Pułapki grup dyskusyjnych!

 

Ostatnie uaktualnienie 7 Grudnia 2009

Po kilku latach zaciętych bojów na wielu różnych grupach dyskusyjnych nabyłem wiele cennego doświadczenia. Ostatnio zorientowałem się dokładniej, w jaki sposób działa na owych forach mechanizm kontra propagandy Elity Globalistów.

Synagoga Szatana dotkliwie odczuwa ostatnie olbrzymie straty, jakie zadają ich oficjalnej propagandzie wszelkie grupy dyskusyjne. Zniszczenia są dewastujące do tego stopnia, że wielu internautów na dźwięk jakiegokolwiek wydarzenia światowego uważnie ogląda dziennik TV mając w tym samym czasie notebooka przed sobą i pisze na Google - "świńska grypa" albo "globalne ocieplenie"!

W obu przypadkach Elita ponosi dotkliwe straty i jeszcze mniejsza ilość ludzi sięga po gazety lub wierzy w nonsensy rozpowszechniane przez zawsze kłamliwą TV.

Od pewnego czasu daje się wyraźnie zaobserwować pewien szczególny charakter kontra ataku Elity, której oczywistym celem jest utrzymywanie nieco bardziej wiarygodnego statusu poważnie nadszarpniętej reputacji mediów.

Ostatnio pojawiła się olbrzymia ilość witryn rozpowszechniających materiały New Age, czarów i magii. Także sataniści nie ukrywają się ze swymi programami a prawa różnych państw chronią wszelkie próby ujawniania rzeczywistej formy satanizmu. Wszystko pod pozorami multikulturalizmu oraz dialogu międzywyznaniowego, zwanego powszechnie Ekumenią.

Trwają agresywne ataki a cele są dwojakie:

ad 1) Dyskredytacja Boga polega na tym, że większość ludzi, w tym także wielu Chrześcijan  nie zna dokładnie Słowa Bożego. Bazując na owym braku wiedzy agencji na forach rozsiewają kłamliwe twierdzenia o rzekomej niesprawiedliwości Boga, o Jego chęciach wyniszczania całych narodów. Jako przykłady podaje się podboje Kanaanu oraz wyjście Izraelitów z Egiptu. Inną formą dyskredytacji Stwórcy jest wymuszanie wiary w Ewolucję oraz promocja publikacji największego ateisty oraz działacza New Age - Richarda Dawkinsa. ( Link - Ateizm ). Jeszcze inną formą dyskredytacji jest armia propagandzistów Kościoła Adwentystów, którzy agresywnie walczą o napływ członków upadającego Kościoła. Owa walka nie tyle polega na pozyskiwaniu nowych nawróconych ale na wytworzeniu wrażenia, że Chrześcijaństwo jest najbardziej szkodliwą formą religijną jaką można sobie wyobrazić. Jako dowód na prawdomówność atakują oni głównie Kościół Katolicki sprawiając wrażenie, że jeżeli KRK wierzy źle, automatycznie powinno oznaczać, że oni wierzą dobrze.

W ten sposób kontrolowane przez Lucyfera religie chrześcijańskie maszerują zgodnie ku Ekumenii, siejąc zniszczenia w wielu innych religiach Chrześcijaństwa.

ad 2) Promocja New Age polega na propagowaniu światowej jedności i świadomości, celem jest wspólne poddawanie się podszeptom niewidzialnych gości z kosmosu, uwypukla się ważkość roku 2012 oraz zagrożenie rzekomej planety Nibiru. Rozpowszechnia się doktrynę lucyferiańską oraz Ekumenię według której wszystkie religie to różne drogi ku temu samemu bogu. Nie mówi się jeszcze otwarcie, że owym bogiem jest... Lucyfer. Trwa także propaganda wszelkich zboczeń oraz trwają ataki na najważniejszą komórkę społeczną człowieka, czyli rodzinę. Niestety w owej lucyferiańskiej propagandzie biorą także udział znani całemu światu pastorzy, jak Billy Graham (Mason - lucyferianista, czy ostatnimi czasy Rick Warren, który rozpoczął maszerować także ku Ekumenii oraz akceptować homoseksualistów jako ludzi o odmiennym stylu życia, których Chrześcijanie powinni miłować, bo miłość do każdego to najważniejszy atrybut Chrześcijanina. Warren zapomniał, że grzechu nie wolno nam miłować a od jawnych grzeszników czy lucyferianistów powinniśmy się trzymać z daleka.

