przekór życzeniom sług szatana czyli szatańskich rządów oraz szatańskich przywódców religijnych.

Wierzę także, że w odpowiednim czasie Isus powoła i wyznaczy odpowiednie owce, naśladowców Jego drogi życia do BEZBŁĘDNEGO wyjaśnienia owych niezwykłych planów Bożych. Chodzi o dwóch świadków Apokalipsy.

Zostaną także powołani dwaj prorocy, którym będzie dana moc oraz dogłębne zrozumienie sprawiedliwych wyroków Bożych.

Wiadomości polityczne

Moje komentarze, interpretacje czy informacje mogą wydawać się zbyt śmiałe lub radykalne. Zdaję sobie sprawę z tego, jak niektóre prawdy czy fakty brzmią. Niemniej Królestwo Boże jest niczym innym jak polityką sprawiedliwego Boga. Szatan jest władcą tego świata i jego działania są działaniami ściśle politycznymi. Usuwa on politycznych przeciwników, najczęściej tych, którzy ujawniają jego pułapki.

Szatański NWO jest kopią Królestwa Bożego.

Jego system medialny deprawuje całą ludzkość propagując wszelkie możliwe formy łamania Prawa Bożego. Aby te rzeczy rozumieć i zdawać sobie sprawę z tego, jaką krzywdę ludzkości świat szatana wyrządza, należy o tym wiedzieć. Ponieważ od znajomości tych rzeczy zależy nasze życie. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby dać się wciągnąć w sidła kłamliwego szatańskiego świata oraz przytakiwać kłamstwom szatana i stać aktywnie po jego stronie... przeciwko Bogu!.

Proszę nie traktować podawanych materiałów oraz informacji jako wyroczni i dogmatów.

Jest to jedynie pożywka duchowa, materiał dla dalszych poważnych badań oraz studiów Słowa Bożego a nie dogmaty obowiązujące czy też gwarantujące zbawienie. Nie mam prawa do dyktowania czegokolwiek komukolwiek. To ty decydujesz o tym, komu jesteś posłuszny i jaką za owo posłuszeństwo otrzymasz nagrodę.

Rozważmy werset z księgi Daniela.

Daniela 12:4 ... Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Zauważmy specyficzny termin użyty przez pisarza tej księgi. Według tego wersetu wzrosnąć ma poznanie.

Wzrost poznania nie jest w tym kontekście jednoznaczny z całkowitym zrozumieniem wszystkiego! Oznacza to, że wiemy o wiele więcej ale nie oznacza to wiedzy pozbawionej błędów.

Dlatego uciekam z wielu witryn chrześcijańskich, którzy nawołują do zaufania... omylnym ludziom.

Ja ufam tylko Bogu i radzę wszystkim dokładnie to samo. Zwłaszcza uciekam od takich którzy twierdzą, że Duch Boży ich poucza w takich czy innych tematach biblijnych. Jest wielu nauczycieli, którzy mówią, że rozmawiają z Bogiem. Ty możesz także z Nim rozmawiać. Nie oznacza to, że Bóg osobiście tobie odpowie. Ale Jego Słowa zawarte w Biblii mogą ci bardzo pomóc. Poproś o zrozumienie i zacznij czytać Jego Słowo. Dopiero wtedy możesz nabrać bezgranicznego zaufania do Jego Słowa.

Ono powinno cię prowadzić przez życie. Zrób tak:

Czytaj Słowo Boga i proś Ducha Bożego o zrozumienie tego, co czytasz.

Zrobiłeś to kiedykolwiek? Jeżeli czegokolwiek nie rozumiesz, pamiętaj o jednym.

"Będziesz miłował Pana, Boga swego",

oraz

"Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego".

W sumie jest to jedno przykazanie. Miłość ku Bogu ukazuje się w ten sposób, że przestrzega się przykazań Bożych. Czyli można to podsumować w taki sposób.

Miłując bliźnich pokazujemy tym, że miłujemy Boga.

Przede wszystkim musimy miłować naszych najbliższych. Żonę, męża, dzieci, rodziców najbliższą rodzinę. Drugą grupą są inni ludzie. Tych także mamy obowiązek miłować i Isus wyraźnie określił jak rozpoznać Jego uczni. "Po tym rozpoznają żeście uczniami moimi, jeżeli będziecie się nawzajem miłowali"

Ale to nie wszystko!

