Nowy artykuł - New Age - Nowa Era - znane stare oszustwa.

Nowy artykuł ukazujący oszustwa znanego powszechnie ruchu New Age czyli Nowej Ery. Po bliższym przyjrzeniu okazuje się, że są stare oszustwa, ubrane w nowe szaty. Nie daj się na to nabierać!

7- Września - 2010
Nowy artykuł - Światłość i ciemność - dobro i zło

Całkowicie nowy artykuł omawiający różnice pomiędzy dobrem i złem, światłością oraz ciemnością. W artykule wyjaśniono, dlaczego tajemnice są niemal zawsze ukrywaniem zła.

6- Sierpnia - 2010
Nowy artykuł - Władza Watykanu.

Całkowicie nowy artykuł omawiający totalną władzę Watykanu nad naszym globem, czyli wypełnienie się proroctwa Apokalipsy na temat Babilonu Wielkiego. Artykuł ukazuje wiele dotychczas nieznanych faktów i tajemnic Kościoła Katolickiego

16 - Lipca - 2010
Uaktualniony poważnie artykuł - Tożsamość Bestii apokaliptycznej.

Totalnie przeredagowany artykuł, uzupełniony o nowsze dowody na tożsamość owej krwiożerczej Bestii, która jest doskonałym narzędziem Boga w celu zniszczenia Babilonu Wielkiego. Artykuł jest podzielony na 3 części. Artykuł jest w trakcie opracowania filmu na YouTube - 2 pierwsze części już są dostępne - http://www.youtube.com/thewordwatcher

28 - Kwietnia - 2010
Uaktualniony artykuł - Porwanie

Praktycznie najbardziej tajemniczy temat Biblii, temat porwania niemal całkowicie, dokładnie i precyzyjnie wyjaśniony. Nigdy nie spodziewałem się tak wielkiego przywileju, jak przywilej rozwiązania tej niezwykłej tajemnicy Bożej.

25- Lutego - 2010
Uaktualniony artykuł - Porwanie

Praktycznie najbardziej tajemniczy temat Biblii, temat porwania niemal całkowicie, dokładnie i precyzyjnie wyjaśniony. Nigdy nie spodziewałem się tak wielkiego przywileju, jak przywilej rozwiązania tej niezwykłej tajemnicy Bożej.

1- Stycznia - 2010
Uaktualniony artykuł - Satanizm

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że światem rządzą sataniści a głównym ich działaniem to składnie ludzkich ofiar dla Szatana i jego demonów

29- Grudnia - 2009
Uaktualniony artykuł - Antychryst

Wielu Chrześcijan rozpowszechnia naukę o Antychryście. Tymczasem Biblia owej nauki nie uczy i Antychrysta nie zapowiada. Naukę tę szerzy świat Szatana!

24 - Grudnia - 2009
Nowy artykuł - Świńska grypa kolejnym krokiem w kierunku NWO

Artykuł wraz z trzema filmami, który ukazuje nam kolejne kroki Elity w kierunku NWO. Następny krok to sztucznie wywołana w laboratoriach grypa, której szczepionka może być koniem trojańskim ku znacznie większej pandemii.

22 - Listopada - 2009
Ponownie uaktualniony artykuł - Czasy końca

Obficie poszerzony oraz uzupełniony o nowe detale. Artykuł zawiera także sekcję drażliwego dla wielu tematu porwania kościoła, jak to jest często nazywane przez wielu chrześcijan.

15 - Października - 2009
Nowy artykuł - Ateizm, ewolucja i chrześcijaństwo

Artykuł przedstawia dwa duże filmy, podzielone na 10-cio minutowe części z polskimi napisami. Jedne ujawnia kłamstwa Ewolucji w odniesieniu do ludzi i zwierząt, drugi film ukazuje nam rzeczywiste oblicze naszego układu słonecznego oraz analizę wszystkich planet. Analiza ta udowadnia nam, że Układ Słoneczny nie mógł powstać w wyniku Ewolucji

27 - Sierpnia - 2009
Nowy artykuł - Wielka wojna duchowa

Nowy artykuł ostrzega przed stale wzmagającą się wojną duchową przeciwko każdemu, kto wierzy w Boga, Stwórcę Wszechświata. Walka ta nie jest nowa i bierze początek swój w Edenie. Cała nasza historia na przestrzeni ponad 6000 lat to historia owej wielkiej wojny o nasze sumienia. Stawką jest życie wieczne.

23 - Sierpnia - 2009
Nowy artykuł - Niezwykła mądrość Boga

W artykule tym jest próba zrozumienia wszystkiego, co się dzieje na Ziemi, planów Bożych, Jego niepojętej mądrości oraz dalszych Bożych planów stwarzania. Dlaczego we wszechświecie nie ma miejsca na nieposłuszeństwo stworzeń Bożych?

20 - Sierpnia - 2009
Uaktualniony artykuł - Dokąd pójdę Panie?

Poważnie poszerzona końcówka tego niezwykle ważnego artykułu, dająca wskazówki, jak postępować w przypadkach łamania prawa Bożego przez pastorów, księży czy starszych, co robić w przypadku szerzenia fałszywych nauk demonicznych.