Wystarczy zajrzeć na jakąkolwiek grupę dyskusyjną, a tego typu argumenty i rozumowanie jest agresywnie propagowane. Agenci wzajemnie się wspierają w owych niesmacznych i nieuczciwych atakach na Chrześcijaństwo oraz na Boga.

Agresywność agentów na pewnych grupach dyskusyjnych zdaje się sięgać zenitu. Ostatnio zaryzykowałem uczestnictwo w jednym z dużych forów - INFRA. Natychmiast zorientowałem się, że forum to jest zbyt duże na... omawianie Prawdy. Posiadając przebogate doświadczenie w dyskusjach oraz znając większość technik dywersantów, już po kilku postach odgadłem cele owego forum i odważyłem się je przedstawić ryzykując bana.

http://www.paranormalne.eu/forum/uk-ad-s-oneczny-f122-geocentryzm-czy-heliocentryzm-t4527-p-60.html

Natychmiast okazało się, że trafiłem w sedno. Forum jest przepełnione gorącymi wielbicielami New Age oraz... Lucyfera! Nie żartuję! Radzę sprawdzić zawartość postów a także profile dyskutantów, zanim ich cenzura nie usunie tego materiału.

Agenci z INFRA także biorą żywy udział na innych forach, w podobny sposób zniechęcając każdego do nabywania wiedzy o świecie pełnym kłamstw. Na forum INFRA agenci używają moje pseudonimy z innych miejsc. Jest oczywiste, że agenci doskonale mnie znają z innych miejsc.

Gwoli ciekawości, ja nie ukrywam, że rozpowszechniam Prawdę i fora są jednym z mediów, na których publikuję swoje odkrycia. Ale jaki jest cel agentów? Oczywiści starają się owe informacje powstrzymywać. Cenzura z dwóch stron!

W tym temacie skutecznie udowodniłem zło człowieka (a nie zło Boga), co spotkało się z kolejnymi ostrzeżeniami dla mnie.

http://www.paranormalne.eu/forum/chrze-cijanstwo-f99-bog-czyli-wielkie-z-o-t3453-p-40.html

Taktyka na forum jest wysoce nieprzyjemna. Frontalny atak na każdego użytkownika, który ukazuje Prawdę. Atak bez śladu logiki, taktu czy jakichkolwiek dowodów na cokolwiek. Innymi słowy - radzę unikać jak dżumy!


Jak najłatwiej bronić Prawdy?

Jedynym orężem lucyferianistów jest atak na Boga i na Biblię. Jest on wtedy skuteczny, jeżeli brakuje nam wiedzy Słowa Bożego. Tego typu ataki powodują tasiemcowe posty i pochłaniają nam mnóstwo czasu. Osobiście posiadam bogaty zasób narzędzi skutecznych w takich potyczkach, ale niestety większość użytkowników nie znających dokładnie tematów - jest w owych potyczkach najczęściej masakrowana.

Spróbujmy taktyki odwrotnej!

Powiedzmy, że tymczasowo zgadzamy się z argumentami przeciwko Biblii i Bogu. Poprośmy rozmówców o coś mądrzejszego niż  najmądrzejsze zdanie z Biblii - miłuj Boga i miłuj bliźniego. Zapytajmy o alternatywne przykazania, które będą w stanie utrzymać miłość i pokój na Ziemi oraz rozkwit rodzaju ludzkiego. Poprośmy o konkretny przykład, jaki naród na Ziemi już osiągnął szczęście i trwały pokój stosując się do owych odmiennych praw Lucyfera.

Przestańmy mówić, a dajmy im szansę na mówienie oraz wielkie pole do popisu.

Za każdym razem, kiedy stosowałem tę taktykę, następowała  ogłuszająca cisza!

Przyczyna łatwego zwycięstwa nad agentami jest oczywista.

Jest niezaprzeczalnym faktem, że Biblia jest kolebką naszej cywilizacji!