Mateusza 5:44 A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują. 45 Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. "

Jak to uczynić? Nawet w obliczu prześladowań trzeba ukazywać postawę bierną i nie odpłacać złem za zło, nawet jeżeli cokolwiek robimy w obronie własnej. Pozornie nielogiczne przykazanie, ale tylko pozornie. W okresie wielkiego ucisku z masy niewierzących tłumów wyłoni się wielka rzesza ludzi, którzy w ostatnim momencie uwierzą Bogu i zapragną być Mu posłuszni.

Dlatego musimy uważać, aby nikogo nie zgorszyć, ponieważ dzisiejszy prześladowca może okazać się jutro... Chrześcijaninem gotowym oddać życie za Boga i braci!

Jak więc stosować przykazanie - miłuj bliźniego?

Wstajesz rano, dzieci czy mąż (żona) jeszcze śpią. Cokolwiek czynisz, powtarzaj sobie - miłuj bliźniego. Idziesz do ubikacji - nie hałasuj i nie obudź całej rodziny. Zostaw po sobie wszędzie porządek.

Wykonuj swoje obowiązki z uśmiechem i radośnie. Cokolwiek czynisz, pamiętaj, aby sprawdzić, czy twoje postępowanie odzwierciedla przykazanie - miłuj bliźniego.

Czy przechodzisz przez jezdnię, czy prowadzisz samochód, czy pracujesz w jakimkolwiek miejscu, zawsze bądź pogodny, radosny i chętny w ukazywaniu swej miłości do bliźniego - nawet w przypadku kiedy cię coś całkowicie skręca w środku i masz tego wszystkiego dosyć. Opanowanie gniewu jest kluczem do ukazania miłości. Jeżeli brakuje ci siły w wykonywaniu tego przykazania, proś Boga o Jego Ducha, aby ci w tym pomagał.

Każda sprawa budząca w nas często niczym nie pohamowaną wściekłość po czasie staje się często trywialną a nawet wręcz śmieszą, którą z biegiem czasu z uśmiechem opowiadamy innym.

Dlaczego więc od razu nie zareagować na to śmiechem? :-)

Wielu zauważy, że witryna ta różni się od wielu witryn chrześcijańskich.

Oczywiście że tak, ponieważ większość grup chrześcijańskich jest kontrolowanych przez szatana i jego sługusów. Na wielu chrześcijańskich forach słudzy szatana kpią sobie z prawdy, że światem rządzi szatan! Szydzą z takich jak ja nazywając ich zwolennikami teorii spiskowych. Radykalizują oni każdego kto wspomni o satanizmie, masonach i spiskach. Spróbuj na tym forum zapytać o mnie a ujrzysz nieprzyjemną formę 'chrześcijaństwa'! http://biblia.webd.pl/forum/index.php 

Zwróćmy uwagę na jeden interesujący fragment z Objawienia:

Objawienie 9:20 A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. 21 Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.

Interesująca charakterystyka ludzi oddanych szatanowi oraz ich głównych grzechów.

Sprawdźmy:

Wielbienie demonów, czary  i bałwochwalstwo są najrzadziej wymieniane przez kościołów chrześcijańskich.

Staram się te lukę wypełnić, aby ukazać do jakiego stopnia Słowo Boże mówi na prawdę, którą tak media, rządy jak i większość chrześcijańskich kościołów ukrywają przed tobą, bojąc się tym samym bardziej szatana niż Boga!

"Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek!?"

Rzeczy te są niezrozumiałe jedynie dla tych, którzy nie chcą o tym wiedzieć ani o tym co się naprawdę dzieje na naszym globie. Cały szatański system to jedna wielka łamigłówka a jej fragmenty są porozrzucane po całym świecie.

Ale wiele z nich udało się już logicznie poukładać. Dlatego zachęcam do zapoznawania się z poszczególnymi elementami tej łamigłówki i wiele z nich znajdziesz na tej właśnie witrynie.

Znajdziesz sam coś ciekawego? Daj znać!Powrót na stronę główną