26 - Lipca - 2009
Uaktualniony artykuł - Szatańska muzyka

Najnowsza, znacznie poszerzona część artykułu omawia taktyki indoktrynacji z błędnym z założenia twierdzeniem, że każdy młody człowiek powinien stosować się do wskazań swego serca. Podprogowa myśl sugeruje ignorowanie wszelkich praw, zwłaszcza Prawa Bożego

21 - Lipca - 2009
Najnowsza wersja artykułu o sabacie

Uaktualniona pierwsza część, oraz dodano  część drugą. Szerzej wyjaśniony punkt biblijny, ukazując nowe dowody na to, że sabat jest wyłącznie sprawą naszych sumień i przestrzeganie sabatu nie jest podstawą naszego zbawienia.

12 - Lipca - 2009
Jedyna Prawda

Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię. Niejeden uczony odważył się przyznać publicznie, że jest oszołomiony mądrością Stwórcy, która objawia się nieustannie w kosmosie w przyrodzie oraz budowie atomu. Każdy człowiek musi ową Prawdę poznać - w taki, czy inny sposób.

24 - Czerwca - 2009
Pułapki grup dyskusyjnych

Agresywność agentów na grupach dyskusyjnych zdaje się sięgać zenitu. Ostatnio zaryzykowałem uczestnictwo w jednym z dużych forów - INFRA. Natychmiast zorientowałem się, że forum to jest zbyt duże na... omawianie Prawdy. Posiadając przebogate doświadczenie w dyskusjach oraz znając większość technik dywersantów, już po kilku postach odgadłem cele owego forum i odważyłem się je przedstawić, ryzykując bana.

11 - Czerwca - 2009
Największa tajemnica

Największa tajemnica, najbardziej starannie przed nami ukrywana, jest ujawniona. Wszystkie działania z przeszłości, działania w dzisiejszych czasach oraz plany na przyszłość są skierowane w jednym celu. Cel ten stał się jasny i oczywisty. Motywy i środki widoczne są jak na dłoni. Wystarczy spojrzeć we właściwym kierunku.

19 - Maja - 2009
Czasy końca

Każdy z nas zna termin - 'czasy końca'. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, co ów tajemniczy termin oznacza i w jakim stopniu dotyczy on każdego z nas. Wielu docieka, co przyniesie najbliższa przyszłość. Słowo Boże uchyla nieco rąbka owej tajemnicy.

23 - Marca- 2009

Nowy artykuł - Kierownictwo Ducha Bożego

Nowy, niezwykle ważny artykuł, który wskazuje nam, jak otrzymać opiekę Ducha Bożego. Zupełnie nowy materiał, całkowicie oparty na Słowie Bożym, wyjaśniający nam, w jaki sposób powinniśmy słuchać głosu naszego Pasterza i Króla - Ja-szua!

18 - Sierpnia - 2010
Nowy artykuł - Pieczęć czyli jak ukraść człowiekowi duszę

Nowy materiał ukazujący czary KRK w nieco innym, nowym świetle. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, ze Biblia w NT nie ustaliła absolutnie żadnego rytuału.

25 - Lipca - 2010
Nowy artykuł - Plan trzech wojen światowych.

Artykuł opisujący szatańską wizję Alberta Pike'a, ujawniający plany wywołania trzech wojen światowych. Dwie wojny mamy już za sobą. W jaki sposób Iluminaci - Synagoga Szatana szykuje nam trzecią wojnę?

6 - Maja - 2010
Nowy artykuł - Trzecia Świątynia Jerozolimska

Artykuł ujawniający plany odbudowy III Świątyni Salomona w celu wielbienia obrazu Bestii apokaliptycznej. Interesujące powiązania pomiędzy zbrodnią 911 a planami odbudowy tej świątyni.

29 - Marca - 2010
Nowy artykuł - Nowe Przymierze

Trudno jest zrozumieć Słowo Boże oraz Boży plan zbawienia bez zrozumienia różnic pomiędzy Starym Przymierzem a Nowym. Artykuł ten wyjaśnia te różnice i ukazuje nam zdecydowaną wyższość Nowego Przymierza, opartego na krwi Syna Bożego.

24 - Lutego - 2010
Nowy artykuł - Nasienie Węża

Bez wątpienia artykuł ten będzie niezwykle kontrowersyjny. Jednakże jest to jedynie teoria, teoria poszlakowa, która moze dać nam wiele do myślenia. W tym kontekście wiele rzeczy ma głęboki sens

29 - grudnia - 2009
Nowy artykuł - III Wojna Światowa

Artykuł ten ukazuje nam wiele trików propagandowych, których celem jest wzniecanie nienawiści religijnej pomiędzy poszczególnymi religiami. Akcja szerzenia nienawiści oraz rozjątrzania obecnych problemów wydaje się przybierać na sile. Najnowsze prowokacje opisane w tym linku - blog. Artykuł w poniższym linku.