Jest także źródłem postępu technologicznego. Chrześcijaństwo, pomimo skażenia wielu nauk Słowa Bożego jest najlepiej rozwiniętą cywilizacją na Ziemi pod niemal każdym względem. Najbogatsze państwo świata - USA stało się największym mocarstwem świata, ponieważ fundamentem USA była jego Konstytucja, która była oparta na Słowie Bożym i owa Konstytucja zawierała punkt, który wyraźnie oznajmiał. że Ameryka jest państwem chrześcijańskim.

Gwarancją dalszego istnienia rodzaju ludzkiego jest stosowanie się do Bożych przykazań - nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa, czcij ojca i matkę, miłuj Boga i bliźniego.

Homoseksualiści czy lesbijki jest końcem cywilizacji a nie jej początkiem!

Innej drogi rodzaju dla ludzkiego nie ma!

Dlatego pytania o inną drogę dla ludzkości, pytania o inny, bardziej sprawiedliwy system praw i moralności są dla lucyferianistów niezmiernie kłopotliwe, ponieważ innej drogi nie ma!


Poniżej oryginalny artykuł, który powstał 11 Czerwca 2006 roku.


Coraz jaśniejszy obraz światowej konspiracji powoduje, że trzeba często weryfikować wiele opublikowanych artykułów i często nie nadążam za aktualizacją, zalewany potokiem coraz nowszych dowodów, wyjaśnień czy możliwych do przyjęcia hipotez.

Według moich dotychczasowych doświadczeń na wielu forach, niedawno ze zdumieniem zauważyłem jeden niezwykle ważny aspekt postawy Elity do grup dyskusyjnych. Przez lata było oczywiste, że grupy te były źródłem cennych informacji, linków, czy przekonywujących dowodów na spisek światowy NWO.

Fora i grupy dyskusyjne dokonały niezwykle ciężkich wyłomów w szczelnym murze propagandy masowych mediów. Ale to najprawdopodobniej jest już historią! Elita zorientowała się z rozmiarów zniszczeń propagandowych ale nie dała za wygraną. Okazało się także, że pieniądze zarabiane na propagandzie skurczyły się drastycznie.

Rupert Murdoch zarabiał ponad 200 milionów dolarów rocznie jeszcze kilka lat temu. Ostatni rok to zaledwie 7 milionów zysków. Ale nie tyle chodzi o pieniądze, ile o straty propagandowe, które są raczej niewymierne w dolarach, a są one w stanie zapobiec planom utworzenia rządu światowego.

Postanowiono stawić zacięty opór Prawdzie i niemal każde forum czy grupa dyskusyjna zostały praktycznie poddane ścisłej kontroli i nadzorowi. Wiele z nich dofinansowano, oraz umieszczono grupy wyszkolonych agentów, którzy trzymają ostre dyżury 24 godziny na dobę i każdy post ujawniający sekrety Elity jest natychmiast za pomocą absurdalnych tekstów spychany na dalszy plan, aby w miarę możliwości skutecznie uniemożliwić dostęp do takiego materiału. Owe szybkie reakcje są nagminne, często czas odpowiedzi świadczy wyraźnie o tym, że agent nie miał czasu tego przeczytać czy obejrzeć podanego filmiku,

Inną ciekawą techniką, niezwykle rozpowszechnioną jest posiadanie przez admina oraz innych moderatorów kilku osobowości. Jedne są umiarkowane i nasz 'rozmówca' niemal daje się przekonać, tylko ma jedno lub dwa zastrzeżenia. Inne osobowości atakują nas zaciekle posuwając się do wyzwisk czy pustego śmiechu.

Są także tacy, którzy intensywnie szukają witryn, które mogą zakwestionować pewne przedstawiane tematy. Jeżeli zacznie spadać frekwencja na takich forach i ilość postów zmaleje, agenci pod różnymi ksywkami wprowadzają 'ożywienie' i 'dyskusja' pozornie toczy się dalej a naiwni tracą cenny czas.

Wyraźnie widać, że na polu pozostali głównie agenci - jedni zupełnie otwarcie przyznający się do satanizmu, inni pozujący na niewinnych dyskutantów poszukujących Prawdy. Rezultaty są takie, że większość rzeczywistych poszukiwaczy prawdy boi się czegokolwiek napisać z dwóch przyczyn.

Wystarczy zajrzeć do tego linku, w którym można zobaczyć, co wiedzą o nas w momencie, kiedy logujemy się na jakąkolwiek grupę czy forum. http://whatismyipaddress.com/

Szokujące? Proszę sprawdzić, co jest możliwe i dlaczego tak jesteśmy zachęcani do pisywania na blogach i forach kontrolowanych przez Elitę. Podejrzewam, że danych takich jest znacznie więcej, ale ta witryna z powyższego linku podaje nam dane najbardziej oczywiste i łatwe do uzyskania. Strach jest zrozumiały a sposób prowadzenia rejestracji gwarantuje bezceremonialne kolekcjonowanie prywatnych danych osobistych. Żadne zabezpieczenia obecnie nie działają i uczestnictwo w takich forach jest wysoce niebezpieczne.

Pozostawienie swego emaila na forum jest niejako naszym podpisem! W niemal każdym emailu są dokładne dane z serwera, z którego wysłano pocztę. A na serwerze są nasze imiona, nazwiska, oraz numery telefonów czy inne dane.

Agenci spełniają kilka zadań. Podważają autorytet każdego piszącego przeciwko knowaniom Elity. Stosują znane triki prania mózgu. Dowód jest prosty. Czytelnik po przeczytaniu jednego poważnego postu napotyka kilka lub kilkanaście (jest aż tak źle!) takich które pozornie podważają podawane dowody, głównie je negując bez podawania dowodów.

Rezultat jest taki, że czytający traci grunt pod nogami i wraca przed ogłupiający go telewizor czy gazetę. Ponieważ obydwa media są pozbawione owych negatywnych oddźwięków z cenzurowanego forum.

 

Czy to oznacza że walkę o Prawdę przegraliśmy?

Oczywiście że nie!

Jeżeli fora dewastują cię duchowo - opuść je pozwól im umrzeć naturalną śmiercią.

Co nam pozostaje?

Większość witryn nie posiada jadu, oraz jest wsparta obfitymi dowodami. Jak na razie są one w miarę dostępne dla każdego. Witryny takie są niezwykle trudne w zwalczaniu, trudne w blokowaniu, i co najważniejsze - nikt nie rejestruje waszych danych osobistych. Jeżeli witryna jest zablokowana, trzeba poprosić znajomych którzy mają nadal dostęp o skopiowanie określonego materiału czy tematu lub posługiwać się proxy. http://rxproxy.com/ Jak go używać - informacje w linku - link

Jeżeli posiada się zaufanie do autora, można mu pozostawiać swoje mailowe adresy, aby być na bieżąco informowanym o zmianach. Jednak nie jest to konieczne. Jeżeli znajomy czy krewny utracił dostęp, wysłać mu mailem cały artykuł, przesłać go dalej do innych poszukiwaczy Prawdy.

Taka metoda gwarantuje spokój ducha, oraz uwalnia nas od niepotrzebnych nerwów związanych z często wulgarnymi atakami agentów.
Niektórzy nie mogą spać spokojnie po takich agresywnych potyczkach!

Największą korzyścią czytywania witryn jest to, że otrzymujemy w krótkim czasie sporą dozę materiału i możemy go spokojnie przetrawić, przemyśleć a także sprawdzić, czy materiał przedstawiony na witrynie jest zgodny z rzeczywistością.

Taka metoda jest o wiele bardziej efektywna w dniach dzisiejszych niż jakiekolwiek fora czy newsgrupy, w których trzeba przebiegać nerwowo przez dziesiątki stron bełkotu agentów, zanim trafi się na jedna rzetelną informację, która jest spychana spamem na jak najdalszy plan przez agentów.

Zawsze trzeba wszystko sprawdzać ! Trzeba sprawdzać wszystkie linki czy odnośniki.

Media niemal nigdy nie zachęcają do sprawdzania podawanych przez nich informacji.

Ponieważ zadaniem mediów jest usypiać naszą czujność oraz wprowadzać w błąd.

Czas jest zbyt cenny, aby go marnować.