24 - grudnia - 2009
Uaktualniony artykuł - Ateizm

Poszerzony oraz wzbogacony o nowe filmy artykuł na temat szczególnie mało rozumianej nowoczesnej religii, zwanej ateizmem. W filmach ukazane jest wiele dowodów istnienia Stwórcy oraz prawdziwości i dokładności wielu sprawozdań ze Starego Testamentu.

22 - Listopada - 2009
Uaktualniony artykuł - Antychryst - przeciwnik Chrystusa

Znacznie poszerzony oraz wzbogacony o nowe detale artykuł na temat Antychrysta, czyli ostatniego króla tego skorumpowanego świata. Wiele nowych elementów coraz wyraźniej rozumianych elementów prorockich, dotyczących czasów końca.

22 - Września - 2009
Nowy Artykuł - Fałszywe oskarżenia Boga

Mnożą się oskarżenia w stosunku do Boga i lucyferianiści bazują głównie na braku wiedzy biblijnej swoich ofiar. Z powodu miłości do swoich stworzeń Bóg jest często zmuszany do ich obrony i protekcji swoich wybranych sług. Artykuł ten dostarczy ciężkiej amunicji dla tych, którzy zechcą stanąć w obronie naszego miłościwego Stwórcy!

4 - Września - 2009
Nowy Artykuł - Adwentyści Dnia Siódmego

Artykuł ukazujący wiele faktów na temat tej religii, które przywódcy starają się przed światem ukryć. Są także cytaty z dzieł Ellen G White, wskazujące na to, ze jest ona fałszywym prorokiem oraz plagiatorem. Kilka zdjęć oraz dokumentów ukazujących bliską współpracę z rzekomym wrogiem - Kościołem Katolickim!

26 - Sierpnia - 2009
Czasy końca - część II

Powstała druga część artykułu, w którym omawiane są bardzo ważne aspekty proroctw biblijnych. Szczególnie ważna jest podstawowa kwestia. Dokładnego zrozumienia proroctw nikt na ziemi nie zna i na przekór wielu 'prorokom' Biblia tak to właśnie proroczo zapowiada.

29 - Lipca - 2009
Dwa nowe filmy po polsku

W sekcji filmów czytelnicy podali mi dwa ciekawe filmy w języku polskim. Biblia Szatana (5 części) oraz Postęp po szwedzku (3 części) niezwykle ciekawe, kolejny dowód realizacji doktryn lucyferiańskich w społeczeństwie oraz wyraz niezwykłej sympatii dla Lucyfera.

28 - Lipca - 2009
Izrael nadal Narodem Wybranym?

Poszerzona wersja, znacznie obficiej udokumentowana wersetami oraz źródłami poza biblijnymi w tej niemal najważniejszej kwestii globalnej polityki NWO

7 - Lipca - 2009
Uaktualnienie artykułu - Geocentryzm

Uzupełnienia dodające znacznie wiele światła na oszustwo wpajane nam przez ponad 400 lat. Okazuje się, że obliczenia wszelkich odległości w Kosmosie oparte są wyłącznie na ruchu Ziemi wokół Słońca. Jeżeli Ziemia się nie porusza? Wszystkie te odległości możemy spokojnie sobie darować

25 - Czerwca - 2009
Czy istnieje UFO?

Większość z nas jest niezwykle podekscytowana na wieści o istnieniu UFO. Jedni patrzą na to z przymrużeniem oka, innych fascynuje ten temat. Jest to oczywiście najbardziej atrakcyjna i powodująca niezły dreszczyk emocji konspiracja. Czy jest w owych niezliczonych opowieściach ziarenko prawdy? Czy rzeczywiście istnieje życie w Kosmosie?

15 - Czerwca - 2009
Wojna przeciwko rasie ludzi białych!?

Toczy się bezlitosna wojna przeciwko człowiekowi a ściślej przeciwko rasie ludzi białych. Co najgorsze, wojna ta została juz całkowicie przegrana i rasa ta jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy! Czekamy jedynie na końcowe rezultaty owej morderczej ofensywy siepaczy Synagogi Szatana

7 - Czerwca - 2009
Jak szukać Prawdy?

W erze wszędobylskiego Internetu wielu z nas jest wręcz zaszokowanymi masą informacji, jakie możemy odnaleźć na Internecie. Zdecydowana ilość z nich nie dociera na ekrany TV-czyli skrzynki dla idiotów, jak ludzie rozumni ja nazywają. Wielu jest w szoku widząc rzeczy, które dotychczas były dla nas niedostępne.

20 - Maja - 2009
Najważniejsze ostrzeżenie biblijne

W Słowie Bożym Bóg podał nam swoje najważniejsze ostrzeżenie, o którym niewiele religii odważa się nawet wspomnieć. Jest wręcz nieprawdopodobne, że ludzie uważający się za krzewicieli Ewangelii często zupełnie pomijają owo najbardziej witalne ostrzeżenie skierowane do każdego człowieka na Ziemi.

12 - Kwietnia- 2009 

Załaduj sobie przenośnego Firefoxa z tego linka - Przenośny Firefox 3.5.1