W chwili obecnej nie jestem w stanie polecić żadnej grupy ponieważ na żadnej z nich nie udaje się z nikim rozsądnie podyskutować. Więc po co w ogóle zaczynać i tracić nerwy oraz niezwykle cenny czas?  Co jest najciekawsze, otrzymuję sporą ilość poczty od tych, którzy także tak owe fora widzą i nie pisują na nich z powyższych przyczyn, ale jedynie je z niechęcią czytają.

Dlatego poważnie ograniczyłem swoje uczestnictwo na jakimkolwiek forum. Znacznie więcej korzyści wynika z poświęcenia cennego czasu na zwiększenie jakości oraz wiarygodności prezentowanego materiału. Potyczki z różnej maści agentami, maskaradującymi pod wieloma różnymi imionami i nickami są dla większości czystą stratą czasu.

Dla mnie potyczki te są czasami użyteczne, ponieważ mogę sprawdzać na bieżąco ich taktyki oraz...poznawać ich kontra ataki, które z kolei stają się tematami kolejnych artykułów. Znając ich materiał, z jakim atakują, jestem w stanie nie tylko stawiać zdecydowany opór, ale potem dostarczam za pomocą artykułów broni innym, którzy stają po stronie Prawdy.

Dokładniej udokumentowany materiał posiada o wiele większą wartość niż przekrzykiwanie agentów. To z kolei prowadzi do większej wiarygodności oraz... Prawda staje się jeszcze bardziej oczywista.

Z tych prostych przyczyn uważam uczestnictwo wielu czytelników na owych grupach za czystą stratę czasu i energii oraz wysoce niebezpieczną przygodę.

Pozostawmy fora... agentom. Niech dyskutują ze sobą i niech się gotują we własnym sosie.

( Link do oryginalnego artykułu o specyficznych taktykach agentów na grupach. - http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm )

 

Jeżeli wysyłasz linki pocztą...

Staraj się wysyłać w takiej formie.

zbawienie.com    albo   rense.com/general71/zzon.htm  

http://www.  - pomijaj! Ponieważ automatyczne wyszukiwarki linków w postach je rejestrują!

Skopiuj to do IE czy Firefoxa, a zobaczysz że reszta się sama doda. W ten sposób nie jesteś rejestrowany jako podejrzana osoba rozsyłająca linki spiskowe.

Do przeglądania Internetu używaj raczej Firefoxa, zwłaszcza tzw. portable czyli przenośnego. ( Link w języku polskim!)

Jeszcze jedna rzecz, warta zapamiętania. Jeżeli każda przeglądarka wyświetla twoje dane w ten sposób, jak pokazuje nam ten link - http://whatismyipaddress.com/, to oznacza, że wyszukiwarka Google natychmiast łączy twoje dane z tym czego szukasz, zwłaszcza, jeżeli masz włączone tzw. cookies czyli ciasteczka.

Tak jak YouTube ma porozumienie o raportowaniu wszelkich materiałów obnażających NWO a zwłaszcza detale rządzącej Elity oraz jej oszustwa propagandowe, tak Google, której częścią jest YouTube także rejestruje wszelkie możliwe dane oraz je kataloguje pod twoim nazwiskiem.

Aby to nieco ograniczyć poleciłbym wyszukiwanie za pomocą tego linka. - https://ssl.scroogle.org/scrappl8.html

Wyszukiwanie w takim przypadku jest bezpieczniejsze. Inną alternatywą jest - http://www.mamma.com/  . Ta wyszukiwarka, podobno także nie filtruje zawartości witryn i na obydwu można znaleźć więcej niż na Google.

Proceder kolekcjonowania danych o użytkownikach oraz zaciekłe próby cenzury zawartości witryn oraz grup dyskusyjnych dają klarowny obraz tego, że rzeczywiście jesteśmy nieustannie oszukiwani a Elita, czyli Synagoga Szatana za wszelką cenę chce ograniczyć twój dostęp do wielu źródeł Prawdy!

Z drugiej strony Elita zbiera dane o tych, którym NWO się zdecydowanie nie podoba!


Napisane 11 Czerwca 2006
Ostatnie uaktualnienie 7 Grudnia 2009